• Sor
  • Bence

Mario'da bir şey atan kaplumbağa nasıl ölür?

Her bölümü geçerim bi zıplamalı birde bu bölümü geçemem.Nasıl geçilir ? link

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ateş topu varsa zıplayıp ateş at.yoksa arkadaki tuğlalardan koşarak zıpla üstünden geçmen lazım :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Boş anını kollayacan sonra zıplayıp geçecen yada mermin olacak onla vurup geçersin öyleydi sanırım

• Gizli Kullanıcı bacı: Öl gitsin ya, oyun değilmi zaten :D

• Ateşle ya da üstüne vurman gerekir.Mariodan mario'ya değişir.Bazı Mario'larda da direk onu ellemeden üstünde zıpla ve kaç.

• En son oynadığımda ilkokul 2. sınıftaydım. Nasıl öldüğünü veya nasıl sıyrıldığımı bile hatırlamıyorum. Hatta bu atari oyunlarının öldüğünü bile düşünüyordum :)) En son bir mari oynadıysam o da ilkokul 5. sınıfta Süper Mario Yoshi Adasında Oyunu Türkçe oyunuydu.

• ben komple üstüne oturdum atarinin mario bile yok oldu

• Güzelim senın yasın kac bakiyim ?

• Mario icin walkthrough soran var?Bosver ugrasma.------Spoiler------Prenses baska kalede cikiyor------Spoiler------

• o atarken iki tane çekicin arasindan sıyrılacaksın kafasına vuracaksın anladın mı :D:D

• o bombanın üstüne zıplamaya çalış zıplayınca gidiyo onlar :)yada zaten mantarlısın direk git bomba değerse küçülürsün 5-6 saniye hayal gibisinya sana ne değse işlemez orda hızlı ürü geç tamamdır :)

• Hatun Commodore 64'ten bağlanıyor internete.

Kızlar Ne Diyor 4

• Üstüne atlamalisin çekici atmadığı anda veya yukarı zorladığında alttan kaçacaksın

• Zorladigina yazmis Tel , zipladiginda demek istedim

• Ay bebeğim sen ne şeker şeysin öyle :) Gel bakayım ablana

• Abla şefkatiyle yaklaşmış...

• Bende marıo çok severim ama gecenin bu saatinde bunun derdine düşmüş olması gözlerimi yaşaarttı :))

• kafasına vur çekiç atmadan hemen önce

• Bilmem, telefondan giriyorum zaten ve mışıl mışıl uyuyacağım şimdi. Adios.

Yükleniyor...