Sözcü Gazetesi bugünkü manşeti hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sözcü Gazetesinin bugünkü manşetine bakmayan varsa buyursun baksın : link

Güncellemeler:
'' Balıkçılar en büyük sazanı yakaladı ''

'' Enflasyon canavarı tuş oldu (tuş eden başbakan)''

'' Türkiye günlük güneşlik''

'' Dünyada işsizliği yenen tek ülke olduk ''

'' İstanbulda trafik sorunu bitti ''

'' Suriyeli mülteciler ! erkek çocuklarına Tayyip ismi koyuyor ''

'' Camide düğün hatırası ''

Ve '' Doktorunuz diyor ki : Türkiyede yaşamak ömrü uzatıyor '' İşte Tayyip'in istediği başlıklar öldüm gülmekten :D :D
Bu kadar destek geleceğini beklemiyordum demek ki hala umut var çok saolun :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Başlığı değiştirsen ''ZAMAN'' gazetsi diye yutturursun millete :)) Bizim koyun halk da hala Türkiye'nin güllük gülüstanlık bir memleket olduğunu sanıp okumaya devam eder. Şimd,i anladınız mı ZAMAN gazetesinin neden evlere bedava dağıtıldığını...HA bu arada şakirtler eksilemeye devam edin nasıl olsa eksilediğiniz zaman kim olduğunuz belli olmuyo :D)) çakma cesur yürekler sizi...

• Biz 1999-2002 dönemini yaşadık.. Mavalına ancak senin gibi iki iç kişi inanır. 2001'deki olayları niye hatırlatmıyosun o zaman... Başbakanlık önünde kendini yakanları kasa fırlatanları, batan bankaları... 20 tane bankayı da zaten Erdoğan soydurdu dimi.. Gelen deprem yardımlarıyla da devlet maaşlarını babam ödemişti zaten... Eleştirinin de bir haysiyeti olur..

• Harikasın :)

Kızlar Ne Diyor 31

• Bir 3 kişi var burada garibim grupça eksileyip durmuşlar. Gerçekler acı biber :)) hahaha

• :)

• sürü pskolojisi işte :))

• Hahahah güzel :D

• Ahahahah :DD

• orjinal. ağlanılacak halimize güldüm.

• aferin, ilgimi çektin. el sallaa!

• ahahha neyin kafası bu:D agagahahjah

• hahah güzelmişşş ama önce teröre care bulsunlarrr

• sözcü işte ... ! <3

• gülmekten ölüncek bi durummu war ortada ülkece ağlancak durumdayız ! geldiğimz hale bak haklı gazete birilerinin bunu yapması gerekiyodu medyanın bu kadar gözünün korkutulduğu yeter yaa !

• güzel cevap +1

• on numara olmuş...

• özele gel :P

• derken?

• fazla bi gizemlisin :D

• Hahaha bayıldım ya. Söylemesen Akit zannederdim direkt :D

• Eğer çıkarları varsa çıplakta koyar onlar :)

• Ahahahah :) oda doğru

• o değilde akitte bikinili kadın resminin işi ne :)

• Bravo

• Helal olsun :)

• çok güzel.

• Helal olsun!

• :P

• hala korkusuz gazetecilerin olduğunu görmek güzel...

Uğur Dündar'a hak verdim. biz hapishanelere sığmayacak kadar çokuz.

• Güzel.. :)

• SÜPER SÜPER SÜPER

• gazete okumuyorum :D

• sözcü her zamanki gibi yaptı yapacağını . ondan da bu beklenirdi .

• önce güldürdü sonra düşündürdü.

• işyeri sahipleri ayda 5 bin lira asgari ücret verdikleri halde eleman bulamıyorlarmış. Bu tayyipin değil hepimizin istediği bir şey ama rüya bile olamayacak kadar güzel

• szn köy neresi yaw?

