Açık kahverengi gözlü kumral kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar ben esmerim ama her zaman açık kahverengi gözlü kumral kızlara özenmişimdir. Siz açık kahverengi gözlü kumral kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben saç ve göz uyumlarına bitiyorum :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 21

• herzaman derler sarışınla çıka can ama esmerle evlencen buda sana kapak olsun :D

• açık kahve gözle kumral saç, siyah göz yada koyu kahve gözle siyah saç çok yakışıyor.

• bedne söyledikleriyle yaptıkları uyumlu olan kızlara bitiyorum :)

• kız arkadaşımı tarif etmişsin bende bitiyorum kendisine

• nefes alsın yeter! demiyeceğim tabikii... seninle hem fikirim...uyum şart... not: biraz amiyane olacak ama kelimenin özüne inmeden okur ve anlarsan maksadını açmamış bir tabir vardır ; her malın bir alıcısı vardır!

• Güzelseler hepsini seviyorum işte. Sarışın, kumral, esmer, kızıl farketmez :)

• :)))) somaliye yardım edeceğime kendi ülkemdeki açlara yardım ederim :)(sarıda ne hastalık rengi pembe olsun) ya susmak istiyorum bende. 1-2-3-Tıp yapma hakkımı kullanıcam olurmu ?:)

• Ehehehe. Bunun ceryanı bitmiş.Somaliye yardım ayağına sende duygu sömürüsü yap para topla, seninde ampül sapsarı olur :) Neyse ya. Bu ülkeden kaçıp gitsem mi, bir silah alıp birilerinin kafasına kafasına vursam mı bilemedim.

• evet azcık akp gibi duruyor ama idare et sende nolcak :) bu ampul o ampul değil o sarı bu gri :)

• Öncekileri Göster
  • Ben seni pardon esmeri tercih ederim

• esmer mi?!.. esmersin ve kumrallara mı özeniyorsun?!.. :S peki hangi kadının kumralı gibi mesela; örnek verir misin?"sarışına bakılır, esmere tapılır" demişimdir hep.. ;)

• tipine göre her açık kahve gözlü kumral kız bana göre güzel değil eğer güzelse zaten o renk ve kumrallık ona yakışmış demektir sadece döte bakmak ve dötün peşinden gitmek sapıklıktır beğenmek değil demişti zamanında bir hocam

• uyum değil farklılıklardır insanları çeken... sen esmersen ve kumrala özeniyorsan aklına şaşarım :D esmerin her yerde bi geçerliliği vardır ya.. emin ol kumral kız esmer olmayı senden daha çok istiyordur :) esmer gibisi var mı yaaaaaaaa :)

• Gönlü ne renk?

• Her sac rengi, goz rengi, ten rengi ozeldirHer topalin bir kor alicisi vardirderler bende diyenlerin yalancisiyim :))))

• "biz erkekler bir dötün peşinden gideriz, ara sırada dötün sahibine aşık oluruz" demişti bir üstadım :))saç rengine takılma, popoyu sıkılaştır.

• severim güzel bulurum baya:)

• bi dene resmini koy yorum yapalım :)

• pek sevmem. beyaz ten kizillara hastayimdir

• fantezi değil ki :-l sevgilimde oyle sonucta

• fanteziye bakk beyaz ten kızıl saç :)) yakışır

• önemli olan iç güzellik gerisini avon halleder =) başkalarına özendikçe kendi güzelliğinin farkına varamassın Allah seni en güzel şekilde yaratmış boş wer özenmeyi kendin ol en güzeli ol =)sloganıda yapıstırıdk =)

• =)

• haha avon halleder ewet :)

• Doğal, doğal, doğal.Bir istisna var kendi adıma, saf kırmızı.

• haha bu senin doğal güzelliğin esmer olman bence değiştirme,esmer bayanlar her zaman daha çok beğenilir ve dikkat çeker...

• walla ne yalan sölim dediğin tipler benim de favorim... ben de esmerim... esmere siyah veya kahverengi gider... eğer sarı denersen herhalde şoparlar gibi olursun:D

• sen böyle gayet iyisin. boşver kumralları ;)

• sende doğlasın..

• Kumrallar daha havalı daha güzeller ve doğal güzellikleri var ama genede saol :)

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben de öyleym , ama o kadarr çok kız var ki kumral bana gayet sıradan geliyo :)

• İlk defa sitede kumral beğenen çıktı..Alışmıştık halbuki sarışınlara esmerlere.

• sadce saç göz yetmez

• ben çok beyazım yazın güneşten çok kaçarım yoksa kızarıp kumralımsı oluyorum ve kendimi kirli hissediyorum:/ ama doğuştan olanlara yakışıyor yazında bronzlaşabiliyorlar

• Nescafe renkli kızlardır.

• bende kumralım ama kahverengi gözlerim var lens takmayı düşünüyorum

• kumral ve ela / yesil gözlü olmak daha güzel :-)

• bende siyah saç yeşil göz beyaz ten olmak istemişimdir

• Ben de açık tenli, kızıl saçlı olmak istemişimdir :) Kader...

• bende esmer olmak istedim :)) neden herkes birbirine özeniyor anlamıyorum bak :))

• E o da bir insan :) evet saç göz uyumu güzel ama siyaha siyah kahveye kahve değil ton yakınlığı olabilir ve kızıl da bazı gözleri çarpıcı kılar.

• O benim.

• Hep kumral ve kahverengi gözlü olmak istemişimdir değerini bil :)

Yükleniyor...