En güzel kaşarlı yumurta nasıl yapılır?

evet kaşarlı yumurta tariflerininizi ve yöntemlerini alalım. ben kıvamını tutturamıyorum nedense. :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• margarin kullan teflon tavaya 2 yumurtayı önce bi kapta çırp tuzunu baharatnı koy .Yağ eriyince yumurtayı koy yumurta az pişince ters çevir üstüne ince dilinmiş kaşar parçaları serpiştir kapağını ört tavanın kısık ateşte 1dk kadar beklet tamamdır.Domatesli,sosisli filan da yapabilirsin güzel olur.

• ewet domates soslide güzel oluyor

• birileri yemek yapmayıda biliyormuş :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Kaşarları güzelce rendele.2 yumurtayı kabuğunu kaçırmadan kırıp çırp.kaşarların olduğu tabağa döküp yumurtalarla kaşarlı karıştır iyice sonrada tavaya yağ koy dök yumurtayı al sana miss gibi kaşarlı yumurta.

• Ben hiç ayar falan uğraşmıyorum.2 yumurtayı kırıp köpük köpük olana kadar çırpıyorum. Sonra tavada hafif pişmeye paşlayınca kaşar rendesini üzerine serpiyorum. İki üç kere ters çeviriyorum. Tamam..

• evet böyle bişey istiyorum ama pek hamarat değilim :)

• En güzeli zaten...<3

• Kaşarlı omlet mi yumurta mı istediğin tarif ? Bolcana yağ koy kaşarları at erimeye başlayınca kır yumurtanı.

• bugün bu dediğini yaptım yandı :)

• Beni dogra yumurtaya. :-*

Erkekler Ne Diyor 3

• en güzel kaşarı bulman lazım.

• haklısın galiba o kaşarın bi yerden göz kırpması lazım bi işaret bekliyoruz o kaşardan duyurulur :)

• sen bulursan herkes bulur. bu sefer kaşar bozulur. yenmez

• üst tarafta bi yerde var ama arıyorum hala bulamadım çünkü gizli saklanıyoooo :)

• kaşarın kaliteli olması lazım yoksa dagılırr sünmez :D

• Önce rendele az beklet sonra yumurtayı kır:)En iyi cevap için beklemedeyim:)

• hmm rende ii fikir ben küp şeklinde atıyorum sanırım sıkıntı ondan dolayı.

Yükleniyor...