• Sor
  • Bence

Prozac kilo aldırır mı ?

Merhaba, ben doktor kontrolünde prozac likit ilacına başladım. Ama çok korkuyorum burdaki prozacla ilgili yorumları okudum kilo aldırdığını söylemişler. Şimdi sorum tam olarak şu; iştah açarak dolaylı yoldan mı kilo aldırır, yoksa ben çok dikkat etsem diyete devam etsemde kendiliğinden aldırır mı ? :( lütfen xCevaplarınız çok önemli..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• öncelikle prozac kullanmana neden olan şey nedir? seni üzen depresyona sokan nedir? eğer ki bunla başedebiliyosan kullanma derim çünkü bazen insanlar kendi kendinin doktoru olmalı... soruna gelince prozac kilo aldırmıyor kuzenim kullandı iştahını kesmişti

• Canim yeme bozuklugum varr :(

• kuzeninin saçını döktü mü

Erkekler Ne Diyor 1

• Dikkat edersen sorun olmaz ama o ilaç kilo aldırmada etkili oluyor mideye filan da zarar veriyor bazılarında.

• Yani etkili oluyor derken ? Kendiliğinden mi kilo yapiyorr

• Öncekileri Göster
    • Tesekkur ederim..

• Kilo bile alsan zaten çok süpersin kilo olarak sorun olmaz.Bnei çıkcıam şimdi hoşçakal.

Kızlar Ne Diyor 5

• prozac çok zayıflatıyor iştahı kesiyor

• ergenlikte doktor banada vermişti zaten iştahsızdım ne kilo aldırdı ve iştah açtı.

• prozac antidepresan mış .. geçmiş olsun öncelikle de .. bence kilo vs yı düşünme .. kendi kendinin doktoru ol derim.. kullanmayın böyle ilaçları ...

• bende kullandım 3 şişe kadar.doktorum bana şöyle bi açıklama yapmıştı,açlık tokluk hissettirmiyomuş bu ilaç hatta ben şu an aç olmam gerekiyordu galiba deyip yemek yiyodum.kilo aldım ama çok abartı olmadı.

• :(

• tek yapman gereken normalde ne kadar zamanda bir yemek yediğini bilmek ona göre beslenirsen sorun olmaz bence =)

• Ooooo 10 kilo birden almıştım depresyondayken doktor vermişti . Neyse ki spor salonuyla çözdüm olayı.

• Peki bir dakikaaaa iştahin açildiği için mi aldin yoksa hani ayni yeme duzenine devam ettigin halde mi ?

• Diyet bile yapamıyordum iştah açıyordu. Diyet yaparken dolaba saldırmamak için zor tutuyordum kendimi yani iştah açıyor kendiliğinden kilo aldırmıyor.

Yükleniyor...