Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

En güzel ada hangisi?

Adalara gitmeyi düşünüyorum. Hep bisiklet sürmek hem de denize girmek için. Burgaz adanın denizi iyi değilmiş diye duydum, büyükada'da çok kalabalık, bisiklet sürerken ekmek sırasındaymışız gibi.. Hangi adaya gideyim? hangi ada daha güzel?

Güncellemeler:
Heybeliye gittim ve bir saat dahi durmadan geri döndüm.. Pek beğenmedim ve ayrıca çok sakindi..

0|0
35|71

En İyi Kız Görüşü

• kınalıda denize girersin heybelide bisiklet sürersin burgazadada akşam yemeği yersin büyükada ya dondurma yemeye gidersin.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 71

• mikanos

0|0
    0|0
  • hepsi güzel ama heybeli ada daha bir güzel sanki

0|0
    0|0
  • yurtiçi düşünmezsen komor adaları.

0|0
    0|0
  • Kinali bisikletle tam bir ada turu yapabilirsin yanliz pazar kuruluyor o gun turunu

(sali gunu)tamamlayamayabilirsin alisveris yapan insanlarin arasinda kalabilirsin iskeleden indiginde sag taraftan baslarsan oradan sag taraftan devam ederek arka taraftaki plajlara ulasma imkanin var dus ve yemek vs imkani var ,ucretsizde olabilir ama sana uymayabilir.

Denizi temiz fakat son derece soguktur ozellikle istanbula bakan tarafi akinti nedeniyle

0|0
    0|0
  • Marmara adası!

0|0
    0|0
  • Büyükada'nın doğu tarafı eskiden çöplük olan şimdi Adaların Rivierası olan kısım var Aya Nikola. Tatil dışında ben sık sık tek başıma hemen her pazar Kınalı ve Burgaz yaparım.

Şile Ağva ise diğer tercihim.

Bisiklet binmeye ben Burgaz'a gidiyorum. İskelede in sağ tarafa (batı ve güneybatı) doğru pedalla. Ancak o güzergah çok yosunlu kayalık, çok iyi yüzme bileceksin ya da can yeleğin üzerinde olacak. Burgaz hem daha serindir. Vücuttaki elektriği en kolay bu adada atarsınız.

0|0
    0|0
  • Üzülerek söylüyorum yunan adaları.. Adamlar bakıyor abi..

0|0
    0|0
  • rahat bisiklet sürülebilecek tek ada büyükada, diğer hepsi ufak ve yokuşu bol, sıkılırsın.

0|0
    0|0
    • büyükadada çok yokuş ve fayton vardı?

• ciddi, gerçekten bisiklet sürebileceğin tek ada büyükada, ayrıca en güzel ada, profil resmimdeki ada,çünkü benim bir kere..asdsad

• Heybeliadayı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • madagaskar

0|0
    0|0
  • grönland

0|0
    0|0
  • santamarıo adasına git orası tam senlik orda bisiklet satmıyorlar yanlız bisikletini yanında götür:D

0|0
    0|0
  • büyükada

0|0
    0|0
  • burgaz adanın denizi iyi değil diyorsun,büyük ada kalabalık,...sana sakin bir ada söyledik kafa dinla diye neyapalım daha..

0|0
    0|0
  • heybeli ada iyi gelir.

0|0
    0|0
  • heybeli ada veya kınalı ada

0|0
    0|0
  • bora bora yı tavsiye ederim.. girit te olur, çok güzel biyer. :)

0|0
    0|0
  • Avşa adasına git, 5,5 saat sürer gitmen. hızlı feribotla 3,5 saat sürer. ama bisiklet icinde uygundur, yüzmek icinde.

0|0
    0|0
    • İstanbul'dayım. nereden bineceğim?

• yeni kapıdan binebilirsin. bakırköy regata arkasindan binebilirsin. Sirkeci eski sarayburnu çay bahçesinin oldugu yerden de binebilirsin.

• Cevaplara bakiyorumda aklıma face de gördüğüm bir yazı geldi Plajda güneş keyfi yazan kız annesiyle kapı önünde halı yıkarken yakalanınca göz yaşlarına boğuldu ! Bizimkilerde ayranı yok içmeye yurt dışı adalarına gider sicmaya :) sen heybeliye git boşver diğerlerini büyük adaya git diyeceğim ama çok kalabalık en iyisi heybeli :)

0|0
    0|0
  • büyük ada ;)

0|1
    1|0
  • Bence inişi-yokuşu fazla olmayan adaları tercih et. Bunun için Google Earth programını indirip kullanmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • ibizaaaa bence tek geçerim

1|0
    0|0
  • avşa adası.

