Karnım aç ve ne yesem bilmiyorum?

arkadaşlar sizce ne yemeliyim sizler ne yiyorsunuz yediniz yiyeceksiniz aklıma bişi gelmiyor açım ama canımın şuan istediği bişide sizce ne yemeliyim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Allah ne verdiyse evde ne varsa onu ye işte :)

• :D

• peki:)

Erkekler Ne Diyor 7

• offf müzik eşliğinde iskender hiç denememiştim kafa yapıormu :D

• :):):):)

• anladım anladım :D

• yok hayır herşekilde denemelisin dedim mesela ben bir Bursalı olarak yolda bankta heryerde yedim demek istedim:)

• Öncekileri Göster
  • ben mütevazıyım.

iskender

kebap

büryan

tandır

hepsi olabilir

• Ferid farjad:)

• sarı gelinide güzel golhanın oda olabilr:)

• birde bu mizik eşlik ediyorsa

youtube.com/watch?v=yWPl-RCpmyc&feature=related

• Öncekileri Göster
  • dolapta sansına ne cıkarsa artık

• az daha bekle akşam serinliği olsun en yakın ablık pazarına git bi levrek al ızgara yap yanında rakı aç buz gibi olsun

• ok

• çekinmiyorum çekindiğimden gizli değilim bazı münasebetsiz kişiler küçük bir yorum yapsakta istek yollayabiliyor ve ben bundan hoşlanmıyorum herhangi bir çekince yok sadece kimseyle uğraşamam

• sen neden gizlisin kimden çekiniyon benim oğlumda burda üye yani zaten onun pc si açıktı ordan arakladım sitenin adını ben çekinmiyomda sen niye çekiniyon

• Öncekileri Göster
  • SOĞUK BİR MEYVE SUYU YANINA DA TOST :) TABİKİ ZEYTİN PEYNİR REÇEL MUTLAKA OLSUN :) YADA PATATES KIZART AMA ÇOK DEĞİL :) FAZLASI ZARAR :)

• ÖNEMLİ DEĞİL :)

• hmm peki teşekkürlerr

• ÖNEMLİ DEĞİLL :) AFİYET OLSUN :) MENEMENDE YAPABILRSIN ISTERSEN KOLAY YAPMASI :) ÇAYLA İYİ GİDER :)

• Öncekileri Göster
  • Malum yaz ayındayız hafif şeyler yemek lazım ben tost yedim yanındada ayran içtim bugün

• hmm ayvalık tostu olsada yesek şimdi ya:) evet hem pratikte

• Ben ençok patates kızartmasını severim bir ömür yerim olsa

• ama beğenmezseniz ne olacak:) yani kötü olmasın sonra bide küfür etmeyin arkamdan:)yani ben ve arkadaşlarım beğenerek yioruz böle ekşimtrak oluyor biraz ama kötü değil

• Ben yanında yiyilecegimi sandım karışık olmazmı gerçi denemişsiniz saçma olsa yazmassınız buraya akşam eve gittigimde hemen deniyorum nereden denk geldim ben bu konuya yav şimdi mesainin bitmedine 3 saat eve gitmeye 15 dk. yemegi hazırla 30 dk. =3 saat 45 dk. nasıl bekleyeceğim şimdi.

• peki senbilirsin salça baharat falan kat sonra patatesin üstüne salçayı baharatlı sonrada yoğurdu dök öyle ye ben beğniyorum:)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• kısır , makarna , kızartma , fıstık köfte ( çok pratik hem )

• Mercımek köftesi yapıcam bırazdan gel yiyelim soran.

• Sen de gel :)

• bende geliyim mi :D

• Tamamm :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...