• Sor
  • Bence

Platonik bir şekilde birine aşığım, onu nasıl unutmalıyım veya nasıl kendime çekmeliyim?

Yardım İstiyorum Lütfeen :'( arkadaşlar ya ben platonik bir şekilde birine aşığım ve bu kişi ile daha önce bikaç kere çıkmıştım ve ben ona hala çok... Daha Fazla

En İyi Görüş

• beklemen lazım sadece.severse gelir.yada bekleme seviyorsan git konuş bence

• konuşamam ki cesaretim yok

• Öncekileri Göster
    • ters tepki alırsan daha kolay unutursun böyle ümit dolu boş bekleyişten daha iyidir

• ii de o zaman bida onla karşılaşınca çok kötü olurum die düşünüorum
      yada ters tepki almazsam arkadaş olalım diğip yumuşak bir şekilde geçiştirirse unutmam zor olur

Erkekler Ne Diyor 6

• bu platonik aşk degil ki

• ya şu anda ben tek taraflı seviorum yani onn sevip sevmediğini bilmiorum ama tek taraflı sevdiğimi düşünüorum çünkü seven bir erkek söler yani

• Öncekileri Göster
    • büyük ihtimalle tek taraflı

• daha önce bi kac defa cıkmışlar böyle platonikmi olur neyse konunu dagıtmıyım

• enterasan bi durum

• bir kaç kere çıkmıştım kısmını anlamadım.biraz açman gerekecek

• ya şöle işte daha önce onla çıkmıştım işte sonra ayrıldık ama onu hala seviorum

• Öncekileri Göster
    • ilk soylemedin diye sevmediğini düşünmesi anormal.bence ona sormalısın.çok fazla bellirsizlik var ortada

• tamam saol

• Oluruna bırak...olmadı bırak

• olmuoo öyle demeyle hemen hiç unutamıom

• Unutursun unutursun,sadece unutturacak kişi karşına çıkmadı daha

• of biran önce çıksada kurtulsam ya

• Geçmiş olsun bi bardak soğuk su iç

• basgit be

• Hey sakin ol,BAk kendin diyosun platonik aşk diye Ama birkaç kez çıktığını söyledin eğer birkez çıktıysan birkere daha çıkabilirsin
      bana katılıyormusun?

• sanmıyorumm bida çıkabilceğimi

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunun içinde zamanın geçmesi gerekli takıntı haline getirmesen iyi olacak çünkü zararını sen çekersin.

• başkasını bul sevse zaten gelirdi akıllı ol biraz

• demeyle olmuo ama hemen unutulmuo ve hemen de başkası bulunmuo

• iii uzaktan saplantılı şekilde sevmeye devam et ozaman

• 1)bu plotonk olmaz kaçan kovalanır hesabına dönmüş2)çocugun da sende ne kdr ilgisi olduna bağlı taiki bu işler vee soruna gelincede; "eğer plotonk oldunu düşünüyorsan bir baskasınada plotonk aşık olabrsın üzülme:)"

• ya pek sanmıorum başkasına platonik aşık olcağımı ama neyse

• username deki telefon numarası mı?

• yoo

• Onu hemen unutamazsin en azndan 4-5 ay seversin :S Ama baska biriyle çikip, o kisiyi sevmeyi denesen ?Onu kendine çekmek konusunda git konusmayi dene. Olursa olur olmazsada zorlama.

• denedim ama olmadı
      konuşamam ki ben utanırım falan ya zorlamam kesinlikle ama utanırım

• Öncekileri Göster
    • ii de onu görüom bazı gnler ters bir tepki alırsam onu bir daha gördüğümde çok kkötü olurum

• Daha önce çıktığına göre tanıyosun ve ters tepki verip, vermeyeceğini tahmin edebilirsin. Neyse sen bilirsin canm :)

• Bu zamana kadar etkileyememişsen bundan sonrası için umutlanma, onu düşünmemeye çalış, diğer alternatiflere bak ve arkadaşlarınla vakit geçir.

• olmuo amaa

Yükleniyor...