• %50 nin temsili bir bireyi işte :)

• @çömez1 :))

• Öncekileri Göster
  • Bu gazeteyi tek geçerim :)

• safkjdklfjKG süpermiş laaan:D

• super olmus boyle olsa gazetemiz boyle haberler oldugu halde bile herzaman felaket haberleri...sozcu nun gostermeye calistigi mesaji gordum ama yemezler. gercekten bundan daha iyi haberler var ama nerdeeeee. bir masonun lafi... the best thing i like about the media is you can create panic and chaos...

• İşte bazılarının beyni böyle yıkanıyor maalesef. Üzücü. Sonra soruyorlar Türkiye'de ne problem var diye..Biraz etraflarına baksalar ne kadar acınası bir durumda olduğumuzu anlayacak Türk halkı. Ama medya nedeniyle halk uyumaya devam ediyor.

• boşuna sevmiyorum bu gazeteyi yalakalık yapmıyor işte gerçekler

• Helal :)

• Yalan :D

• yok bea gerçek gerçek :D

• Evet güzel yapmış da sevmiyorum yine de bu gasteyi :/

• Evet güzel olmuş beğendim ona diyecek bir şeyim yok :D

• :)) mizah güzel olmuş ama tarafsız olarak baktğmzda :D

Erkekler Ne Diyor 61

• Sende saol bu güzel paylaşımın için. Eşkiya dünyaya hükümdar olmayacak çünkü biz milyonlarca Türk milyonlarca Atatürk sesiz ve temkinli ama tetikte bekliyoruz...

• @1neo1 engellediğin için buradan cevap veriyorum.Öncelikle yanlış anlamışsın sana hakaret etmedim böyle bir şey yapmam sadece dedim ki dağıttığınız süt bozuk çıktı ve binlerce çocuk zehirlendi ve her zaman yaptığınız gibi bu hatanızı da kabul etmeyip ört bas ettiniz.Buna da üzgünüm ama kıvırmak denir.

• Eyvallah dostum +1

• Bu haberi yapan, Gıda Firmalarına 'Temiz Gıda Programlarına' çıkartmakla tehdit edip para, reklam ve daha bir çok şey talep eden Bay Dündar'ın [Yarın da Dar :) ] ) yazdığı SADECE SÖZDE gazete değil mi !

• Yorumların çok kaba. Hakaretlerini aynen sözün sahibi olduğun için iade ediyorum.

Bir insan ama olsa da Kalp gözü açık olsun yeter !

• hehe tabi tabi iyi kıvırıyorsunuz onlarca il de binlerce evladımız yandaşın rant hesapları yüzünden zehirlenip günlerce hastanelerde kaldı.Sütler bozuk diyen devlet laboratuvarı anında kapatıldı.Kıvırmaya devam edin bakalım sütü bozuklar sizi.Şimdi de ABD deki efendileriniz den emir aldınız yok yere milleti savaşa sürükleyip öldürtmek peşindesiniz.Ne oldu sizin komşularla 0 sorun politikanız efendilerinizin emriyle çakal sürüsü gibi başka devlet topraklarına diktiniz gözünüzü.

• Sütle ilgili detaylı açıklamayı hem üni. prof. hemde bakan yaptı. Lütfen ön yargısız dinleyin. Hiç süt içmemiş kişilerin rahatsızlanması tabii bir olay. 3-5 öğr. rahatsızlandı diye öğretmenleri hepsini hastaneye götürmüş. Gerçekten sütler bozuk çıkmış olsa bile yüz binlerce ürün içinde 5-10 tane bozuk çıkması olabilecek bir durum. Biraz insaf. Oy vermemiş olsak da her şeye çamur atmayalım !

• Öncekileri Göster
  • yorumum silinmiş :D:D

• sağlam gönderme yapmışlar :) Sözcü bu işi biliyor.

• helal olsun

• İroninin gücü..

• helal yeminle

• Az once aldim geldim usenmedim. Bilgi icin de sagol ama arka sayfadaymis yine de cok iyi arsivlik

• Evet bende aldığımda gördüm arka sayfa olduğunu :)

• cuk oturmuş..okunabilecek tek gazete..

