Platonik bir şekilde birine aşığım, onu nasıl unutmalıyım veya nasıl kendime çekmeliyim?

Yardım İstiyorum Lütfeen :'(

arkadaşlar ya ben platonik bir şekilde birine aşığım ve bu kişi ile daha önce bikaç kere çıkmıştım ve ben ona hala çok fazla aşığım onu nasıl unutmalıyım veya nasıl kendime çekmeliyim lütfen yardım edinn !

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• beklemen lazım sadece.severse gelir.yada bekleme seviyorsan git konuş bence

• ii de o zaman bida onla karşılaşınca çok kötü olurum die düşünüorum

yada ters tepki almazsam arkadaş olalım diğip yumuşak bir şekilde geçiştirirse unutmam zor olur

• ters tepki alırsan daha kolay unutursun böyle ümit dolu boş bekleyişten daha iyidir

• ama ters tepki alırsam onu bida görmemem gerekir ve bu imkansız

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• bu platonik aşk degil ki

• daha önce bi kac defa cıkmışlar böyle platonikmi olur neyse konunu dagıtmıyım

• büyük ihtimalle tek taraflı

• Tek taraflıysa platoniktir işte

• Öncekileri Göster
  • enterasan bi durum

• bir kaç kere çıkmıştım kısmını anlamadım.biraz açman gerekecek

• tamam saol

• ilk soylemedin diye sevmediğini düşünmesi anormal.bence ona sormalısın.çok fazla bellirsizlik var ortada

• ya seni seviyorumu direk demedim ama o dediğinde bende seni seviorum dedim ama ilk ben sölemedim hiç utandım

• Öncekileri Göster
  • Geçmiş olsun bi bardak soğuk su iç

• sanmıyorumm bida çıkabilceğimi

• Hey sakin ol,BAk kendin diyosun platonik aşk diye Ama birkaç kez çıktığını söyledin eğer birkez çıktıysan birkere daha çıkabilirsin

bana katılıyormusun?

• basgit be

• Oluruna bırak...olmadı bırak

• of biran önce çıksada kurtulsam ya

• Unutursun unutursun,sadece unutturacak kişi karşına çıkmadı daha

• olmuoo öyle demeyle hemen hiç unutamıom

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunun içinde zamanın geçmesi gerekli takıntı haline getirmesen iyi olacak çünkü zararını sen çekersin.

• Onu hemen unutamazsin en azndan 4-5 ay seversin :S Ama baska biriyle çikip, o kisiyi sevmeyi denesen ?

Onu kendine çekmek konusunda git konusmayi dene. Olursa olur olmazsada zorlama.

• Daha önce çıktığına göre tanıyosun ve ters tepki verip, vermeyeceğini tahmin edebilirsin. Neyse sen bilirsin canm :)

• ii de onu görüom bazı gnler ters bir tepki alırsam onu bir daha gördüğümde çok kkötü olurum

• Kendine güvenin olması lazım bıraz. Unatacak birsey yok. Yüzyüze söylememıyorsan mesaj falan çekmeyi dene :)

• Öncekileri Göster
  • başkasını bul sevse zaten gelirdi akıllı ol biraz

• iii uzaktan saplantılı şekilde sevmeye devam et ozaman

• demeyle olmuo ama hemen unutulmuo ve hemen de başkası bulunmuo

• 1)bu plotonk olmaz kaçan kovalanır hesabına dönmüş

2)çocugun da sende ne kdr ilgisi olduna bağlı taiki bu işler vee soruna gelincede;

"eğer plotonk oldunu düşünüyorsan bir baskasınada plotonk aşık olabrsın üzülme:)"

• yoo

• username deki telefon numarası mı?

• ya pek sanmıorum başkasına platonik aşık olcağımı ama neyse

• Bu zamana kadar etkileyememişsen bundan sonrası için umutlanma, onu düşünmemeye çalış, diğer alternatiflere bak ve arkadaşlarınla vakit geçir.

• olmuo amaa

Yükleniyor...