Evde boş boş oturmak yerine yapılabilecek aktiviteler?

Faydalı neler yapabiliriz? *Kitap okumak*Televizyon seyretmek*Dergi , broşür vs. bunları saymayın.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yemek tarifi öğrenmeksabah -akşam koşuya çıkmakkolay sihirler kitabından bikaç sihir numarası öğrenmeye çalışmaklivemocha.com dan yabancı biri ile chat yapmakdeğişik konularda kitaplar var oku diyecem de onları sayma demişin o yüzden demiyecem :D

• Yabancı birisiyle chat yapmak ;) Sagol :D

• erkek yemek tarifini napsın deme :)) bi kaç tane ufak öğren..ilerde sevgilini eve çağırabilmen için bi seçenek olur :)

• Şimdilik salata yapmayı biliyorum idare ediyoruz bakalım :D

Kızlar Ne Diyor 3

• evi temizle : )

• Yok artık =) Arada bi yemeklere yardım ediyorum ama .p

• en faydalı benim önerimdi ama neysee.. : )

• dışarıya çık arkadaşlarınla bowlinge git sinemaya git sahilde takıl bilardo olabilir

• Yanlış anlamışsın.Evde yapabileceğim bişeyler söyler misin?

• Sırf xPer puan kazanmak için cevap yazanlardan birisin anlaşılan. İsmime iyi bak ve bidaha sorularıma cevap yazma ! Kalbini kırmayım

• Evde yapılacak şeylerden mi bahsediyorsun yoksa ev harici de olabilir mi? Ev haricinden bahsediyorsan spora gidebilirsin bence. Evden bahsediyorsan da kendin spor yapabilirsin, hatta hoşuna giderse yemek tarifi bulup yemek yapmaya çalışabilirsin ama sanmıyorum onu yapacağını :)

• =) Geçenlerde bi salata yapmıştım yemeye kıyamadım :D

• Hehe :D

Erkekler Ne Diyor 2

• burda insanlara yardımcı olmak bence en iyisi

• Vakit öldürüyomuşum gibi bi his var

• öyle düşünme demin nick name bi şey kelebek olan kız bi soru sormuş gerçek den yardım edilecek hali vardı bu da bi iştir onu cesaretlendirmek tekrar hayata sıkı sıkı bağlanmasını sağlamak

• Çek esofmanı sahile in koş

Yükleniyor...