• bundan sonra gazetem sözcü ...

• altıma yapmama sebep " 5binlira asgari ücret ödenmesine karşın personel bulamıyoruz" diye isyan eden patronlardı

• Süper tabii ki okudum

• fotoğrafı yükleyen tam yerinde söylemiş. adam gibi gazete...

• arkadaşlar inanmayın zaman gazetesi bu

• ironin dibine vurmuşlar türk medyasında pek alışık olmadığımız bir durum.

• Ahhaha :D İyi olmuş valla, bu gazetede giderse vay halimize

• adi köpekler kendi beceriksizliklerini medyaya yöneltiyolar güya her şeyde medya suçlu başbakan okusun işte ben olsam direkt başbakana hediye olarak gönderirdimi...

• sözcü okumuyorum ama bu defa haklılar.

• Aşırı seviyesiz bir dil kullanıyor.Gazete değil Paçavra,Klasik Ulusalcı kafası işte.

• Bu arada eksi atanlar zorunuza mı gitti !

• Dediğin gazetelerin hiç birini okumam.TV'de seyretmem.Hükümetin yalakalığını yapmak ne kadar kötüyse,acımazsızca eleştirmekte o kadar kötüdür.Sevsenizde sevmesenizde bu ülke için en çok Akp hizmet yaptı.

• zaman, yenişafak, vakit okuyup samanyolu seyretmek varken, demi yani

• Aslında sizin gibi zavallılara verilecek en güzel cevap ne biliyor musunuz? Hani hatırlar mısınız bir adam vardı Başbakanlık önünde kasasını frlatmıştı Ecevit'e. Al ne halin varsa gör diye... Milletçe acından öldüğünüz günleri unuttunuz, krediyle falan evinizi arabanızı aldınız, 128 kb hızdan fiber internete geçtiniz, bir saat otobüs beklediğiniz günleri çabucak unuttunuz.. Eşten dostan borç alıp dolar yüzde yüz yanlış duymadınız YÜZDE YÜZ artınca intihar edenleri bunalıma girenleri unuttunuz, Avrupa gibi olmasa da bir şekilde hızlı trenler var bu ülkede.. İşte bütün bunları unuttunuz.. Şimdi Akp'ye çemkirmek kolay.. Bana biri 1999-2002 deki "büyük ekonomik" mucizemizi anlatsın da ben de çıkıp bütün siteden özür dileyeyim... Hızlı tren mi yaptık? Suriye'ye gözdağı verip de Halep'i falan mı bombaladık.. Yunanistan'a mı akıllı ol dedik? Benim bilmediğim görmediğim alternatif yollar mı inşa edildi, metro mu yapıldı, yoksa Ay'a falan mı çıktık.. Akp iyi değildir doğru, Akp'nin yanlışlarını say deseniz bitmez o da doğru... Ama bi gerçek var ki, yediler yemediler onların günahı, ama Akp kadar da kimse çalışmadı.. Bunu kabul edin artık!

• ne tokat ama.. :)) ssk, emekli sandığı, bağkur ayrımından dolayı hastane hastane gezip ölenleri ne çabuk unuttunuz.. Tokat diyorsan al sana tokat... dolar 68 kuruştan 95 kuruşa fırladı (daha sonra 1.70'e kadar çıktı şimdi 1.80) Repo faizi yüzde 7500'e çıktı (şimdiyüzde 4.5 yanlış duymadınız 4.5 civarında... tekrar ediyorum 4.5) toprakbank, imarbank, egebank ve pamukbank'ın da aralarında bulunduğu 22 banka battı.. yıl sonu enflasyonu yüzde 30... valla bu kadar tokat yesem yüzüm kızarırdı...

• ucuz ucuz ahkam kesmeyin bir halt bilmeden önce neyin ne oldugunu bilin cemaaat mantığınız buralarda sökmez aldıgınız cevaplar tokat gibi yapışır suratınıza ...

