Sorum aslında birazda Kova erkeklerine..

kova burcu erkegi gitti mi birda gelmesi zor mu olur sizce ve severse gercekten ne olursa olsun vazgeçermi kova burcu erkekleri sizin cevaplamanızı istiyorum siz cok sıkılkan bir yapıya sahipsizinz sogudunuz mu zor oluyor birgün ilgili iseniz yarn saat sonra farklı oluyor yorumlarınızı bekliyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tam bir Kova erkeği olarak daha önceki biten ilişkilerimin hiçbirine dönmedim. Ama bir gün ilgili bir gün ilgisiz de davranmadım asla.. Tüm sabrımı zorlar elimden geleni yaparım. Sabrımı aşarsa bana başka yapacak bir şey bırakmamış demektir. Ben de ardıma bakmadan karşımdakini kendisi ile bırakırım..

Erkekler Ne Diyor 7

• KOVA elinden geleni yapar baktı oLmuyo sadece SUSARAk gider.. bir daha da ardına bakmaz demedi deme... tabi o KOVA delik degilse...

• ben kovayım aynen sogdum mu bi daha dönmem

• Bence burçlara inanma.. insanlar her kişilikten oluyor burçlarla zerre kadar alakası yok. kusura bakma ben kova değilim ama bir erkeğim eger bir erkek senin için ağlamıyor senin için herşeyi yapmayı göze almıyorsa ister kova olsun ister teneke yinede vazgecer :) dip not ; benim en yakın arkadasım kova burcu 4 yıldır ilişkisi var evlenmek üzüreler :) bu yüzden cevap verdim

• Burclara inanma yoksa bu inanman yüzünden çok şey kaybedersin...

• Saglam ilişki kurar akıllı olurlar konuşurken biraz dengeyi kacırırlar ama sevdimi tam sever kolay unutmaz gitse bile bir parcanız onda kalır benim gibi.Duygularını pek belli etmez. ama şunuda bilmelisiniz Terbiye edilmemiş insan özellikleri vardır bu anlatılan gibi eger nefsi terbiye edilirse bu durum deişir.Asla öz karakter deişmez sadece huylar belirgin özellikte azalır saygılarımla şu bir parca lafını yazınca acayip oldum keşke yazmasaidim.

• Ben bir yay burcu erkeği olarak, kova gibi kafaya sahibim. Bu yüzden eğer gidersem, gidişim masum, tatlı, sempatik, tuhaf, melankolik, çılgınca ve manyakça olur. Kova olmadığım halde giderim yani. Gidersem yay gibi döner, kova gibi su dökerim. Gittim mi de gelmem ha. Gelişim boğa gibi olur. Kova gibi de gülerim. Öyle çılgın bir terazi manyağıyım. Pazarcılık yapıyorum. Elmanın kilosu 2 lira. Kova kova vereyim. Yay ve meme. Gidiyorum şimdi, iyi akşamlar.

• kova yaşar vardı bir zamanlar o geldi aklıma

Kızlar Ne Diyor 2

• Dengesiz oluyorlar...

• Kova erkeği eğer aldatılmışsa yada terkedilmişse asla geri dönmez,dönse bile intikam almak için döner çokta güzel intikamını alıp gider,çok sevse bile yapar bunu.çünkü kova erkeği korkaktır tekrar terkedilmekten korkar mesela ama bi kova özler ve merak eder eskide bıraktığı kim olursa olsun bi gelir yoklar napıyosun ne ediyosun öğrenir sıkılınca gider çünkü genelde bağlanmayı sevmezler özgürlükçüdürler.tecrübe ile sabittir. bkz:eski sevgilim kova burcuydu da.

Yükleniyor...