Kızlar güzelleşmenin sırları nelerdir?

hani doğal yöntmler ne konuda olursa olsun cevaplarını bklyrum hherkes bldiğini yazarsa sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• -Yoğurt ve limonu karıştırıp, siyah nokta olan bölgelerine sür ve 20 dakika beklet. Sonra ılık su ile yıka.-Gece yatmadan önce yüzündeki makyaj ve kir kalıntıları için bir cilt bakım sabunu ile cildini mutlaka yıka. Mesela ben "L'oréal Paris Üç Etkili Köpük Jel (Dengeleyici)" kullanıyorum.-Bir de Flormal Soyulabilen Maske kullanıyorum.-Ayrıca Arapkızı adlı bir krem var. İnternette pahalı ama çarşıda 1-5 TL arasında mutlaka bulabilirsin. Çok faydalı bitkisel bir kremdir, tavsiye ederim.(Hepsi denediğim ve iyi sonuç aldığım şeylerdir :) Umarım sende de işe yarar...)

• teşekkürrlerrr

Erkekler Ne Diyor 5

• en iyi ilaç erken yatıp erken kalkmaktır

• Gizli Kullanıcı bacı:Gül yağı

• Allah vergisi bir guzelligin yoksa cirpinmak bosuna.Giyim kusama dikkat etmeye calismak bakimli temiz titiz olmaya calismak en dogrusu.

• doğuştan edinilen bir özellik o meyve sebze vs şeylerle olmaz onları yemek lazım

• Hadi birisi "Salatalık kabuklarını yatmadan önce 5 10 dakika yüzünde beklet" falan desin...

• :D.D sçmaaa

• Öncekileri Göster
    • Dememişsin. =(

• Ee dedim ya işte :D

Kızlar Ne Diyor 7

• kil maskesi,gül suyu

• ben yapmadım ama kil maskesi diyolarnide maden suyuyla yüz yıkamaymıs

• ohoo bir sürüanlamayan dalga da geçer pöf :)sorunu söyle bari ona göre cevap verelim :)

• sivilce ve siyah noktolar meselaa yada yumuşaklığı içinn

• sadece cilt bakımıyla olacak şeyler değil tabi yemene içmene de dikkat etmen gerek.
      suyu kaynat buharına yüzünü tut biraz o yüzündeki gözenekleri açar sonra temizlemek daha kolay olur.
      birde elma sirkesi herşeyde kullanabilirsin
      saç bakımı için
      cilt bakımı için
      suyla karıştırıp yüzüne sürersen sivilceni karanoktani temizler yumuşatır
      kil maskesi uygulayabilirsin arada bir çok iyi gelir aynı şekilde temizler ve yumuşatır
      nişasta kullanabilirsin
      suyla yumuşat sür kuruyunca yıka pamuk gibi olur :)

• teşekkürrlerr:)

• yaz yaz bitmez ama bir tanesini söyleyebilirim bir kasede türk kahvesini hafif sulandırıyorsun krem kıvamına getiriyorsun ve banyo yaparken keselendikten sonra tüm vücuda uygulayıp peeling yapıyorsun bebek gibi oluyor cilt

• Özel istek üzerine :DGüzelim salata kabukları çok işe yarıyo bunu atlama :D

• koc guzellik isine de mi basladin artik :(

• evet koç :)) sanada hiç bir şey beğendiremiyoruz be

• Özelden gel anam. Burada erkeklere malzeme çıkartma :D

• ekledm kabuk edersn sevnrm

• Tamamdır

• link sırrımı söylemem üzgünüm leyla..

• ben çirkin oldğumu söylemedm gayette memnunum kndimden mrk ettim okadar :):)

• Öncekileri Göster
    • Bu guzellik karsisinda zor tutuyorum kendimi;)
      Hemen evlenebilirim.o derece yani

• o dereceyi koltuk altına koy derim:Dresmimi gören hasetinden eksiliyor hıhh :D

Yükleniyor...