İkizler burcu kızları nelerden hoşlanır ?

Merhaba ikizler burcu hoşlandığım bir kız var.Nasıl davranılmasını severler, nelerden hoşlanırlar, burcunuz söylendiğinde aklınıza gelen başlıca özelliklerinizden bahsedermisiniz? ikizler burcu olan bayanlardan yardım bekliyorum.Lütfen saçma sapan burçlara göre mi davranıyosun vs. yorumlar yapmayın.

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• değişkenlik romantiklik ve odak noktası olmak ister en çok sevilen olmak ister lüksten hoşlanırlar ama her şeye de uyarlar çılgınlıklardan hoşlanırlar olduğu gibi sevilmek isterler ve çok akıllıdırlar numara yaptığını anlarlar onun için uğraşman ne kadar hoş olsada kendin gibi olman da gerekr çünkü seni sevmeyp o numara yaptığını severlerse gerçek seni gördüğünde bırakırlar pat diye o kadr da nettir

• Teşekkürler yaptığım hersey tam anlamıyla dediklerine uyuyor iyi gidiyorum demekki :)

• Öncekileri Göster
    • aslında sen burcunun değil isminin özelliğini taşıyosun

• nerdn bılıyosun

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben de ikizler burcuyum kendime dayanarak anltıyım.İlk önce cimriysen bu iş olmaz.Cömert olcaksın.Kızlayken 1 kuruşun bile hesabını yapmicaksın.Gezdirceksin,yemek yedirceksin güzel yerlerde,ilgili olcaksın,yeri gelince kıskanıcaksın..

• tamamdır bunlar.başka ? :))

• Öncekileri Göster
    • valla pek güvenilir durmuyor aslında.Ama sevecen tatlı hoş kız :)

• Aynen öyledir..

• Kişiden kişiye değişir bu burca bakmayın arkadaşlar ama yinede yardımcı olmaya çalışim ikizlerim.Ruh halim çabuk değişir gülerken ağlar ağlarken gülerim , çabuk sıkılırım , ilgi isterim ilgi yoksa hiçbir şey yok , rahatıma düşkünüm karşımda kasılan birine tahammülüm yoktur , bir yerde tıkılıp kalmayı sevmem , yalaka insanlardan hoşlanmam , sevdim mi tam severim o kadar ! :)

• Zeki, entellektüel ve çok yönlü, onları sıkmayacak erkeklerden hoşlanırlar. Özgürlüklerini kısıtlayıcı şeylerden hoşlanmazlar. Çok uzak gelecek için plan yapmaktan hoşlanmazlar. Benim çevremdekiler böyle..

• teşekkürler :)

• Öncekileri Göster
    • iyi bakalım haydi hayırlsı:)

• teşekkürler :D

• Bugün hoşlandığı şeyden yarın nefret edebilir... Dolayısı ile bilemiyorum!

• Değişken bi yapısı olduğunu farketmistim aslında :D

• İkizler, aslan, terazi, kovayla anlaşıyor.Sen hangisisin?

• hiçbirisi :D

• Öncekileri Göster
    • hadi ben yatar iyi geceler

• İyi geceler.

• bir ikizler bayanı olarak dengesizim ne yapıcağı belli olmaz fakat en belirgin olarak cıvık yalaka olmasından hiç haz etmem bi erkeğin ciddi ve olgun olmalı bi ikizler gibi konuşkan cana yakın eğlenceli hareketli olursan işin büyük kısmını halletmiş olursun

• harbi acayip dengesiz ya 1 gün davrandığı farklı öbürgün farklı çözemedim napmaya calısıyor dedim :D

• sevgi arsızıyım der sevgi ilgi gösterdiğinde kaçarda :)

• çok haklısın ben de ilgi isterim ama çokta ilgi görünce şımarır sıkılırım :D ama ilgini de eksik etme kararında olsun

Erkekler Ne Diyor 4

• ikizler erkeği ile ikizler kadını hemen aynıdır ondan cevaplıyorum.ilgi alanlarımız vardır bu alanlarla ilgilenenlerden hoşlanırız.bi de her konuda az ya da çok bilgili olan,sorunlara zekice çözüm getiren kişilerden hoşlanırız.

• çok sağolun düşündüm dedikleriniz harbiden doğru :)

• :)) teşekkür ederim.

• dengesiz varlıklardır. en azından ikizler burcundan olduğunu bildiğim bir kaç kişi. sen yine de işini garantiye al.

• aman uzakdur bende ikizler burcuyum ve ikizler olan biri ile çıkmıştım hatırlamak istemiyorum

• aslında öyle görünüyor pek güvenilir de durmuyor ama napym hoşlandım kendimi yanında iyi hissediyorum :)

• ne diyeyim kardeşim kendi düşen ağlamaz geçmiş olsun diyeceğim ama geçmez ki kaçan kaçmış sana... :)))

• :D eyv kardeşim öyle oldu biraz kaçmak değil girdi bildiğin :Pp gördüğüm zaman bütün stresimi alıyor böyle yaşadığımı hissediyorum ya :D

• ikizler burcu birseyden hoslanmaz en karakterwsiz burc bence ne istediğini bilmeyen bir burc ilişkilerde bile en tehlikeliler

• teşekkürler yorum icin :)

• Öncekileri Göster
    • sabit fikirli değiliz ama ben ilişkide ikizler tehlikeli demem asla çnkü biliyorm ben değilim ve sadığım

• Çok inatsın

Yükleniyor...