Vücuttaki beyaz çatlak izleri nasıl geçer?

Benim vücudumun çeşitli yerlerinde beyaz renkli çatlaklar var ve bu beni çok rahatsız ediyor. Bildiğiniz bir çözümü var mı ? Lütfen yardım edin arkadaşlar, mutlaka benim gibi bu dertten muzdarip olan birileri vardır.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• vucuttaki çatlaklar genel de kalça ce ayaklarda ve göbek bölgesinde oluyor. eklem yerleri kıvrımlarda olşuyor .ancakani zayıflama yada ani büyümelerdede bu izler oluşuyor. vücudu. deriyi besleyen karışımlar bu izlerin geçmesine yardımcı .limon bal ve yumurta akı karışımı tavsiye edebileceklerim .yatmadan önce sür bahahına duş al. bir diğer yararlı yöntem ise güneş ışığından maksimum faydalanma. e vitamini deriyi besleyen ve yenileyen vitamin sadece güneş ışığı ile aktif hale geliyor. hem branzlaştırıyor hemde dokuları yeniliyor .ciddi çatlaklar var ise bir dermatolog yada cilt bakım uzmanı ile görüşmeni tavsiye ediyorum .saygılar selamlar

Erkekler Ne Diyor 4

• Üstünden zaman geçmişse pek bir şey yapılmıyor bildiğim kadarıyla.

• cok sık kilo alıp veriyosun sanırım ondan olabilir

• art niyet aramayın ve ayıplamayın. Erkek Menisinde bulunan b12 vitamininin iyi geldiği öne sürülüyor. isterseniz internet arama motorlarında durumun gerçekliğini araştırabilirsiniz.

• bal sür

Kızlar Ne Diyor 5

• 6gün

Bio oil. Mucizevi bir yag. Hem catlak hem yara izlerinde. Eczaneden bulabilirsin. Ayrica yuzune nasil maske yapiyorzan catlaklarina da e vitamini ampulleriyle (eczanede bulabilirsin) masaj yap mesela aksam yaptiysan sabah yika her gun ikisini de killan bio oili yikama ihtiyaci yoktur benim karnim kollarim bacaklarim hatta bikini bolgemin kenarlari catlakti duzeldi

• Bir süre önce doğum yapmış bir arkadaşıma cilt dokturundan bir krem verildi ve şu an adı aklımda değil ve o krem onun doğumdan sonra oluşan beyaz çatlakları gerçekten geçirdiğini idda ediyor.Utanmadan ezaneye gidip bunun için bir krem varmi diye sorabilirsin.Denemekte fayda var.

• :D sağol

• benimde vücudumda çatlaklar var arka bacak kısmında baldır ve kalçalarımda . bir tedavis yok geçmez beyaz çatlaklar. ama kırmızı yeni oluşacak çatlaklarda geçme olasılığı var üzgünüm. alışmalıyız artık:(

• Off bendede var :( bikini giyince gorunuyolar o vucut catlaklari.

Nette arastirdim doktora gittim dediki normalmis ve cozumu yokmus vs. :(

• Geçmiyor onlar :(

Yükleniyor...