En iyi dershane hangisi sizce?

Tüm şehirlerde olan ve sizce kulağa en sempatik ve en başatılı gelen en iyi dershane hangisi?

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• dersane seçme kriterim bana verilen hediyeler ve güzel kız mevcudiyeti idi:) başarılı bir öğrenci olunca, 2 dersane kayıt yaptırdım. hepsinin de ilk sınıflarını değil ikinci veya üçüncü sınıflarını istedim. çünkü birinci düzey sınıflarda hayattan zevk almasını bilemyen bir sürü insan oluyordu. sınıf düzeyi düştükçe, kızlar güzelleşiyordu ama çok düşüncede baş edemeyeceğim çakal erkekler oluyordu. işin anlamadığım tarafı kan bu kadar beynime çıkmıyorken, ben nasıl bu kadar başarılı bir öğrenciydim:)

• ben sınav'a gidicem bakalımda hayırlısı S:

• dismiss degree en övündüğüm öğrencilik anımdır:)

• dismisse şaşırmadım desem küstahlık etmiş olur muyum? :)

Erkekler Ne Diyor 17

• bence ankarada en iyi dershane ortadoğulular link dershanesi

• tabii ki öncelikle araştırman çok önemli gidenlere bilenlere sormak gerekiyor. benim size tavsiye edebileceğim donanım eğitim dershanesi araştırın derim.

• Final dershaneleri

• Sınav dershaneleri bence hizmeti gayet iyi

• pi ama ben sınava gidiyorum ankara

• Benim zamanimda MEF vardi ona gitmistim.Memnun kalmistim

• 1997 de sadece sınav dergisi alarak calismistim. Hey gidi gunler hey.

• 6000-8000 arası dersane varmış. Herifler boşuna holding gibi bina dikmiyorlar demek ki

• Siz ne derseniz deyin ben FEM' e gidiyorum diyenlerden misiniz? yoksa Farklı olmanın açık farkı diyenlerden misiniz?yoksa siz... tamam siz Fem'e gidiyorsunuz..

• dalmışım yanlıs yazmısım Berk Dershanesi çok başarılı kardesımden bılıyorum baya baya bılgılı egıtmenlervar 2-3 üniversite bitirmiş ogretmenler.

• Birey Dershanesi çok başarılıdır fiyatı tuzludur ama kalitelidir.

• final diyorum.bulunduğum yerde burjuva dersanelerinden sonra en iyi yer orası:D

• şehirden şehire dershanelerin hoca kaliteleri değişir ya her il-ilçede aynı standartı yakalamaları imkansız zaten. bence kişi çalışkan ve zekiyse gittiği dersanenin pek önemi olmadığını düşünüyorum. öylelerini dershanelerin de bedavaya aldıklarını düşünürsek bu çocuklar dershaneden değil, daha çok dershaneler onlardan faydalanıyor bence. ben zamanında finale gitmiştim severdim bütün hocalarımı, bademspor değillerdi, muhabbetleri hoştu, evlerine gidip kalmışlığı olanlar bile vardı aramızda .)

• Sanırım Fem :))

• Sayısal ağırlıklı isen FEM genel olarak Final yada UĞUR

• en iyi dershane sensin ortak bunu asla unutma.

• dersaneye yazılmadan öncezekiysen ve çok başarılıysan FEM( körfez ) ve UĞUR burda hocaların kalitesi zaten belli daha önemli bişey var burda mesela senin düzeyinde öğrencilerle rekabet ve bunu çok iyi yapıyorlarorta düzey veya daha kötü bi düzey isen dersane ismine göre değil stajyer sayısı,birebir çalışma süresi gibi ölçütlere göre seçersinailesi zengin öğrenciler genelde uğur dersanesine gidiyor ..sebebini bilmiyorum ama öyle :) belki de özentiliktir.ama tüm bunlara rağmen eğer içinde varsa dağda çoban olsan bile gidip şampiyon olabilirsin dersane sadece sana kestirme yolu gösterir senin benzinin yoksa en kestirme yol olsa da farketmez arkadaşımsaygılar

• pardon yanlış yazmışım ''FEM ve UĞUR '' değil '' FEM ve '' FİNAL'' olacak orası

Kızlar Ne Diyor 14

• Final dershaneleri

• orda olmadigimdan bilmem siz bilirsiniz ama turkiyede egitime buyuk destek var guzel bu

• fen bilimleridir.

• Birey ve Tümay diyorum

• Hiç dershaneye gitmedim ama Final dedim nedense

• kulağa hoş gelmiş olabilir:)

• birey dergisi dersaneleri 1 numara orta karar bir dersane arıyorsan onun dışında tabiki özel dersanelerde iyi ama fazlasıyla pahalı .d

• Birey Dershanesi çok iyi, verimlidir.

• önder dershanesı bence paranın hakkını verıyorlar

• meltem i tek gecerim ( tabi sadece egitim yonu )

• ben dersaneye gitmedim bilemedim,takipte etmedim

• evet

• bugüne kadar iki dersane değiştirdim pek faydasını göremedim adlarını vermiyim

• FEM

• fen bilimleri

• çözüm demek zorundayım :)))))

• evet :)

• :)))))) enişteden dolayımı :D

Yükleniyor...