• Sor
  • Bence

En çekici kadın vücut tipi nedir?

en seksi vücut zayıf olan mı balık etli olan mı yoksa kilolu olan mıdır erkeğe göre? 'Kadın ele gelicek' tabiri ne kadar geçerlidir? Ayrıca... Daha Fazla

Güncellemeler:
keşke göbeği bu kadar dışlamasaydınız beyler ya :)))

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 16

• Anlaşıldı göbek var sende. ;)

• yani kat kat falan olan göbek değil ama illaki var küçükte olsa :D

• Yok birde kat kat mı olacaktı 19 yaşında!? ;) Birşey olmaz, o kadarcık olur, zararı yok. :)

• benden küçük olup benden göbekliler var diye dedim :D bencede bi zararı yok :))

• En seksi vücut uzaktan bakıldığında göğüs-bel-kalça kıvrımı belli olan bir vücuttur. Göbek iticidir, aman ha. :)

• hafif kilolu olsun ufak ayva göbegide ola bilir bendende kısa olsun.

• vurunca ses gelsin :)

• Ufak tefek tatlı olan kızlara bayılıyorum.Elleri küçücük olmalı böyle :))

• ince bel ve ince ayak bilekleri gerisi kendiliğinden gelir sanırm :)

• karın düz olmalı mutlaka...tabii armut vücutta olmamak lazım, sonuçta armut sadece sevdiğimiz bir meyve ve rahat bir koltuk tipidir.

• Türk kadınlarının %85 den bahsedıyorsun

• Öncekileri Göster
    • Evet

• şansım çok az, sadece %15lik kitleyle uğraşıyorum desene:)

• 85-60-85

• küçük kalçalı balık etli tercihimdir ayrıca evet göbeği kızlarda itici buluyorum bende bile göbek yok kızda ıyyyyy

• hayalimdeki mi yoksa idare eder diyebileceğim mi?hayalimdekini sorarsan adriana lima gibi ince zarif kalça ve göğüsten hafif dolgun .idare edebileceğim zayıftan , aşırı şişman olmamak kaydıyla az miktar balık etli olana kadar.göbekl ve aşırı geniş kalçalar itici gelir. çok dolgun göğüsler ve aşırı tahtta göğüsler itici gelir,aşırı zayıf bayanlar itici gelir.uzun bacaklar çekici gelir.erkeklerin at gibi tabir ettiği tipler de mevcut bunu birsonraki bölümde anlatacağım...

• balık etli kesinlikle ama çokda değil :) Demet Evgar kıvamı diyelim

• aysun a noldu dede ? :D

• Öncekileri Göster
    • Demet evgar güzel kadın gerçekten.

• evet beğeniyorum bende :)

• göbek tabi ki iticidirama yeşil gözlüyse itici olup-olmadığını bi daha düşünebilirimorası zayıf noktam da :D

• ... İçinde beyni olan kafatasları bana çekici gelir !

• sonunda mantıklı bir yorum okudum ya..

• ... Teşekkür ederim.

• link bundan daha iyisini görmedim

• balık etli kadın her erkegin tercigidir ama ince narin bir kadınla evlenmek hayalidir

Kızlar Ne Diyor 5

• balık etli mi tercih ediyolar..dolgun hatları mı olcak diyolaaarrr..eyvah o zaman benim hiç şansım yok haha :p

• katılıyorum yaa:))

• balık etli ve hatları belirgin en ideal ama bayan vücudunu seviyosa ve iyi kullanıyosa tercih edilir benceama göbeğe bu kadarda kötü bakılmazki yaa çok ayıp:)

• yuvarlak kıvrımlı hatlar

• Ele gelsin lafı yalandır arkadaşım. Hemen balık etli olarak algılıyorsunuz.. Demek istedikleri skin&bones olmasın. Onun da seveni vardır elbet. Fakat ne zayıfı ne balık etlisi en iyii ideal kilodur. Göbek de sevmiyorlar. Haydi kızlar spora.

Yükleniyor...