İstihare rüyasını nasıl yorumlayabilirim?

Dün gece mülk suresiyle yapılan bir istihare var onu okudum bir kişinin hakkımda hayırlı olup olmadığına dair ama gördüğüm rüyayı yorumlayamadım ilk önce anne ve babamı gördüm masada yemek yiyoruz tost yapıyoruz ardından ben kuzenimle sokağa çıkıyorum otobüs geliyor biz ondan kaçıyoruz sonra dayımla karşılaşıyoruz çocuk arabasında yeğenim var ama o büyükmüş 5 yaşındaymış kardeşi varmış ikisini de seviyorum sonra birden bire bizim eve geçiyoruz kardeşimin önünde 3 tane lacivert renkte Kuran-ı Kerim var bir tanesinin üstünde cımbız var kardeşim güya mukabele takip edecekmiş o yüzden Kuran-ı Kerim varmış önünde sonra tv.den mukabele okunmaya başlıyor çok mutlu oluyorum o sesi duyunca sonra kardeşim rahatsız olmasın diye odadan çıkıyorum çok ilginçti anlamlandıramadım yorumlayan olursa şimdiden Allah razı olsun benim için gerçekten çok önemli

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ona burda cevap bulabileceğini sanmıyorum bir alime danış.

• bu arada istihare tutacak diye bi kuralda yok bildiğim kadarıyla sen deneme yanılma yöntemi yap en iyisi.zaten iyice tanırsan karşındaki kişiyi %50den %90a çıkartırsın o oranı.

• danıştığım sitede kimse yardımcı olmadı .s

Erkekler Ne Diyor 2

• İstihare ile yatılan rüyada beyaz ve yeşil çıkarsa hayırlı ,siyah ve kırmızı çıkarsa hayırsızdır.İstihareye yattığın kişiyle alakalı bir rüya görmemişsin sen.7 gün boyunca devam et.7 gün boyunca göremezsen kalbinin sesini dinle.Kalp doğruyu biliyor.

• işle ilgili bi sıkıntınmı var?

• ok.sen daha iyi bi yorumcu bulursun inşaalah.benim söylediklerim atmacaydı

• hayır geçmiyor

• 3 seneden biri iyi geçiyormu onu kastetim neyse dediklerimi fazla kagle alma...

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• lacivert Kuran-ı Kerim diyince benim aklıma hayırsız bir işmiş gibi geldi yeşil siyah gibi ayıt ediliyor mu bilmiyorum ama genel olarak koyu renkler hayrsız daha canlı açık renkler hayırlı diye biliyorum. Sonunda kuran sesinden mutlu olmuşsun filan bilemedim bencede bu istihareyle ilgili değil.

• ya bende gördüm geçen gün hayırlı mı değil mi diye yattım, önceden sütçüler gelirdi ya evlerin önüne onu görüyorum ama sadece sütçüyü ve süt arabasını gördüm sütü görmedim yani, bu ne demek sizce :(

bu arada senin gördüğün farklı, niyet ettiğinin cevabını görememişsin ama rüyan gerçekten güzel, tekrar yat derim

• bana olumlu gibi geldi 1 hafta devam et karar verebilmek içn bnce birde başkalarının yorumlaması dogru mu ki

• ben bilmem de duydugum kadarıyla istihare renklerle belli etmiyor muydu kendini ?

• Ben hiç istihareye yatmadım ama bir zaman sürekli kabus görüyordum. Rüyamda cehennemi andıran kırmızı birşey vardı ve bunu nerdeyse her gece görüyordum. O zamanlar sürekli kabus görüyordum yani. Birinde de göğün üzerime üzerime geldiğini görmüştüm. Başka birinde de eniştemgil araç kullanıyorlardı ve araç birden dağda aynı transformes gibi olup dengesiz biçimde gitmeye başlamıştı. Hani araç hız alır da sonra kendini tutamaz ve dengesini kaybeder işte öyle. O gördüğüm kabuslardan sonrasında ise...

Yükleniyor...