• Sor
  • Bence

Kız çocuk doğurmak için ne yapmak lazı?

Bazıları bebeğin cinsiyeti için bazı taktikler var diyor? siz inanıyor musunuz, kız bebek nasıl yapılır?

En İyi Görüş

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 19

• neden kız?

• Cinselliğe açsaydın tarifi verirdim.

• Sağlıklı olsun yeter ne yapacan kızı erkeği şükür et

• allaha hayırlı evlat vermesi için dua et... hayırlısı neyse olur. nerden biliyorsun çocuğun olacğını...

• Hurafedir inanmayınız !

• kız olma ihtimali 4/3 erkek olma ihtimali 4/1 sence hangisi zor...

• saçma bişey..Allahın takdiri... kızda olur..erkekde olur..ikizde olur...üçüzde... ama kiminede hiç vermiyor... ilahi hikmet..?

• saglıklı olsunda niye dert ediyosunuz bunu anlamadım

• %5 şansın var her ilişkide Y kromozonu cok agır X kromozonu daha hızlı ilerliyor kapatıp gözlerini dua etceksin.

• haddinizi asmayin... kuran

• ne alakası var, konuyla ilgili hadis bile var.

• ye ekşiyi çıkar ayşe'yi

• Allahın verdiğine niye müdahale ediyorsun erkek veya kız ne farkeder sağlıklı olsun en güzeli bence buu

• Bu tamamen genlerle ilgili bir durum kız veya erkek bebek yapılması için özel bir yöntem var mı bilgim yok araştırma gereği duymadım.

• Tatlı matlı hikaye ; yok "Ye Tatlıyı Çıkar Hakkıyı , Ye Ekşiyi Çıkar Ayşeyi" bunların geçin. Herşey Allahtan. Allaha dua et içten Hayırlısı neyse o olur. Kız erkek farketmez inan buna. Sağlıklı doğduğunu gördüğünde dünyalar senin oluyor...

• Olurmu öyle şey ya :D Ama yine bişey yapcaksan tatlı yi.

• Allaha Dua etmen lazım

• Dua et ablacım :))) oyle "şu pozisyon o pozisyon falan" işe yaramaz... Belirleyen sadece bir olan Kudret'tir... Dua et :)))

• bebeğin cinsiyeti erkeğin elindedir oda şansa heralde

Kızlar Ne Diyor 14

• sağlıklı olsun die dua et, ilkte kız olmazsa 2.cide olur olmadı 3,4,5 :D

• O nasıl bır soru yaa :S

• Öncee erkek bireyden 22 otozom ve 1 X gonozomu alınır ve dişi bireyin 22 otozom ve 1 X gonozomuyla döllenir ve böylece 22A+X ve 22A+X genomlarına sahip yeni bireyimiz dişi olur.

• soruna cevap veremiycem üzgünüm:( amaaaa erkeklerin cevaplarını takdir etmeden de gecemicem :) sevindirici

• İnanmıyorum :/ Allah verirse olur..

• tüp bebek yönteminde bebek cinsiyeti seciliyor sanırım.

• kız bebek nasıl yapılır nasıl bi sorudur ya :D

• ye ekşiyi doğur ayşeyi ye tatlıyı doğur hakkıyı :)

• Yok böyle birşey. Gerçekten cinsiyetini belirleme yöntemi olsaydı, jinekologlar bu yöntemi uygular ve istediği cinsiyette çocuk sahibi olurdu.

• doğruluğu ispatlanmasada kill2live le katılıyorum.2 kızım var her ikisindede turşudan başka bir şey yiyemedim.

• ye ekşiyi çıkar ayşeyi,ye tatlıyı çıkar hakkıyı.

• niyet ettim allah cc rizasi icin kiz cocugu dogurmaya demek lazim.

• Ye tatlıyı doğur atlıyı , ye ekşiyi doğur Ayşeyi

• denenmiş yöntemmi

• :/

• eşinin pipisine elek tak y'leri tutsun, x'leri geçirsin.

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...