Sözcü Gazetesi bugünkü manşeti hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sözcü Gazetesinin bugünkü manşetine bakmayan varsa buyursun baksın : link

Güncellemeler:
'' Balıkçılar en büyük sazanı yakaladı ''
'' Enflasyon canavarı tuş oldu (tuş eden başbakan)''
'' Türkiye günlük güneşlik''
'' Dünyada işsizliği yenen tek ülke olduk ''
'' İstanbulda trafik sorunu bitti ''
'' Suriyeli mülteciler ! erkek çocuklarına Tayyip ismi koyuyor ''
'' Camide düğün hatırası ''
Ve '' Doktorunuz diyor ki : Türkiyede yaşamak ömrü uzatıyor '' İşte Tayyip'in istediği başlıklar öldüm gülmekten :D :D
Bu kadar destek geleceğini beklemiyordum demek ki hala umut var çok saolun :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Başlığı değiştirsen ''ZAMAN'' gazetsi diye yutturursun millete :)) Bizim koyun halk da hala Türkiye'nin güllük gülüstanlık bir memleket olduğunu sanıp okumaya devam eder. Şimd,i anladınız mı ZAMAN gazetesinin neden evlere bedava dağıtıldığını...HA bu arada şakirtler eksilemeye devam edin nasıl olsa eksilediğiniz zaman kim olduğunuz belli olmuyo :D)) çakma cesur yürekler sizi...

• Harikasın :)

• Biz 1999-2002 dönemini yaşadık.. Mavalına ancak senin gibi iki iç kişi inanır. 2001'deki olayları niye hatırlatmıyosun o zaman... Başbakanlık önünde kendini yakanları kasa fırlatanları, batan bankaları... 20 tane bankayı da zaten Erdoğan soydurdu dimi.. Gelen deprem yardımlarıyla da devlet maaşlarını babam ödemişti zaten... Eleştirinin de bir haysiyeti olur..

Kızlar Ne Diyor 31

Erkekler Ne Diyor 61

• çok müthiş olmuş tebrik ederim :)

• iktidarın şirketleri hoşuna gitmeyen haberleri yazan gazetelere kanallara reklam vermiyor. halk uyutuluyor. arkadaş öyle bir ülke düşünün ki hiçbir sorunumuz yok. zaten kanallar böyle haberleri verebilse akp nin %50 oyu yarı yarıya düşer . çünkü okumayan haberlerde ne derlerse inanan bir milletiz. ekşisözlükte hükümeti ağlatacak bir yazı buldum. link gerçekten çok yerinde sözler kullanmış. insan gözleri açıkken bu kadar kör olabilir mi? yalnız en sondaki cümleleri başına dert açabilir :)) demokratik ülkeyiz ama başbakanı eleştiremezsin.

• doğru kör olmak için özel bi cehalet gerekir.. Erdoğan döneminde dolar yüzde yüz fırladı, Enflasyon yüzde seksenlerde şimdi gidip bankaya kredi istesen konut kredisi yüzde 8-9, deprem için gelen yardımlar IMF ödemelerine gitti.. Çok haklısın kardeşim halkımızı uyutuyorlar..Bak internet hızımda 128 kb... Ah Ecevti ah, sağolaydın da 10 mb hızla falan bağlanıp daha hızlı cevap yazabilseydim...

• 2494. nolu açıklama. linkte bahsettiğim yazı.

• bi sayısını saklayın, çerçeveletip tayyibin resminin yanına asıcam

• bundan sonra gazetem sözcü ...

• adi köpekler kendi beceriksizliklerini medyaya yöneltiyolar güya her şeyde medya suçlu başbakan okusun işte ben olsam direkt başbakana hediye olarak gönderirdimi...

• bu manşet gerçek mi fake mi twitter da çok bahsediliyor da gerçekse ona göre yorum yapayım

• Gerçek :)))

• o zaman çok başarılı .

