Bir erkek kadınları nasıl etkiler?

kızlar sizce sizin için vazgeçilmez erkek nasil tip veya davranış olarak bir erkek sizi nasıl etkiler ve sizin hayalinizdeki erkek nasildir lütfen gercek ve samimi cevaplar yolayin soru gayet basit nasıl bir erkek istiyorsunuz vazgeçilmez erkek nasil olur

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• merhametli ve fedakar erkek. mesela sevgilisi hastalandığında harbiden çok üzülen. bi ihtiyacı olduğunda söylemesine bile fırsat vermeden yanına giden. sadık.

ben düşünüyorumda olaylardan örnek vereyim sevgilim gecenin bi yarısına kadar benim ödevimle uğraşmıştı. bunu hiç unutmam. sonra otobüste yüzüme güneş vuruyordu güneş benim gözümü çok etkiliyor. yol boyunca eliyle güneşi engellemişti. rüzgar estiğinde de kendi yüzünü değil de benim yüzümü korurdu. dizimi bi kere otururken odun gibi bişey vardı parkta ona çarpmıştım oyy acıdımı demişti ve samimiydi. kıymadığını belli ederdi. bi kere de acile kaldırılmıştım duyunca tuvalet terlikleriyle koşa koşa dışarı çıkmış falan bunlar güzeldi. artık o bir hanzoo odun kütük öküz artık ne söylesen yakışıyor. ve ben bunları hatırlayıp aşkım o benim ya nasıl kıyarım diyorum yani kısaca içini ısıtacaksın karşındakinin şaşırtacaksın. trip yapmak bu dünyada ki en İĞRENÇ şeyi ondan uzak dur ;)

• kzılar ıdeal erkegı bulacak yada ıdeal erkek olucaz dıe kendımızden odun vermekde yanlıs ama

• hahaha. zevk olsun diye yazdım. sana toz pembe dünyanda mutluluklar diliyorum öyleyse :))

• fikir oluştursun diyeymiş. kimse iyi olmakla tekme yemez.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 7

• sakin duruş yeri gelince sahiplenen kadın ruhundan anlayan ilgi göstermeyi bilen bi kadının duygularını dinleyebilmeli ...

• ya bu arada soruyla alakalı değil ama nikin çok tatlıymış :D

• :D :D düşündüm kendimi nasıl tarif ederim die bunu buldum sennde güsl

• Elektrik meselesi. Bugune kadar hayel ederdim ama gercekte odunun birine sevdalanmak varmis. Elektrik meselesi

• Omuz carptiginda bakmadiysan, sevmiyor sanmistir seni o yuzden aklinda hoslanmak varsa cikarmistir, karsiligi yok diye

• peki size bir şey soracam benım okudugum okulda bir kız var ve çok güzel ilk herkes onun peşinde ben ilk gittigimde okula benim peşimden gelir gibi tavirlari olldu omuz felan vuruyordu ama ben onu hiç takmadım ben hiçbir kızı takmadım sonra oda bana birdaha hiç bakmadi ama ben ona asiğim havali oldugumdan dolayi bakmıyorum oda çok havali ondanmı bakmıyor sence yoksa sevmiyormu oda beni ?

• Gizemli olmalı. Ulu orta her şeyini dökmemeli. Onu yaşayarak ben öğrenmeliyim. Sevdiğini söylemekten çok hissettirmeli.. Güven vermeli ve bana güvenmeli..

• Hiç kimse vazgeçilmez değildir.

• Kel kisagobekli

• Valla benim kafamdaki güvenilir sadık dürst beni seven ve talşıyabilen biri ama ben hiç düşünmeden delinin birine aşık oldum bilmiyorum ki

• bide sözünün arkasında durabilen adam makbuldür sanırsam

Erkekler Ne Diyor 2

• vazgecilmez erkek nasıl olur biliyo musun kızın erkeğe hayranlık duyması gerek.kültürü yüksek ,yerine göre ortam adamı,her daim mesgul gibi görünen erkekler kızlarda hayranlıuk uyandırır.

• Her canlı ölümü tadacağı için hiç kimse vazgeçilmez değildir.

Yükleniyor...