Kimyasal peeling yaptıranlar...

göz cevreme kimsayal peeling yaptrcam seansı 120 lira dedi pahalı mı nelere dikkat etmem gerek ve salı günü yaptrcam sadece iki seans işe yarar mı? gözlerimin altıda haff cökük dolar mı.nelere dikkat etmem gerek

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dermatoloğum yapacağından emin misin?Daha erken mevsim olarak peeling için.

• dr yazyo tesekkr ederm:)

• Ben yaptırmadım ama yüzde elli filan faydası olur diye biliyorum.Gözü korurlar merak etme yaparken.Önemli olan dermatoloğun yapması.

• korkuyrm cok acıtıyo mu ya gözüme kacarsa cok soryrm kızmysn dimi siz yaptrmsmydınız?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 1

• İşe yaramıyor ve zararı var.

• zaten öyle iyi bi yer ama işe yaramazsa vay benm gden paralarıma:D

• O zaman iyi bir yere yaptır.Paradan kaçma.

• zaten o önerdi:(

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• Merhaba, yaptırdın mı kimyasal peeling? Sonuç ne oldu?

• kimyasal peeling çökükleri doldurmaz renk değişimlerini düzeltir koyu lekereri açar ve kalınlaşmış derinin atılımını sağlar bu ayın sonunda yaptırmalısın ve çok iyi korumalısın güneşten yoksa lekelenmelerin olur 120 tl normal fiyatıdır ama süper ötesi bir değişiklik beklememek gereklidir genelde 4.5 seans yapılmalıdır ;)

• en az 4 seans

• bana 2 seans olck faydası olr mu

• zararlarını duymuştum yüzde erken kırışıklıklar olabilrmiş ve bazıları yaptırsada faydasını göremiyormuş yani verdiğin para ve çektiğin sıkıntıyla kalabilme ihtimalin var bunu bil. ayrıca havalar hala güneşli ve güneşli havalarda yapılmamalı diye duymuştum. bence sonbaharı bekle iyice

• cok yksek dozajlısı yprmsta.. onuda bz kllnmycz

• kırısık falan olmaz kımyasal peelıngın bı amacı da kırısıklıkları azaltmak zaten

• glikolitik asit yada tca kullan, daha ucuza gelir ayrıca kullanırken dikkatli ol...doğru kullanırsan kızarıklık az zamanda gider...

• daha yaptırmadım, sonbaharı bekliyorum güneş ışığı açısından daha sağlıklı, zira bunu yaptırdığın zaman güneşe fazla maruz kalmaman gerek. kullananlarla çok konuştum bayağı bilgiliyim bu konuda...

• cok sagol seni ekleymde sorarım bunalmazssn benden:) sende yaptrdn mı hiç?

• ha morluk bu... o konuda etkisi varmı bilmiyorum, sorman lazım...
      bunlar da peeling, kırışıklıklar ve lekeler için kullanılıyo daha çok ama morluk için etkisi varmı sor, satıcılar bilgi veriyo... link

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...