• Başbakana güzel cevap vermişler. Dalga geçmişler ti'ye almışlar.

• Sözcü Türkiye'nin en provakatif gazetesi ama espri iyi.

• Ahhaha :D İyi olmuş valla, bu gazetede giderse vay halimize

• Türkiyenin en bağımsız ve en korkusuz gazetesi hergün alıyorum ve okuyorum ama tabi sözcü gazetesini bulmak biraz zor oluyor tayyip insanlar gerçekleri görmesin diye SÖZCÜ gazetelerini toplattırıyor

• yorumum silinmiş :D:D

• sağlam gönderme yapmışlar :) Sözcü bu işi biliyor.

• Mükemmel olmuş.Türkiye günlük güneşlik.O yüzden burda akşam üstü hırka giyoruz.Enflasyon tuş olmuş.:))))

• +++++++++++ oooo süper olmus.

• ironin dibine vurmuşlar türk medyasında pek alışık olmadığımız bir durum.

• Faşist bi gazete oldugunu dusunuyorum bu gazeteye ve zaman gazetesine gicik oluyorum kendi goruslerini insanlara yutturuyolar galeyana getiriyolar tarafsiz olmasi gerekir gazeteciligin

• Sende saol bu güzel paylaşımın için. Eşkiya dünyaya hükümdar olmayacak çünkü biz milyonlarca Türk milyonlarca Atatürk sesiz ve temkinli ama tetikte bekliyoruz...

• Eyvallah dostum +1

• @1neo1 engellediğin için buradan cevap veriyorum.Öncelikle yanlış anlamışsın sana hakaret etmedim böyle bir şey yapmam sadece dedim ki dağıttığınız süt bozuk çıktı ve binlerce çocuk zehirlendi ve her zaman yaptığınız gibi bu hatanızı da kabul etmeyip ört bas ettiniz.Buna da üzgünüm ama kıvırmak denir.

• helal olsun

• Süper tabii ki okudum

• süper olmuş helal olsun Sözcü ye.

• Boşbakanın 2 gün önceki "Şehit haberlerini görmezden gelin,vermeyin." Avrupa'da şöyle böyle dedikten sonra en güzel kapaklardan birtanesi.

• - veren zevatlar sebeplerini de söyleselerdi keşke :@ hangi kelime zorunuza gitti

• futbol takımı tutar gibi siyasi parti taraftarı değilim zaten hükümeti de özellikle son dönemde yaptıkları yüzünden pek sevmem ama başlıklar doğru arkadaşlar.evet türkiye orta doğunun en huzurlu ülkesi şu anda.istanbulda halk otobüsleri için özel şerit açıldı bu yüzden trafik rahatladı.ben ecevit dönemini de hatırlıyorum.karşılaştırdığımız zaman gerçekten çok ama çok iyi bi ekonomimiz var.avrupanın en büyük ekonomileri battıklarını açıklayıp kendilerini dünya bankasının kucağına bırakırken türkiye yıllardır o boyunduruktan bağımsız hareket ediyo.işsizliğe gelirsen.evet iş gücü kapsamına alınıp ta sigortası yatmayan kişiler sayıldığında çok büyük rakamlar ortaya çıkıyo ama maalesef emekliler hem devletten maaş alıp hem de sigortasız çalıştıkları için gençlerin önü kesiliyo.ayrıca herkes masa başı iş arıyo bu yüzden binlerce işçi talebi karşılanamıyo.ya da kimse kendini geliştirmiyo ve kalifiye eleman sıkıntısı yaşanıyo.eline diplomayı alan kendini uzman sanıyo ama öyle olmuyo işte.teori ne kadar olursa olsun sadece okuldan öğrendikleriyle yetinen genç arkadaşlar pratikte kakalak gibi kalıyolar.suriyelilere gelirsek tayyip arapça bi kelime e suriyelilerin de çoğu arap olduğu içn kendilerine yardım eden devlet büyüğünün adını koymaları gayet normal.başlığa takılmayın 100 bebekten 3 üne tayyip ismi konsa herkes koyuyomuş gibi gösterilir bu da normaldir... bunlar gazetelerde asıl olması gereken başlıklar bence.en azından teröre tebrik yağdırır gibi helal olsun bu gün de 10 gencimizin kanını akıttınız diyerek moral depolatmaktan çok daha mantıklı...