• Ayrıca vatanının bitin limanlarını yabancı sermayeye satarak karlı devlet kurumlarını üç kuruşa peşkeş çekerek kimin önünde ceket iliklenmesinden bahsediyorsunuz siz ... bu kadar at gözlükleri ile bakarak ne amaçlıyorsunuz kurdukları düzenin sürmesini sağlamakla ne kazancınız var

ne ssk sından bahsediyorsunuz . sis sistemi önce iyice okuyun sonra konuşun ilaç bulamıyormuş eee şimdide kanserli hastaya emar için 7 ay sonrasına gün veriyorsun neyi düzeltiniz siz

• Öncekileri Göster
  • Saol paylaştığın için :D

• bu da muhalefet yapmak oluyor dimi? Bu gazete o yazarlara para vereceğine liseli gençlere köşeyazısı yazdırsa bayağı kara geçer yani... Çünkü lise düzeyine bile hitap edemiyorlar, gerçek bu..

• Sen okuma yazma bilmeyen adama 10 şehit i 10 terörist diye yutturursun ama okumuş adama yutturamazsın ...

• cahil halk cahil halk aynı masal.. sen ne okudun da hangi kitaplar devirdin de cahillikten sınıf atladın.. O cahil halk Yunus'un gözüyle bakar olaylara ve kusura bakma senden bin kat herşeyden haberdar.. Çünkü "ilim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, Sen kendini bilmezsen bu nice okumaktır.." Hoş ben senin bir şey okuduğuna da inanmıyorum ya.. Cehaletin verdiğin cevaptaki ahmaklığınla sırıtıyor zaten..

• Beyin algına hayran kaldım. Bu ülkede Akp kimlerin oyuyla iktidara geldiğini aç araştır. Tamamiyle bilinçsiz oy kullanma :)) Bu ülkede sadece üniversite mezunları oy kullansa, hani o Akpye oy veren o okuma yazma bilmeyen cahil kesim varya he işte onlar oy kullanmasa Akp kazanamıyo biliyosun dimi :D))

• Öncekileri Göster
  • Susturulamayan tek gazeteye selam olsun.

• iyiymiş

• vay be bütün bunlar türkiye de mi olmuş

• süper olmuş helal olsun Sözcü ye.

• Tek kelimeyle süper! Bazı yobazlar, bazı gerizekalılar şüphesiz senin bu eşsiz paylaşımını eleştireceklerdir! Ama ne yazikki buda ülkemizin gerçeklerinden biri! Şu unutulmasın! Nasılki zamanla dağdaki o hainler şehitlerimizin kanıyla boğulup, kurda, kuşa leş olarak yem olacaksa, bunlara bilerek yada bilmeyerek destek veren kara cahillerde cehaletin bedelini başka şekilde ödeyecekler! (demokratik açılıma oylarıyla destek verenler gibi)

• +1

• Boşbakanın 2 gün önceki "Şehit haberlerini görmezden gelin,vermeyin." Avrupa'da şöyle böyle dedikten sonra en güzel kapaklardan birtanesi.

• - veren zevatlar sebeplerini de söyleselerdi keşke :@ hangi kelime zorunuza gitti

• bu manşet gerçek mi fake mi twitter da çok bahsediliyor da gerçekse ona göre yorum yapayım

• o zaman çok başarılı .

• Gerçek :)))

• Başbakana güzel cevap vermişler. Dalga geçmişler ti'ye almışlar.

• çok sağlam koymuş lafı zaten başka gazete mi var ?

• İnşallah ceza alırlar.

• Yalan neresinde? Doğruyu söyledikleri için mi ceza alsınlar? Başbakan aynen böyle istemiyor mu medyayı?

• Türkiyenin en bağımsız ve en korkusuz gazetesi hergün alıyorum ve okuyorum ama tabi sözcü gazetesini bulmak biraz zor oluyor tayyip insanlar gerçekleri görmesin diye SÖZCÜ gazetelerini toplattırıyor

• Zekice düşünülmüş, kapak gibi ön sayfa...

