Sevgilinin halı saha maçına gitmesi

sevgilimi bu aralar biraz fazla bunaltmak istemiyorum çok görüşemiyoruz zaten. halı saha maçı yapıyor sürekli arkadaşlarıyla. ama ben futboldan hiç anlamam :D biraz yardım edin ona karşı ilgili olduğumu göstermek istiyorum birazda muhabbet açılsın istiyorum..ne gibi sorular sorabilirim? kaç kaç bitti falan tarzı ne cümleler duymak istersiniz mesela :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya bırak o konuya el atma senden soğuyabilir futbola hiç girme sen hiiiç :)

• eyv emeğe saydı budur :) klavyede o kadar karakter yazdık karşılığında +1 almak güzeldi :)

• yine de +1:)

• napayım her zaman mükemmel olamıyorum :) şansına küs :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 11

• Neden var olan düzeni bozuyorsunki. Erkekler halı saha maçına giderler.

Kadınlarda bu konuda bıdı bıdı ederler.

Düzen böyle :D

• hayır bana kalsa7/24 :)

ama belli koşullar var..mesela işten arta kalan zamanında haftada 3gününü bana ayırsın gün içinde 1-2 kez msjlaşalım 1kez konuşalım görüşmediysek ogün gibi..her ilişkinin dinamiği kendine göre değişiyor.bana beni önemsediğini hissettirsin yeter..

• yeterli zaman ne kadardır?

senin gönlün olana kadar mı?

• ben klasik tiplerden değilim:D her yere gitmeye hakkı var tabi bana da yeterli zaman bırakırsa;)

• hangi mevkiide oynadığını ve neler yaptığını sor forvet ise gol atıp atmadığını defans ise kaç kiinin ayağını kırdığını :p en güzeli çok soru sorma halı sahadaki maçıyla ilgilenmen pekte önemli değil sen başka konularda ilgilen sevgilinle..

• :) tamamdır

• ... Halının altında kaucuk mu var,beton zemin mi var? Saha büyük mü ? Skorbord var mı? Saha kapalı mı? İddia var mı? vs vs .

• pekii:D

• sadece bir şey sölemen yeterli o zmn maça bile gitmez :)

• bak o zmn sahada gol atma ihtimali bile olsa hiçbirgüç onu tutamaz :D :D

• :D şikayetçi değilim o konuda

• yapması gereken çok önemli bir deplasman maçı olduğunu =)

• Öncekileri Göster
  • Gol atmış mı , gol pası vermiş mi onları da sor =)

• pekii:D

• maç kaç kaç bitti, en çok golü kim attı, bol gollü bir karşılaşma mıydı, pozisyon zenginliği oldu mu gibi sorulara cevap aramanı ve gittiği maçın gerçekten halı sahada mı yoksa yanan bir şömine önündeki ayı postundan yapılma suni çimde mi olduğunu öğrenmeye çalışmanı tavsiye ediyorum.

tabi bir de dar alanda kısa paslaşmalar olmuş mu, cevabını alırsan benimle de paylaş lütfen olur mu?

• :):)

• ve tanrı kadını yarattı...

• güveniyorum ben ona;)

• ya aşkım lionel messi o neyin nesi :D

• ben olmazsam olmaz :D:D:D

• :D Heryerde sen sen sen.

• fenerbahçeli yada beşiktaşlıysa şike iddaları ne aşkım fener yada bjk ligden düşecekmi sen inanıomusun ne olur sence tarzında bir muhabbet olabilir:)

• halı sahadan muhbaet açamassın maximum 5 dakika kim iyi oynadı kim kazandı gol attınmı vs derken muhabbet tıkanır kalır:)