1|0
    0|0
  • kınalı ismi bile güzel zaten.

0|0
    0|0
  • byükada

0|0
    0|0
  • Sardunya adasına gidebilirsen git çok güzel sahilleri var =D

0|0
    0|0
  • Tabiki üzerinde benim bulunduğum Ada...ben de şuan itibariyle İstanbul yarım ADAsında olduğuma göre... :-)

1|0
    0|0
  • sait faik için burgaz, bana göre kaleköy olsa da, herkesin kendi adası en güzel kendisine. herkesin adası kendine...

0|0
    0|0
  • Japonya zaten adalardan oluşma bir ülke. Honşu adası. Kyoto için :))

0|0
    0|0
    • Bu morvi kafayı japonlarla bozmuş...Japon was were ?

• Mörvle kafayı bozduk Japonlarla :D

• sakız adasına git bol bol sakız çiğnersin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    41

Kızlar Ne Diyor 35

• büyük

0|1
    1|0
  • Kınalı. En yakını o, zaman kaybı olmaz.

0|0
    0|0
    • Heybeliada ile aralarında kaç saat var?

• Yarım saat ya da 1 saatti sanırım. Farketmez'e sor o istanbuldan

• bilmem büyük ada güzeldi bnce

0|0
    1|0
  • kınalı ve büyükadaya gittim büyükada çok kalabalık. kınalı hoşuma gitti

0|0
    0|0
  • Heybeli Ada Green Beach'e git güzel deniz istiyorsan daha sonra orda bisiklette sürebilirsin daha geçen hafta gittim gerçekten harika.

0|0
    1|0
    • bisiklet kiralama ve plaj fiyatı ne kadar?

• Yok o kadar para veremem. topu topu bir saat giricem zaten. Diğerlerinin fiyatları ne kadardır?

• bilemiyorum bundan aşağı olur mu bilmem

• waikiki adası :D

0|1
    1|0
    • Ne gülüyon kız :D Gel sende honşu' adasına sonra Kyoto'ya gideriz :D

• ORda önce Kinkaku-ji'ye geçecem. Yani Altın Tapınağa. :) Sonra Kyoto sokaklarındaki geyşaların elinden sake içmem lazım ve başka bir durak olan Honno-ji... 1582'de hain Akechi Mitsuhide, Oda Nobunaga'yı orda katletti. Tapınağı askerlerine yaktırdı. O senaryoyu kafamda canlandırmak isterdim :D

• Büyükada en en en güzelii..

0|1
    1|0
  • CUNDA <3

0|0
    1|0
  • Büyükada aksam cok güzeel oluyoor :)

0|1
    1|0
  • En iyisi büyükada o kadar da kalabalık olmaz haftaiçi felan gidebilirsin

0|0
    1|0
  • atla uçağa en güzel adaya gel.. akdenizin incisine KIBRIS'a :))

0|0
    1|0
  • Büyükada :)

0|0
    1|0
  • Bozcaada ..

0|0
    1|0
  • Cunda <3.

0|0
    1|0
  • heybeli ada

0|0
    1|0
  • heybeli güzel diyorlar.geçen hafta büyükadadaydım ,bisiklete binmek eziyet.

1|0
    1|0
    • Aynen öyle. Eziyetin önde gideni... Mücadele ediyorsun resmen..

• v-adaaaaa

0|0
    0|0
  • Vancouver adası, Kanada

0|0
    1|0
  • büyükada

0|1
    1|0
  • Büyükada yahut heybeliada

0|1
    1|0
  • Büyükada güzel heybeli adada güzel ama küçük..

0|1
    1|0
  • burgazada. kalpazankayalara giderken bisikletle 500m falan kala bir plaj var. minicik bir patikasi var. o plaj super. yukari cikip aksam raki balik ta yapabilirsiniz. sut plajiydi sanirim.

0|0
    0|0
  • heybeli ada

0|0
    1|0
  • büyükada tabi ki

0|0
    1|0
  • bora bora

0|0
    0|0
  • phuket.

0|0
    0|0
  • heybeli ada senin için ideal. hem rahatça bisiklet sürebilir hemde denize girmekte sıkıntı çekmezsin. büyükada'danın yeri ayrıdır fakat çok kalabalık.

0|0
    1|0
  • Ben bisiklet sürmeyi bilmiyorum biliyo musunuz hemen öğrenilir mi ya bana bisiklet de almıyolar illa kirala kirala

0|0
    1|0
  • Kıbrıs :(

0|0
    0|0
  • Kusadasi

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...