• futbol takımı tutar gibi siyasi parti taraftarı değilim zaten hükümeti de özellikle son dönemde yaptıkları yüzünden pek sevmem ama başlıklar doğru arkadaşlar.evet türkiye orta doğunun en huzurlu ülkesi şu anda.istanbulda halk otobüsleri için özel şerit açıldı bu yüzden trafik rahatladı.ben ecevit dönemini de hatırlıyorum.karşılaştırdığımız zaman gerçekten çok ama çok iyi bi ekonomimiz var.avrupanın en büyük ekonomileri battıklarını açıklayıp kendilerini dünya bankasının kucağına bırakırken türkiye yıllardır o boyunduruktan bağımsız hareket ediyo.işsizliğe gelirsen.evet iş gücü kapsamına alınıp ta sigortası yatmayan kişiler sayıldığında çok büyük rakamlar ortaya çıkıyo ama maalesef emekliler hem devletten maaş alıp hem de sigortasız çalıştıkları için gençlerin önü kesiliyo.ayrıca herkes masa başı iş arıyo bu yüzden binlerce işçi talebi karşılanamıyo.ya da kimse kendini geliştirmiyo ve kalifiye eleman sıkıntısı yaşanıyo.eline diplomayı alan kendini uzman sanıyo ama öyle olmuyo işte.teori ne kadar olursa olsun sadece okuldan öğrendikleriyle yetinen genç arkadaşlar pratikte kakalak gibi kalıyolar.suriyelilere gelirsek tayyip arapça bi kelime e suriyelilerin de çoğu arap olduğu içn kendilerine yardım eden devlet büyüğünün adını koymaları gayet normal.başlığa takılmayın 100 bebekten 3 üne tayyip ismi konsa herkes koyuyomuş gibi gösterilir bu da normaldir...

bunlar gazetelerde asıl olması gereken başlıklar bence.en azından teröre tebrik yağdırır gibi helal olsun bu gün de 10 gencimizin kanını akıttınız diyerek moral depolatmaktan çok daha mantıklı...

• çok müthiş olmuş tebrik ederim :)

• az önce gördüm çok çok iyi :)

• Güzel Bir KAPAK olmuş :)

• kapalik bi kapak olmus hakketen.

bence tarafsiz ve seffaf gazetecilik anlayisinin tanimini yaratmis sozcu.

• sözcü lafı biryerinden anlamış anlaşılan . başbakan dediği şu : terörü ve terör haberlerini çok fazla dilendirmeyelim onların amacı bu ses getirmek .ülkeyi karıştırmak .

• karışsın tabi yeternce karışık ztn üstünü kapatınca çözülmüo sorunlar koyun olmak dha kolay tabi.

• arkadaşım sen haber yaptıkça onların ekmeğine yağ sürüyorsun onlar seslerini duyuruyorlar tabiki sahip çıkıcaz şehitlerimize .Ama dağdaki üç beş ite fırsat yaratmamamız gerekiyor.

• Hangi ülke bölünmek istiyor diye soran arkadaş.. Al bak bakalım İskoçyaya ne istiyor.. 2014'te referandum var... Doğru Sözcü böyle şeyler yazmaz onları aşar çünkü gerçek hayattaki siyaset.. Ama cehaletinde seni haklı çıkarmaz.

