Sizce kızlara ne tür saç yakışır?

Sizce kızlara ne tür saç yakışır? Benim saçım kısa ama şekil vermede biraz zorlanıyorum. Sizce kısa mı daha iyi, uzun mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 14

• hafif kıvırcık olursa şirin olur =D

• Kişiye göre kesinlikle değişir ama genelde küt saç hoş gözüküyor.

• uzun dalgalı,kıvırcık saçlar yakışır

• kızına göre dğeişir ama; becen shakira'nın son klibinde ki gibi; siyah, küt, düz saç..

• bende böyle sarı sarı kıvırcık up uzun saçlı kızlara hasta kalıyorum

• uzun ve fönlü saç her zman yakışır yani ben öyle beğeniyorum

• Kişiye göre değişir..Yuvarlak hatları varsa kısa saç daha çok yakışır tahminim. ama yüzü uzunsa uzun saç yakışır...

Ben uzun saçlı kızları daha çekici buluyorum..Uzun ve dalgalı ;)

• kişinin yüz yapısına göre değişir.. daha yuvarlak yüzlere kısa saç yakışmayabilir..

ben kendi adıma tek bir saç şekli ve rengi veremiyorum..

bembeyaz tenli bir kadın düz uzun siyah saçlarla harika olabiliyor.

yüz yapısı uygunsa meg ryan tarzı kısa sarı saçlar da güzel olabiliyor.

kabarık sarı saçlar da..

mavi gölgeli siyah düz saçlar da ayrıca favorim..

• Uzun saçlı kızlar herzaman ilgimi çeker, ayrıca kısa saçtan daha fazla model uygulayabiliyorlar.

Beyaz tenli minyon ve buna keza giyim tarzı olan hatunlar için kısa saçın yakıştığını düşündüğüm olmuyor değil tabi.

• kıvırcık alev rengi

• 2+2=4 gibi bişey değilki bunun cevabı. her yüze her cilde ,her tipe göre değişir. Kimine uzun yakışır , kimine kısa saç..

• uzun kıvırcık saç her zaman güzel görünüyor...

• her zaman uzun sac... ama cok uzun da değil :)

• düz simsiyah ya da düz kumral... ama kafa yapısına göre değişiyor...

Kızlar Ne Diyor 11

• eh bır mıktar uzun kezban olmayacak kadar..

kısa saçlar şirin yuzlere çok yakışır..

• herkes aynı şeyi söylemiş ben de herkes gibi düşünüyorum.kişiye göre değişiyor ama bende uzun ve dalgalı saçları seviyorum. doğal olması gerek ama. kaynak yapılmış saçlı bayanlar çok itici geliyor hele bide sarıysa . çok yapay duruyor .

• yüz sekline göre degisir..yeterki yakissin! :)

• Uzun saç herzaman avantajdır.

Hem estetik hem şekil verme açısından.

• farketmez yeter ki saçı olsun!

• uzunn

• yüz şekline göre değişir insana yakışan saç tipi. ama genelde uzun güzel bence.

• doğal olarak uzun yakışır. kesim yüz şekline göre olmalıdır.. uzun saç da herkese yakışmayabilir.

• Uzuuuuuuuuuun.

• bana uzun saç gidiyor ama kullanmayı beceremiyorum ve katlı küt kestiriyorum bu daha çok yakışıyor :) yüz şekline göre saç kesimi seçilmeli

• böyle bir genelleme yapsak herhalde memleket fabrikasyon kızlarla dolup taşardı. Herkez kendi yüz şekline tarzına ne yakışıyorsa öyle kestirsin

Yükleniyor...