• Sor
  • Bence

Kilo almak için kullandığınız ve sonuç veren ilaç var mı ?

yardımlarınızı bekliyorum sizin de fikirlerinizi alıyım arkadaşlar...

En İyi Görüş

• Ben senin yerinde olsam bir dietiste giderim.Bir çok kişi zayıflamak için dietiste baş vuruldugunu sanıyor ama dietistler insanlara düzenli yemek yemeği öğretiyor.İlaçlar benim fikrimce kısa dönemlik yardim ediyor bence hayatın boyunca kilonu korumak istiyorsan artırmak veya azaltmak profesyonel birinden yardim almalısın.

Erkekler Ne Diyor 9

• bulk kullananlar memnun

• abur cubur en iyi ilaçtır. lflsaflksalfşsalşfksal

• Git balık yağı kullan tablet halidne acayip iştah açıyo meret

• kullanıyrm hiç bi işe yaramıyo

• Çin malıdır o. Balık değil dana yağı falandır.Nasıl işe yaramaz sahtedir o bende işe yaradı i*ne yağlar

• doktordan aldım bilmıyrm

• remeron, zyprexa, atarax.. bunlar çok tatlı uyku veren ilaçlar hemi de. 3 ay içinde akrep nalan olmassan bu işi bırakırım

• akrep nalan olmak istemıyorm :D

• kaçsın kaç olmak istiyosn? ilaçsız doğal yollardan 3*5 kilo almak çok zor olmasa gerek hastalık bişe yoksa

• hastalık yok 45im 50 yada 52 falan olmak istiyorm ama olmuyo işte

• biraz dudak yapıstırıcı güzel olur :D bogazınızı kısın en güzel en bitkisel en dogal ilaç :D

• kilo almak için mi kıscam boğazımdan?

• Öncekileri Göster
    • anlamıştm zaten:D

• illa rencide edeceksin yani :P :D

• ben 56 kiloydum 79,5'a kadar çıktım ama fren koyuyorum 75,5um şu an şu an. Nasıl şişmanladığıma gelirsek 13 tane sarıkız sodayı ard arda içitim, bir ara biryaı çok içitim ve hızlı içtim, hatta şişmanlayamıyorum diye bir fincan zeytin yağıda içmiştim bir ara neyse çok kan vermeye başladım, zaten çok yerdimde abartmaya başladım, hastaneye başladıktan sonra. ya zaten et yemeyi artırdım, tatlı yemeyi artırdım, öğlen saatim standart hale geldi uzun süre hazır meyve suları çok içmiştim bir ara alerji oldum antihistaminik atttım uzun süre o hepten iştahımı açtı, ha bu arada şişmanlamak istersen muzuda çok ye potasyumdan dolayı kabız yapar.

• hırs yapmışsın almışsın helal

• Öncekileri Göster
    • ama şunuda söylüyeyim ben hep oburdum kilo alamazdım, nolduysa hastaneye başladıktan sonra oldu. daha önceden 2 ekmek yerdim zaten bir öğünde, 3 parça döner yerdim doymazdım, yarım daha yerdim doymazdım, bir yarım daha yerdim ama kilo almazdım. 15 tane ıspanaklı bükme yerdim. ama o ilk saydığım faktörlere bağlıyorum sonradan şişmanlamamı, ama mutlaka bir antihistaminik(alerji hapı) at acayip iştah açıyor.

• Geçende aklıma gelmedi ACE PLUS SELENYUM diye bir vitamin mineral hapı var kilo yapıyor. Yanında diğer faydalarınıda görürsün. Cildin güzelleşir, guatr olmazsın, gözlerin görme keskinliği artar, bağışıklık sistemin güçlenir, vücuda kıvraklık verme etkisi fosfordan daha fazladır.

• bende kilosuzluktan muzdarip biri olarak sipraktin şurup kullanıyorum erkeklerde fazla uyku yapıyor ama olsun işe yarıyor gibi...

• nerden aldın ka kilo aldn

• Öncekileri Göster
    • orasını bilmem ama reçeteli almak her zaman daha iyidir bu arada romatizmal bir hastalığın varsa oda zayıflık halsizlik yapabiliyor bilgin olsun

• hmm teşekkürler yok cok sağlıklıyım hastalığım yok

• napcan kı kıloyu bende almak ıstıyorum ama olmuyor sonun da burakdım ılacları da sevmem kesın bır yan etkısı var bence hıc alma ha ılac alan arkadaslarım oldu ınan hıc almadılar paraları cope gıttı

• ensure 2 kcal diye ilaç varmış cok işe yarıyo diyolar bende hiç kullanmadım ama alıcam ya bakalım belki doğrudur

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler ama zaten o tur ılaclar pahalı oluyor ıns. ısıne yarar yoksa parana yazık :(

• aynen saol inşallah işe yarar

• ye iskender kebap hergün alırsın zayıflık show yapma burda

• çok zayıfım be şovluk yanı yok emin ol

• şişmanları kıskandırıyorsun bu sorunla :)

• yani ama aynı dert emin ol başa gelirse anlar insan

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...