• Öncekileri Göster
  • Faşist bi gazete oldugunu dusunuyorum bu gazeteye ve zaman gazetesine gicik oluyorum kendi goruslerini insanlara yutturuyolar galeyana getiriyolar tarafsiz olmasi gerekir gazeteciligin

• Bilindik turk basını taklidi yapmislar

• Olmuş

• Mükemmel. >3

• Evet ya :(8

• İş başındalar :(

• Şakirtler ava çıkmış, herkesi eksiliyorlar :(((((((((((((((888888888888888888888888888888888888

• iktidarın şirketleri hoşuna gitmeyen haberleri yazan gazetelere kanallara reklam vermiyor. halk uyutuluyor. arkadaş öyle bir ülke düşünün ki hiçbir sorunumuz yok. zaten kanallar böyle haberleri verebilse akp nin %50 oyu yarı yarıya düşer . çünkü okumayan haberlerde ne derlerse inanan bir milletiz. ekşisözlükte hükümeti ağlatacak bir yazı buldum.

link

gerçekten çok yerinde sözler kullanmış. insan gözleri açıkken bu kadar kör olabilir mi? yalnız en sondaki cümleleri başına dert açabilir :)) demokratik ülkeyiz ama başbakanı eleştiremezsin.

• 2494. nolu açıklama. linkte bahsettiğim yazı.

• doğru kör olmak için özel bi cehalet gerekir.. Erdoğan döneminde dolar yüzde yüz fırladı, Enflasyon yüzde seksenlerde şimdi gidip bankaya kredi istesen konut kredisi yüzde 8-9, deprem için gelen yardımlar IMF ödemelerine gitti.. Çok haklısın kardeşim halkımızı uyutuyorlar..Bak internet hızımda 128 kb... Ah Ecevti ah, sağolaydın da 10 mb hızla falan bağlanıp daha hızlı cevap yazabilseydim...

• Gazetenin tiraj bakımından problemi var sanırım. Veya reklam peşinde olsalar gerek. Siteye bundan önce birisi çıkıp sözcü gazetesi okuyor musunuz diye bir soru sorsaydı da onun cevaplarını görseydik sonrasında bu gazete kapağını görseydik daha objektif değerlendirme yapabilirdik. Yalnız şu da var dediğim gibi gazete kapağını;) Mesaj gereken yerlere ulaştı sanırım;)

• şok güsel olmuş :D bayıldım ya seviyorum sözcüyü :D:D:D

adamlar gerçeği ortaya çıkarmaktan zevk alıyor :D harika bir gazetesin sözcü :D

not: yakında tüm sözcü kadrosu hapsi boylayabilir :(

küfür etmekten nefret eden biri olarak ne zaman bu adamı görsem kendimden geçiyorum...

• Bu nasıl vatanseverlik ! Zaten yazarlarına bakınca ne olduğu anlaşılıyor.

• böle bi vatanseverlik sn anlamazsn.

• Haklısın. Olimpiyattaki sporcularımızı sansürleyen Akit gazetesi vatansever sadece.

• ''Ortadoğu'' cuk oturmuş.

• Muhtesem .sabah okurken cok guldum diger basinin ders almasini dilerim

• Ana şaapmışlar, az bile yapmışlar. Başbakan ipimle kuşağım modunda gezmeye devam etsin. Ama en buyuk yazık destekleyenlere.

• Enflasyon aynı değişen bişey yok, konuşmak yerıne cıkıp piyasayı gezersen esnafın kan ağladığını görürsün.

• ama güldürmeyin yaa... Enflasyonun yüzde 80 olduğunu günleri ne çabuk unuttunuz... Aynı ülkede yaşamasak kendi yalanlarınıza bizi de inandıracaksınız

• bi sayısını saklayın, çerçeveletip tayyibin resminin yanına asıcam

• cuk oturmuş aynen başbakanın istediği gazetecilik bu

• gazeteyi okumuyorum ama güzel olmuş tebrik etmek gerek

• Mükemmel olmuş.Türkiye günlük güneşlik.O yüzden burda akşam üstü hırka giyoruz.Enflasyon tuş olmuş.:))))

• anlayana kapak olsun ! harika manşet...

• bu gazeteyi sırf gülmek için okuyorum :)

• +++++++++++ oooo süper olmus.

• Sözcü Türkiye'nin en provakatif gazetesi ama espri iyi.

• iyiymiş

• haha güzelmiş

Yükleniyor...