Finansbank çağrı merkezinde çalısan var mı?

Acilen finansbank bünyesınde çalısan kişilere ulaşmam lazım :(

Güncellemeler:
lütfen biri varsa bi donus yapsın bana yaaa:(
off

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ne yapcaksın finansbank çok kazık bir banka sana ziraatten birini bulalım

• :))) olmazz finansbank çagrı merkezi sartlarını ögrenmem lazım

Erkekler Ne Diyor 10

• çalışanların sorunlarını, işe alım süreçlerini, çalışma süreçlerini anlatan bir sayfa mevcut nette, ama maalesef link vermem yasak.

• mesaj atabilirsin

• ne kadar çalışanı varsa:))

• ben çalışıyorum evet güzel deneyebilirsin

• maas hakkında braz bilgi verebiir misn

• Son zamanlarda herkesi çağırıyo galiba bu finansbank arkadaşıda çağırmış.

• Sessiz ruha katılıyorum müdüründen güvenliğine kadar :)

• ne demek?

• herşeyi vurdum duymazlığa vuruyoruzda ondan hani elinden geleni yapan olsa amen na ama oda yok işi gücü gır gır ks üyeelerinin tabi bazıları hariç

• valla ya insanlar artık ekonomik bunalım ahlaksızlıklar için sömürülüp gidiyor... kendini gırgıra vurup mutlu oluyor cunku mutlu olmak için baska hiç bir seyleri yok

• bizim halkımız bi alem ya :)

• ne olmus

• batikbank musteri temsilcisi ben neriman nasil yardimci olabilirim

• dalga geçmek zorunda mısın :)

• profil foton cok dadlu :)

• sorun ne?

• finansbank çağrı merkezinde miisn?

• sorun ne dedim

• ne kızıyorsun yaa:) allah allah ... finansbankın çagrı merkezi sartlarını soracaktım :(

• Hizmet kalitesi için bu yazdıklarınız kayıt edilmekte. Lütfen hattan ayrılmayınız şu anda tüm operatörlerimiz diğer müşterilerimize hizmet vermekte.Evet o sekreter kız benim. =""(

• finansbankta mısın?

• Bu kadar yazacağına, sorunu yazsaydın keşke.

• sorum uzun:( çagrı merkezinin sartları nedir maaşı performans primi çift maaşı ticket var mı vssss

Kızlar Ne Diyor 2

• Finansbankta değil ama çağrı merkezinde çalıştım.Çok zor iş.Sabır istiyor.Sinirliysen bulaşma

• ben bir yıldır yapıyorum türk telekomun severek yaptıgım bi iş fakat finansbanktan cagırdılar sartları daha iyiyse gideceğim sen hangisindeydin

• Öncekileri Göster
    • Nete biraz baktım da "Finansbank Çağrı Merkezi 2011 yılında IMI Conferences tarafından 6.sı düzenlenen Türkiye Çağrı Merkezi ödülleri yarışmasında 500’den fazla koltuklu en iyi Çağrı Merkezi seçilmiştir." diyo.Bi de bi yerde maaşının 900 tl olduğu yazıyor.Ne kadar doğru bilemem.2 sene aynı pozisyonda kalıyormuşsun

• kimi dio 3yıl kımı dıo 2 yıl kalmak zroundasın insanın da kafası karısıyor kımı diyor 750 :( benim de kafam karıstı 900ise iyi artı performans olursaa 1000lira alırız gibi

• finansbakı bilmem ama şunu söyleyebilirim çagrı merkezimi,dinlen dinlen kaç!(çalışmış biri olarak).ömür törpüsü!

Yükleniyor...