• Sor
  • Bence

Kız çocuk doğurmak için ne yapmak lazı?

Bazıları bebeğin cinsiyeti için bazı taktikler var diyor? siz inanıyor musunuz, kız bebek nasıl yapılır?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 18

• neden kız?

• saglıklı olsunda niye dert ediyosunuz bunu anlamadım

• Cinselliğe açsaydın tarifi verirdim.

• Sağlıklı olsun yeter ne yapacan kızı erkeği şükür et

• allaha hayırlı evlat vermesi için dua et... hayırlısı neyse olur. nerden biliyorsun çocuğun olacğını...

• Hurafedir inanmayınız !

• kız olma ihtimali 4/3 erkek olma ihtimali 4/1 sence hangisi zor...

• saçma bişey..Allahın takdiri... kızda olur..erkekde olur..ikizde olur...üçüzde... ama kiminede hiç vermiyor... ilahi hikmet..?

• %5 şansın var her ilişkide Y kromozonu cok agır X kromozonu daha hızlı ilerliyor kapatıp gözlerini dua etceksin.

• haddinizi asmayin... kuran

• ne alakası var, konuyla ilgili hadis bile var.

• ye ekşiyi çıkar ayşe'yi

• Allahın verdiğine niye müdahale ediyorsun erkek veya kız ne farkeder sağlıklı olsun en güzeli bence buu

• Bu tamamen genlerle ilgili bir durum kız veya erkek bebek yapılması için özel bir yöntem var mı bilgim yok araştırma gereği duymadım.

• Tatlı matlı hikaye ; yok "Ye Tatlıyı Çıkar Hakkıyı , Ye Ekşiyi Çıkar Ayşeyi" bunların geçin. Herşey Allahtan. Allaha dua et içten Hayırlısı neyse o olur. Kız erkek farketmez inan buna. Sağlıklı doğduğunu gördüğünde dünyalar senin oluyor...

• Olurmu öyle şey ya :D Ama yine bişey yapcaksan tatlı yi.

• Allaha Dua etmen lazım

• Dua et ablacım :))) oyle "şu pozisyon o pozisyon falan" işe yaramaz... Belirleyen sadece bir olan Kudret'tir... Dua et :)))

• bebeğin cinsiyeti erkeğin elindedir oda şansa heralde

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...