Bugün bir arkadasım beni öptü ne yapıcamı bilmiyrm ikimizin de sevgilisi var ben nasıl düzelticem bu durumu?

Gizli Üye
Lisede aynı sınıfta olduğumuz yıllardır görüştüğüm üniversitede bölümlerimiz farklı ama aynı okulda olduğumuz bir arkadasım vardı yanlış hatırlamıyorsam çocuğun 4 yıllık ilişkisi var sürekli kavga ediyorlar ayrılıp barışıyorlar sevgilisiyle hiç tanışamadım bir kaç kere yolda karşılaştık kız bni görünce gitti tanışmak istemedi beni biliyor yıllardır tanışmasalar da benim sevgilimi de biliyor kız. Çocukla arada görüşüyoruz dışarı çıkarız dertleşiriz yemek yeriz kızla ne sorunları olsa gelir anlatır çok defasında düzeltmişimdir aralarını hediye seçmesine yardım etmişimdir çoğunda alttan al demişimdir hatta kızla kavga ettiklerinde otobüs bileti alıp kızın yanına gönderdim barışsınlar die falan bu sabah kahvaltı yapalım diye aradı gittik sinemaya gittik snra bir iddiaaya girmiştik bn kaybettim sinema borcum vardı filmi izledik gayet normaldi film bitti merdivenlerden iniyorduk kolumdan tuttu ben artık dayanamıyorum dedi neye dedim birden öptü bni napıcamı bilemedim şok oldum öyle bir sarıldı ki iteklesem de bırakmadı bırak yoksa çığlık atarım rezil oluruz şurda napıyosun dedim öyle bıraktı napıcam bn ya sevgilisini tanıyorum söylemesem vicdan azabı çekicem söylersem sevgilim çocuğu öldürür off ya
Bugün bir arkadasım beni öptü ne yapıcamı bilmiyrm ikimizin de sevgilisi var ben nasıl düzelticem bu durumu?