En güzel ada hangisi?

Adalara gitmeyi düşünüyorum. Hep bisiklet sürmek hem de denize girmek için. Burgaz adanın denizi iyi değilmiş diye duydum, büyükada'da çok kalabalık, bisiklet sürerken ekmek sırasındaymışız gibi.. Hangi adaya gideyim? hangi ada daha güzel?

Güncellemeler:
Heybeliye gittim ve bir saat dahi durmadan geri döndüm.. Pek beğenmedim ve ayrıca çok sakindi..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kınalıda denize girersin heybelide bisiklet sürersin burgazadada akşam yemeği yersin büyükada ya dondurma yemeye gidersin.

Erkekler Ne Diyor 71

• mikanos

• hepsi güzel ama heybeli ada daha bir güzel sanki

• rahat bisiklet sürülebilecek tek ada büyükada, diğer hepsi ufak ve yokuşu bol, sıkılırsın.

• büyükadada çok yokuş ve fayton vardı?

• Öncekileri Göster
    • ciddi, gerçekten bisiklet sürebileceğin tek ada büyükada, ayrıca en güzel ada, profil resmimdeki ada,çünkü benim bir kere..asdsad

• doğru

• yurtiçi düşünmezsen komor adaları.

• santamarıo adasına git orası tam senlik orda bisiklet satmıyorlar yanlız bisikletini yanında götür:D

• Heybeliadayı tavsiye ederim

• Üzülerek söylüyorum yunan adaları.. Adamlar bakıyor abi..

• madagaskar

• grönland

• Kinali bisikletle tam bir ada turu yapabilirsin yanliz pazar kuruluyor o gun turunu (sali gunu)tamamlayamayabilirsin alisveris yapan insanlarin arasinda kalabilirsin iskeleden indiginde sag taraftan baslarsan oradan sag taraftan devam ederek arka taraftaki plajlara ulasma imkanin var dus ve yemek vs imkani var ,ucretsizde olabilir ama sana uymayabilir.Denizi temiz fakat son derece soguktur ozellikle istanbula bakan tarafi akinti nedeniyle

• büyükada

• byükada

• kınalı ismi bile güzel zaten.

• yarım ada

• Cevaplara bakiyorumda aklıma face de gördüğüm bir yazı geldi Plajda güneş keyfi yazan kız annesiyle kapı önünde halı yıkarken yakalanınca göz yaşlarına boğuldu ! Bizimkilerde ayranı yok içmeye yurt dışı adalarına gider sicmaya :) sen heybeliye git boşver diğerlerini büyük adaya git diyeceğim ama çok kalabalık en iyisi heybeli :)

• Sardunya adasına gidebilirsen git çok güzel sahilleri var =D

• avustralya

• burgaz adanın denizi iyi değil diyorsun,büyük ada kalabalık,...sana sakin bir ada söyledik kafa dinla diye neyapalım daha..

• bora bora yı tavsiye ederim.. girit te olur, çok güzel biyer. :)

• sakız adasına git bol bol sakız çiğnersin

• heybeli ada veya kınalı ada

• heybeli ada iyi gelir.

• Marmara adası!

• Bence inişi-yokuşu fazla olmayan adaları tercih et. Bunun için Google Earth programını indirip kullanmanı tavsiye ederim

• HEYBELİ ADA GÜZEL BENCE...

• benden tavsiye gittiginde memnun kalırsın derim. heybeli adaya git derim. şayet halk pkajı biraz vasat dersen ben özel takılcam dersen yuzmek icin grenn beach tavsiye edebilirim. bisiklete binme konusuna gelince al gez doşal eglencenin tadını cıkar vapurdan ındıkten sonra sağ tarafta ilerde mevcut bisiklet kiralatanlar. faytona bincem dersen az daha gittiginde hemen gorursun saten bence Heybeli adaya git derim :)

• ibizaaaa bence tek geçerim

• büyükada iyidir biraz kalabalık olduğu doğru ama yinede güzel yok kalabalık olmasın diyosan heybeli adayıda tavsiye ederim.

• avşa adası.

• Ben 3 senedir gidiyorum, hem deniz, hem kafa dinleme , hemde bisikletle gezebileceğin güzel yolları var. Biraz belki mesafe uzaktır. İstanbuldan 350 km. geliboludan ceya canakkaleden vapura biniyorsun.

• ada ismi belirtmemişsin.bozcaadamı gökçeadamı.ben biraz bozcaadalı sayılırım aslında.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 34

Yükleniyor...