Migren ağrısı nasıl geçer?

Migren ağrısı çeken arkadaşlar, bu ağrınızı azaltmak için neler yapıyorsunuz allah aşkına bi adam akıllı bu ağrıyı azaltma yolu yokmudur? stres... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• biraz aykırı bi yorum olcak ama, bence migrene lanet bişi olarak bakmamak lazım.

cunku muslumanın basına gelen seyler gunahlarını dokermis(bir hadisi serifte geciyor) ama bu demek degil ki tedaviden kacın.

ne tetikliyor onları bulmaya calıs. (benim migren yok ama benzer bi agrı var) ayaklarım usuyunce basım cılgın agrıyo bazen. ayaklarımı yaz kıs sıcak tutmaya calısıyorum dolayısıyla basım agrımasın diye.

• ben orda 'stres' için demiştim onu. senin söylediğini biliyorum ,yinede belirttiğin için sağol , bunlar önemli şeyler kesinlikle : ) aa bi sitede rast ; farklı sıcaklılardaki suyun içinde ayaklarını farklı sürede tuttuğunda, bunun bazı hastalıklara iyi geldiğini okudum.hatta migrenede. seninkininde bununla ilgisi vardr belkide. yinede farklı yararlı şeyler öğrenmek istiyorum teşekkür.ler.

• Öncekileri Göster
    • nsl yani basina gelen seyler günahlarini dökermis?!?! bu ne demek oluyo yani? :)

• hastalıklar,çektiğin acılar canını yakıyor insanın, eğer bu durumdan allaha yakınırsan tabikide bu merak ettiğin şey olamaz. ben öyle biliyorum:) ama sabredip şükredersen durum değişebilir :)