• yok aman ben genel futbol olayına hiiiç girmiyim:Dsadece halı saha yapalım:D

• futbol asla futbol değildir

• futboldan anlıyorsun bak

• its the futbol thats the futbol dememişmiydi fatih terim:d

• benim icinde gol at dersin haha

• he bi de golattıktan sonra arasın aşkım bu gol senin içindi diye:p

• erkek arkadaşının futboldan başka ilgilendiği bişey yok mu ki.. garipmiş

• diğer yorumlarda yazdıklarından öyle görünüyor gibi...en devam et belki üzülmezsin:)

• aa evet masaj çok iyi fikir:) bir de sevdiğim çok belli oluyor dimi:) ama seven taraf hep daha çok üzülür bunu biliyorum:)

• :) anlamadığın için yapmıyodur sıkarım kızı falan diye bu konuları konuşarak :D seviyosun sevgilini baya bu anlaşılıyor bunu düşündüğüne göre :) nasıl gittiğini yenip yenmediklerini yorulup yrulmadığını sorabilirsin bi yerinden sakatlanmadın dimi falan diyerek onu düşündüğünü gösterebilirsin.. masaj yapardım yanında olsaydım diyerek şefkatli bi tavır şergileyebilirsin her türlü hoşuna gider zaten bide gene mi maç diye tavır atmadığın sürece her türlü muhabbet geliştireblrsin

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 7

• benim sevgilimde de maç hastalığı var,önceden halı saha maçına giderdi,şimdi de evde bütün gün NTV SPOR! o yeşil ekranı tüm gün seyretmekten ne zevk alıyor bilmiyorum ama sanırım benden daha çok ilgileniyor... muhabbet açmak için ya tartışma yapıyorum ki uzattıkça maçla felan ilgisi kalmıyor:) yada yanına oturup devamlı ona bitakım sorular soracaksın,maç kaç kaç devam ediyor? kim gol attı? bundan sonra başka maç var mı? kaç kaç bitti? dikkatini hem üzerinize çekmeniz hem de onu sorularla bunaltmamanız gerektiği için,ilgi gösterdiği konularda soru sorun.(bence) halı saha maçındayken maça başlamadan onaşans dileyin bitince nasıl geçtiğini,kaç kaç bittiğini sorun... bunlar onunla ilgilendiğiniz ve onu sıkmadığınız için,sevgilinizi size yaklaştırıyor ;) test edildi onaylandı ;)

• :) teşekkürler

• Bence erkek arkadaslarının yanında bılmediğin konu hakkında

yorumlar yapma komık olabılırsın .Otur orda hanımhanımcık

seyret maç bitince güzel oynadınız dersın,

• zaten yorum yapıcam demedim motive edici bişiler arıodum;)

• Gidip onu izlemeye elinde bir adet tişört ve suyla ne dersin ?

• en altta cevap vermiştim geç saatte gidiyorlar evden çıkamam ne yazıkki

• Ofsayt ndir sorusuna cevap verme yeterli :)

• :D:D

• valla ben sevgilime genelde aşkım maçta her attığın gol sayısı kadar öpücük alacaksın diyorum :D çok motive oluyor :D maçtan sonra da alıyor tabiki ödüllerini ha hiç ödül almadığı da oldu tabi ki

• :D:D:D

• bunu çok tuttum bayıldım:D

• maç kaç kaç bitti kaç faul kaç frikik kaç taç vardı yenildiyseniz neden forvet oyuncularımı kötüydü kalecimi iyi kurtarış yapamadı vs.sor sor dur:)

• nıyekı:)erkekler boyle kendılerının kullandıkları taçın arkadasları tarafından pas ve gole donusturulmesıne hayranlar:)

• taç bölümünü sorma sen :D

• yaa sende izlemeye gitsene çok zevkli oluyor,ben çok severdim onu izlemeyii

• haa ozaman iyi şanslar dile ,ortamda olmadıktan sonra başkada ne dnirkine

• geç saatte gidiyorlar evden çıkamıyorum ben:) motive edicek falan bişeyler söylemek istiyorum :)

Yükleniyor...