Platonik bir şekilde birine aşığım, onu nasıl unutmalıyım veya nasıl kendime çekmeliyim?

Yardım İstiyorum Lütfeen :'(arkadaşlar ya ben platonik bir şekilde birine aşığım ve bu kişi ile daha önce bikaç kere çıkmıştım ve ben ona hala çok fazla aşığım onu nasıl unutmalıyım veya nasıl kendime çekmeliyim lütfen yardım edinn !

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• beklemen lazım sadece.severse gelir.yada bekleme seviyorsan git konuş bence

• konuşamam ki cesaretim yok

• Öncekileri Göster
    • ters tepki alırsan daha kolay unutursun böyle ümit dolu boş bekleyişten daha iyidir

• ii de o zaman bida onla karşılaşınca çok kötü olurum die düşünüorum
      yada ters tepki almazsam arkadaş olalım diğip yumuşak bir şekilde geçiştirirse unutmam zor olur

Erkekler Ne Diyor 5

• enterasan bi durum

• bir kaç kere çıkmıştım kısmını anlamadım.biraz açman gerekecek

• ya şöle işte daha önce onla çıkmıştım işte sonra ayrıldık ama onu hala seviorum

• Öncekileri Göster
    • ilk soylemedin diye sevmediğini düşünmesi anormal.bence ona sormalısın.çok fazla bellirsizlik var ortada

• tamam saol

• Oluruna bırak...olmadı bırak

• olmuoo öyle demeyle hemen hiç unutamıom

• Unutursun unutursun,sadece unutturacak kişi karşına çıkmadı daha

• of biran önce çıksada kurtulsam ya

• bu platonik aşk degil ki

• ya şu anda ben tek taraflı seviorum yani onn sevip sevmediğini bilmiorum ama tek taraflı sevdiğimi düşünüorum çünkü seven bir erkek söler yani

• Öncekileri Göster
    • büyük ihtimalle tek taraflı

• daha önce bi kac defa cıkmışlar böyle platonikmi olur neyse konunu dagıtmıyım

• Geçmiş olsun bi bardak soğuk su iç

• basgit be

• Hey sakin ol,BAk kendin diyosun platonik aşk diye Ama birkaç kez çıktığını söyledin eğer birkez çıktıysan birkere daha çıkabilirsin
      bana katılıyormusun?

• sanmıyorumm bida çıkabilceğimi

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunun içinde zamanın geçmesi gerekli takıntı haline getirmesen iyi olacak çünkü zararını sen çekersin.

• başkasını bul sevse zaten gelirdi akıllı ol biraz

• demeyle olmuo ama hemen unutulmuo ve hemen de başkası bulunmuo

• iii uzaktan saplantılı şekilde sevmeye devam et ozaman

• 1)bu plotonk olmaz kaçan kovalanır hesabına dönmüş2)çocugun da sende ne kdr ilgisi olduna bağlı taiki bu işler vee soruna gelincede; "eğer plotonk oldunu düşünüyorsan bir baskasınada plotonk aşık olabrsın üzülme:)"

• ya pek sanmıorum başkasına platonik aşık olcağımı ama neyse

• username deki telefon numarası mı?

• yoo

• Onu hemen unutamazsin en azndan 4-5 ay seversin :S Ama baska biriyle çikip, o kisiyi sevmeyi denesen ?Onu kendine çekmek konusunda git konusmayi dene. Olursa olur olmazsada zorlama.

• denedim ama olmadı
      konuşamam ki ben utanırım falan ya zorlamam kesinlikle ama utanırım

• Öncekileri Göster
    • ii de onu görüom bazı gnler ters bir tepki alırsam onu bir daha gördüğümde çok kkötü olurum

• Daha önce çıktığına göre tanıyosun ve ters tepki verip, vermeyeceğini tahmin edebilirsin. Neyse sen bilirsin canm :)

• Bu zamana kadar etkileyememişsen bundan sonrası için umutlanma, onu düşünmemeye çalış, diğer alternatiflere bak ve arkadaşlarınla vakit geçir.

• olmuo amaa

Yükleniyor...