Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Mario'da bir şey atan kaplumbağa nasıl ölür?

Her bölümü geçerim bi zıplamalı birde bu bölümü geçemem.Nasıl geçilir ? link

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• ateş topu varsa zıplayıp ateş at.yoksa arkadaki tuğlalardan koşarak zıpla üstünden geçmen lazım :)

1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Boş anını kollayacan sonra zıplayıp geçecen yada mermin olacak onla vurup geçersin öyleydi sanırım

0|0
  • Mario icin walkthrough soran var?

Bosver ugrasma.

------Spoiler------

Prenses baska kalede cikiyor

------Spoiler------

1|0
  • En son oynadığımda ilkokul 2. sınıftaydım. Nasıl öldüğünü veya nasıl sıyrıldığımı bile hatırlamıyorum. Hatta bu atari oyunlarının öldüğünü bile düşünüyordum :)) En son bir mari oynadıysam o da ilkokul 5. sınıfta Süper Mario Yoshi Adasında Oyunu Türkçe oyunuydu.

1|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: Öl gitsin ya, oyun değilmi zaten :D

1|0
  • o bombanın üstüne zıplamaya çalış zıplayınca gidiyo onlar :)

yada zaten mantarlısın direk git bomba değerse küçülürsün 5-6 saniye hayal gibisinya sana ne değse işlemez orda hızlı ürü geç tamamdır :)

1|0
  • Güzelim senın yasın kac bakiyim ?

1|0
  • Ateşle ya da üstüne vurman gerekir.Mariodan mario'ya değişir.Bazı Mario'larda da direk onu ellemeden üstünde zıpla ve kaç.

1|0
  • ben komple üstüne oturdum atarinin mario bile yok oldu

1|0
  • o atarken iki tane çekicin arasindan sıyrılacaksın kafasına vuracaksın anladın mı :D:D

1|0
  • Hatun Commodore 64'ten bağlanıyor internete.

1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Üstüne atlamalisin çekici atmadığı anda veya yukarı zorladığında alttan kaçacaksın

0|0
    • Zorladigina yazmis Tel , zipladiginda demek istedim

• kafasına vur çekiç atmadan hemen önce

1|0
  • Ay bebeğim sen ne şeker şeysin öyle :) Gel bakayım ablana

0|0
    • Abla şefkatiyle yaklaşmış...

• Bende marıo çok severim ama gecenin bu saatinde bunun derdine düşmüş olması gözlerimi yaşaarttı :))

• Bilmem, telefondan giriyorum zaten ve mışıl mışıl uyuyacağım şimdi. Adios.

1|0
Yükleniyor...