En güzel bayan parfümü hangisi?

Bir arkadaşımın doğum gününde parfüm hediye etmeyi düşünüyorum.Sizin en çok hoşunuza giden parfümü ve hangi türü olduğunu yazar mısınız? Sorunun hedef kitlesi bayanlar ama erkekler de cevap verebilir...Not:Kaliteli bi şey olsun para sorun değil

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link güzeldir ve link

• teşekkürler

• Euphoria meyve ve çiçek kokusu karışımı daha ağır bir kokudur diğerine nazaran
      BLV II odunsu çiçek kokuları

• kokuları nasıl hafif mi kalıcı mı yani ayrıntı verebilirmisin

Kızlar Ne Diyor 6

• Amor amor, Burberry ..

• Givenchy Hot Couture rahatsız etmeyen kalıcı etkileyiciparfümün yanına değiştirme kartı koymayı unutma sen beğenerek alsanda parfüm çok risklidir heba olmasın aldığın hediye

• lady million çok güzeldir

• Christian Dior Hypnotic Poison

• parfümün kalp notaları güzel mi

• Ben avonda satilan JetFemme (JF) parfumunu kullaniyorum. Kokusu cok guzel. Fakat kataloglardan kaldirildi sanirim yinede arastr drim

• d&r lolita lift

• arattırarak elbette kokusunu anlayamam o yüzden yorumlara bakıyorum

• bence arattırarak kokusunu anlayamazsın:)d p ewet yanlış yazmışım:)

• doğru yazdığına emin misin arattım fakat kayda değer bi şey çıkmadı!

Erkekler Ne Diyor 3

• en sexy parfum casmir - chopard fena bişi abi

• tamam

• ya abı bana öyle gelır sana itici gelır. kadın senın ıstedıgın gıbı kokmalı. benn fıkrımı soylerım gerısı baglamaz

• ciddi düşündüğüm biri bırakta başkalarına seksi kokmasın :)

• Öncekileri Göster
  • Kaşarel :D

• Kokusunu biliyorum ama adını bilmiyorum. Calvin Klein'in Europhia mı öyle bi' serisi var 3 adet. Ortanca olanı güzel. Diğerleri ağır. Avon'un var çok revaçta ama Avon sevmiyorum prensip olarak. Adı neydi yahu...

• Aneksenamun, şişesi bu ama 3 rengi var bunların açık orta koyu. Benim dediğim orta olan. Şimdi kestiremedim rengini. Diğerleri çok yoğun alkol kokuyor. Ortancası en tatlısı geldi bana.

• link bu mu acaba ?

• forbidden olabilir mi ?

Yükleniyor...