Ayrılan erkek sevgilisine geri döner mi?

sevgilimle ayrı şehirlerde yaşıyorduk ve anlaşamıyorduk son zamanda kavgamız sıklaşmştı ve ayrılma kararı aldık ama ben ayrılmak istmediğimi söyledim o da benim mutluluğum için ayrılmak istediğini eğer devam edersek ilerde ondan hiç kopamayacağımı söyledi arkadaş kalalım dedi ve arkadaş kaldık beni faceten de silmiş. sizce bi kaç ay sonra bana geri döner mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Her duruma göre farklı cevap verilebilir, etki eden değerleri bilmiyoruz, sabit birşey söylemek sana karşı yalnış olur, çünki ya ümitlenirsin yada hayal kırıklığına uğrarsın. Şu durumun ardından dönmesini istemen üzerine birşeyler söyleyebilirim sadece. Şu sözü çok seviyorum ve sık sık kullanırım böyle durumlar için : ''Gidenler geri gelse bile en sevdiğiniz parçalarını gittikleri yerde bırakıp geliyorlar.Gitmeyeceklerine olan güveninizi.''

• inşallah hayırlısı neyse öyle olur... :)

• kolay gelsin umarım en iyisi olur senin için.

• pki teşekkürler :))

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 14

• silmişse dönmez

• Erkek döner.Ama kız dönmez.Genel olarak bakarsak durum budur.Erkeklerin eski sevgilisine dönme ihtimali çok yüksektir.Kadın ayrılmışsa direk başka birini bulur.İstatistik bunu söyler.Erkeğin ayrılma sebepleri kadınlarınkinden çok farklıdır.Bun tüm dünyada böyledir aslında.Kafanı başka şeylere ver çok yorma kafanı.

• birkaç ay sonra ..birkaç ay oldu hala dönmedi ne zaman döner sizce sorusu sordurtacak sana bu arkadaş

• Sevgililer ayrıldıktan sonra hiçbir zaman arkadaş olarak kalamaz ve kalmamalı bencede.

• ... Dönmez. O'na gitti !

• Gönlünü yıkayıp arıtmamışsan,habire abdest alıp durmaktan fayda bekleme... gıden gıtmıs beklemek yersız...

• Sanmıyorum. Arkadaşlık hikaye. Orda yeni birisini bulmuş seni uyutuyor olmalı

• sadece yorumlrınızı merak ettim o yüzden sordum

• Çok iyi tanıyosan bize niye dönüp dönmeyeceğini soruyosun? Kendin tahmin edebilirsin ...

• onu bneden ii tnıo olamzsn snuçta öyle biri değil o

• Neden dönmesini istiyorsunki sen kendini kötü hissetezmisin ya? olaya şöyle bak sen bi çocuktan ayrıldın muhakkak bi sebebin var neden bir daha onunla birlikte olasın?

• giden gitmiştir sende kafanda ki geri dönermi sorusunu çıkar ve önüne hayatına yaşamına bak bence geçirdigin her saniyenin kıymetini bilerek yaşa !geri dönme olasılı var ama dönse ne olacak 6 ay sora döndü diyelim sen kabul edicekmisin o adamı! bence biten bitmiştir diyip yaşamımıza bakmamız gerekiyor çok ince bir söz söylemiş bana baglanıp kopamıcaksın yok bu demek şu demek sen ben ve gelecek olamaz!

• eger kalp aklı devre dışı bırakıyorsa kesinlikle o kişinin kayatı yanlışlarla dolar! ikisinide aynı anda kullanmasını bilmeliyiz ögrenmeliyiz yaşadıklarımızdan geçmişimizi bugünümüze ayna yapmalıyız!

• çok hklısın bnde bilmiorm eğer dönerse kbul edebileck miyim ama şuan daha ayrılık yni olduğu için akıl kalbe söz gçiremio ne yazık ki :s

• benim arkadaslarada sorsan ne kız aradasımı vardı derler hahaha

• hmm pki

• kendim için diyorum bizim hatun benim arkadaslarıma gidip başka biri varmı diye sorsa sende kimsin onun kız arkadasımı vardı. yani bozacının şahidi şıracı anlamdın galiba ne demek istediğimi

• ne kız arkadşı mı var dı dmdiler ztn için rahat olsun sneden bşkası yok ddiler

• bzi yalan söylemeyi beceremiyoruz arkadaş kalalım demek ailem bana kız buldu yada yeni kız buldum sana gerek yok demek. guzel bır laf vardı kamyon arkası Birini seviyosan serbes bırak dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır. Güvercin mi besliyosun boşver...

• yok hyr bşkası olduğunu düşünmüorm bna yalan söylediğinide düşünmüorm çünkü hm kndisi hm arkadşları bşkasının olmadığını söyldiler ztn

• '' oda benim mutluluğum için ayrılmak istdiğini eğer devam edersek ilerde ondan hiç kopamıcamı söyledi arkadaş kalalım'' dedi . yedekte kal demiş açılımı bu...

• pardon yanlş anldm kusura bakma

• tırnak içinde belirttim senin yazdıklarının açılımını yaptım !

• pki snra sana geri dönmüş müydü?

• başkasını bulamazsa döner bekle sen genede

• eğer çok canını yaktıysan asla dönmez onu uzaktayken kıskandırıyorsan,üzüyorsan hiç onu bekleme ama allahtan umut kesilmez seni ona bağlayacak bir şeyler olmalı ki uzakta olsanız bile bir birinie bağlı kala bilmelisiniz.

• içinde biraz birşeyler olsa sana karşı gelirdi eminimki başka durumlar var bu sevgi ile alakalı bir durum değil, başka biri olabilir öyle cart diye sevgi bitmez.

• yok ayrılırken hatanın kendisinde olduğun ve birbirimizi çok üzdüğümüzü söledi arkadaş kalalım ddi ama benim için arkadş klmak zor pluo artk aramz eskisi gibi değil arkadaşlarla pazar günü buluşucz onu da çaırdm ama glmk istmdini söledi :s

Kızlar Ne Diyor 8

• dönemse ıyı olmaz mı bak anlaşamıyorsunuz kı...

• hayır dönmez.

• Dönmez. Mutlaka başkasını bulmuş. Bence sen de unut, arkadaş falan da kalma.

• Hayır geri dönmez.

• çok ümit bağlama derim giden geri dönmez eyer gerçekten sevseydi zaten gitmezdi

• evt bazn bnde öyle düşünüorm ama akıl kalbe söz gçiremio malsf :s

• dönebilir ama bu durumun snn için önemli olmamsı gerek zaten ayrılmak istemedinmi neden şimdi bekliyorsun

• hyr ayrılmak istemdim

• ya biri bana şunu açıklasın senin mutluluğun için ayrıldım nedir?ben seni mutlu edemiyorum özgüvensiz hıyarın tekiyim git başkasınami demektir yoksa kızım git işte ya off demekmidir?mutlu edicek birini tanıyorsa şenle tanıştırıp ayrılsaymış.ve sen hala dönmesini bekliyorsun helal olsun valla.

• meeleyerek dönüyo ama atı alan üsküdarı geçti bile

Yükleniyor...