Siyah saçı yakmadan nasıl açabiliriz?

Beyaz tenliyim kendi saç rengim kumral ama saçlarımı 2 senedir siyaha boyuyorum herkes yakıştığını söylüyor ancak değişiklik yapmak istiyorum rengini yakmadan nasıl açabilirim ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Saçını normal sabunla yıka. Sonra krem kullanki keçe gibi olmasın. Ben öyle açmıştım. 2 senedir yer etmiştir. İşe yarar mı bilemem. Ya da her 20 günde bir saçını bir açık renge boya. Yıpranırsa serum kullan. Çok iyi geliyor.

• Rica ederim. Ben de siyah kullanmıştım. Bu yolla açtım.

• Bunu hiç duymamıştım deniycem sağol .

Erkekler Ne Diyor 1

• Bırakınız olduğu gibi kalsın en doğal hali size en çok yakışanıdır.

• evet malesef öyle ..

• sizin durumunuzda olan o kadar çok bayan var ki...

• doğal haline dönmek için bu çabam zaten :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Saçını kalıp sabunla yıka uçlarına dogru sür çünkü diplerine sürersen kötü olurmuş

• Saçını açtırman zarar verebilir saçına yıpratır..

ayda bir saçlarını 1 2 ton açık renge boyattır daha sağlıklı açılmış olur..

Birden bire açtırtma.

• benim saçlarımda simsiyahtı. sıkıldım renginden saç açıcı aldım kuaför malzemeleri satan yerlerden bide boya aldım açtım rengini ilk kremsiz banyo yapamadım çok sert oldu saçlarım 1 ay sonrada yoğun bakır renk boya aldım boyadım aynı o renk oldu gitti siyahlığı. ama çokta yanmadı saçım

• Turup suyu dıye bırşey okudum nette bır zmanlar .. kaynatıp suyuyla yıkıyolarmış..

• boya ise zor

• önce açtırıcı sürecek sonrada istenilen renge boyuyo bunu her kuaför yapabilr tabi işinin eriyse .

• yok ya ne yakması.

• açtırıcı yakıyomuş zaten

• Siyah ,kestane ve kızıl cok fecidir acelen yoksa eger her ay bi acik tonunu deneyerek koyu kahve, orta kahve sade kahve :p

• bu iyimiş :D en kötü böyle yapıcam sağol :)

• bunu kuaforune danısarak en saglıklı bılgıyı alabılırsın :)

• gerçekten inatçıymış senin saçlar:D yılan yağı iyi geliyo diye duymuştum bide :)

• ben her gün yıkıyorum ayda 1 bakım yaptırıyorum evde kendim bakım yapıyorum ınatlasıyoruz resmen :D

• benim eskiden beri çok çabuk uzuyo nedenini bilmiyorum ama çok sık yıkıyorum ondan olabilir

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...