• Sor
  • Bence

Karnım aç ve ne yesem bilmiyorum?

arkadaşlar sizce ne yemeliyim sizler ne yiyorsunuz yediniz yiyeceksiniz aklıma bişi gelmiyor açım ama canımın şuan istediği bişide sizce ne yemeliyim

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 8

• az daha bekle akşam serinliği olsun en yakın ablık pazarına git bi levrek al ızgara yap yanında rakı aç buz gibi olsun

• hahaha alkol mü alayım bşde yok artık ağzıma sürmem:)

• Öncekileri Göster
    • çekinmiyorum çekindiğimden gizli değilim bazı münasebetsiz kişiler küçük bir yorum yapsakta istek yollayabiliyor ve ben bundan hoşlanmıyorum herhangi bir çekince yok sadece kimseyle uğraşamam

• ok

• Malum yaz ayındayız hafif şeyler yemek lazım ben tost yedim yanındada ayran içtim bugün

• hmm ayvalık tostu olsada yesek şimdi ya:) evet hem pratikte

• offf müzik eşliğinde iskender hiç denememiştim kafa yapıormu :D

• Bursalı olarak söyleyeblirim ki iskenderi kesnlikle her şekilde denemelisin kafa yapmak sanmıyorum:)

• Öncekileri Göster
    • anladım anladım :D

• :):):):)

• ben mütevazıyım. iskenderkebapbüryantandırhepsi olabilir

• iskenderr mükemmel bir seçenek:)

• Öncekileri Göster
    • sarı gelinide güzel golhanın oda olabilr:)

• Ferid farjad:)

• dolapta sansına ne cıkarsa artık

• SOĞUK BİR MEYVE SUYU YANINA DA TOST :) TABİKİ ZEYTİN PEYNİR REÇEL MUTLAKA OLSUN :) YADA PATATES KIZART AMA ÇOK DEĞİL :) FAZLASI ZARAR :)

• ouf yapması zor geliyor ama dayanamıcam iştahım açıldı:)teşekkürler

• Öncekileri Göster
    • hmm peki teşekkürlerr

• ÖNEMLİ DEĞİL :)

• Ben ençok patates kızartmasını severim bir ömür yerim olsa

• patates kızartması yapabilirim evet soslu falan

• Öncekileri Göster
    • Ben yanında yiyilecegimi sandım karışık olmazmı gerçi denemişsiniz saçma olsa yazmassınız buraya akşam eve gittigimde hemen deniyorum nereden denk geldim ben bu konuya yav şimdi mesainin bitmedine 3 saat eve gitmeye 15 dk. yemegi hazırla 30 dk. =3 saat 45 dk. nasıl bekleyeceğim şimdi.

• ama beğenmezseniz ne olacak:) yani kötü olmasın sonra bide küfür etmeyin arkamdan:)yani ben ve arkadaşlarım beğenerek yioruz böle ekşimtrak oluyor biraz ama kötü değil

Kızlar Ne Diyor 2

• kısır , makarna , kızartma , fıstık köfte ( çok pratik hem )

• Mercımek köftesi yapıcam bırazdan gel yiyelim soran.

• Severim.. İyi giderdi şimdi..

• Öncekileri Göster
    • bende geliyim mi :D

• Sen de gel :)

Yükleniyor...