Giyim tarzımı değiştirmek istiyorum

Ne yuzumu ne giyimimi hic ama hic begenmiyorum. Bu yuzden giyim tarzimi degistirmek istiyorum. Cok cocuksu giyindigimi dusunuyorum biraz da fazla klasigim sanırım. Boyum cok kısa 1.58 falanım. Kilo 48. Buna gore bana yakısıcak onerilerinizi solerseniz sevinirim. ha bide makyaj ve aksesuar konusunda da fikirlerinize acigim :))) Tesekkurleeeer :)Yardımcı olması icin 2 adet de fotografimi koydum.. Yalniz eksper seviyem uygun olmadigi icin link koyamiyorum siz bakarsiniz artik caresine :)g1209.hizliresim.c om/11/8/ct39j.jpg g1209.hizliresim.c om/11/8/ct3ff.jpg

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Giyim tarzını değilde yazı tarzını değiştirmeni rica ediyorum.Cümle içerisindeki kelimelerin ilk harfleri daima küçük yazılır.

• rica ederim :)

• İlkokuldan boyle aklımda kalmıs bilmiyorum. Uyarın için tesekkurler

• kim öğretti ? yanlış biliyorsun.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• ne ugrasıyorsun ya gıdısıne gore takıl senı begenen her halınle begenır zaten

• lisede aynadan kaçardım yorganaltı ağlardım... kendine güven.

• gitme kal bu halin güzel detmişim :)

• benim sıram :)

• :) sakanın sırası mı simdiii

• Gayet güzelsin bence... kendi yüzünü kötülemeden önce yüzünü kaybeden insanlara bak biraz. resimde giydiğin elbiseler bence gayet güzel.. kendi fikrim bunlar

• Tesekkur ederim..

• köklü bir değişiklik fena olmaz

• Evet bu yuzden yardım istiyorum zaten..

• değiştir

• ok

• Degistircem zaten :D

Kızlar Ne Diyor 4

• çok tatlı lan suratın kalsın böyle.

• Peki :)

• negzel. kalsın kalsın bebişkom.

• Kalmasın be cocuk gibi gorunuyom :(

• Açık renkler, uzun askılı elbiseler olabilirAltına uygun babet giyebilirsin yada sandelet hem daha dişi hemde şirin olursun.Yüzün küçük kahküllerini uzat saçlarınıda uzatıp v kesim kestir.Mümkünse makyaj yapma hafif yumuşak renkler şeftali pembe tonları ruj olabilirLacivert maskara dene (fondoten pudra sürme) allıkta mümkünse.

• Bu surata makyaj yapılmaz mı ya. Fotolarda belli olmuyo ama yuzum sivilceden gecilmiyo :(

• tatlım şu kakül mü perçem mi ne kesme bir daha uzat onları :) yaşın kaç ? bilmiyorum ama küçüjsün daha daha çcıvıl cıvıl şeyler dene.. renkli kotlar ..elbisele... makyajı abartma gözlerin koyu renk demi ? .. rimel ve siyah sürme.. yada tenin soluksa sadece pembe bi ruj...yeterlidir..boyun kısa. o yüzden saç uzatma çok ... boyu daha kısa gösteririr.. kestir yada topla.. topuklu falan deneme henüz :) şirin ayakkabılar seç ..

• o kahkul percem bozuntusu olan sey kucuk bı kuafor hatası sonucu oldu şu an gayet guzel. yakısıyor yani :)
      Yasim 18 ama kucuk gosteriyorum orası da var. Cıvıl cıvıl giyinince hic insandan saymıyolar beni 13 14 yas muamelesi yapıyolar sinir oluyorum.
      Tavsiyelerini ise dikkate alicam tesekkurler :)

• sen demin gizliden soru soran esmer 48 kilo yaşı büyük adamların teklif ettiği kız diilmisin 16lık çıtır olan:D ahahhhah

• Haha :D O kim bee

Yükleniyor...