• sözcü lafı biryerinden anlamış anlaşılan . başbakan dediği şu : terörü ve terör haberlerini çok fazla dilendirmeyelim onların amacı bu ses getirmek .ülkeyi karıştırmak .

• hadi canım.Avrupa'yı örnek gösteriyor da.Avrupa'da hangi ülke bölünmek isteniyor? Baktılarki oy düşecek bul bahane.Geçenlerde -ülke menfaatlerine zararlı - yayınları başbakan bir tek imzası ile engellemek için kanun çıktı.Şehit haberlerimi ülke zararına yoksa iktidar zararına mı.pkklı leşin cesedi geçerken Türk bayrağını indirten de aynı kesim ayrıca.Amacınız şehitlere sahip çıkılmasın olmasın?

• Öncekileri Göster
    • arkadaşım sen haber yaptıkça onların ekmeğine yağ sürüyorsun onlar seslerini duyuruyorlar tabiki sahip çıkıcaz şehitlerimize .Ama dağdaki üç beş ite fırsat yaratmamamız gerekiyor.

• karışsın tabi yeternce karışık ztn üstünü kapatınca çözülmüo sorunlar koyun olmak dha kolay tabi.

• gazeteyi okumuyorum ama güzel olmuş tebrik etmek gerek

• bu gazeteyi sırf gülmek için okuyorum :)

• Bu haberi yapan, Gıda Firmalarına 'Temiz Gıda Programlarına' çıkartmakla tehdit edip para, reklam ve daha bir çok şey talep eden Bay Dündar'ın [Yarın da Dar :) ] ) yazdığı SADECE SÖZDE gazete değil mi !

• senin desteklediğin hükümette ilkokul çocuklarına bozuk süt dağıtıp zehirlenmelerine neden olan hükümet değil mi? :D

• Öncekileri Göster
    • hehe tabi tabi iyi kıvırıyorsunuz onlarca il de binlerce evladımız yandaşın rant hesapları yüzünden zehirlenip günlerce hastanelerde kaldı.Sütler bozuk diyen devlet laboratuvarı anında kapatıldı.Kıvırmaya devam edin bakalım sütü bozuklar sizi.Şimdi de ABD deki efendileriniz den emir aldınız yok yere milleti savaşa sürükleyip öldürtmek peşindesiniz.Ne oldu sizin komşularla 0 sorun politikanız efendilerinizin emriyle çakal sürüsü gibi başka devlet topraklarına diktiniz gözünüzü.

• Yorumların çok kaba. Hakaretlerini aynen sözün sahibi olduğun için iade ediyorum.
      Bir insan ama olsa da Kalp gözü açık olsun yeter !

• İroninin gücü..

• Aşırı seviyesiz bir dil kullanıyor.Gazete değil Paçavra,Klasik Ulusalcı kafası işte.

• zaman, yenişafak, vakit okuyup samanyolu seyretmek varken, demi yani

• Dediğin gazetelerin hiç birini okumam.TV'de seyretmem.Hükümetin yalakalığını yapmak ne kadar kötüyse,acımazsızca eleştirmekte o kadar kötüdür.Sevsenizde sevmesenizde bu ülke için en çok Akp hizmet yaptı.

• Bu arada eksi atanlar zorunuza mı gitti !

• Saol paylaştığın için :D

• çok sağlam koymuş lafı zaten başka gazete mi var ?

• Daha Fazla
Yükleniyor...