En güzel ada hangisi?

Adalara gitmeyi düşünüyorum. Hep bisiklet sürmek hem de denize girmek için. Burgaz adanın denizi iyi değilmiş diye duydum, büyükada'da çok kalabalık, bisiklet sürerken ekmek sırasındaymışız gibi.. Hangi adaya gideyim? hangi ada daha güzel?

Güncellemeler:
Heybeliye gittim ve bir saat dahi durmadan geri döndüm.. Pek beğenmedim ve ayrıca çok sakindi..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kınalıda denize girersin heybelide bisiklet sürersin burgazadada akşam yemeği yersin büyükada ya dondurma yemeye gidersin.

Erkekler Ne Diyor 71

• mikanos

• rahat bisiklet sürülebilecek tek ada büyükada, diğer hepsi ufak ve yokuşu bol, sıkılırsın.

• büyükadada çok yokuş ve fayton vardı?

• Öncekileri Göster
    • ciddi, gerçekten bisiklet sürebileceğin tek ada büyükada, ayrıca en güzel ada, profil resmimdeki ada,çünkü benim bir kere..asdsad

• doğru

• hepsi güzel ama heybeli ada daha bir güzel sanki

• yurtiçi düşünmezsen komor adaları.

• Üzülerek söylüyorum yunan adaları.. Adamlar bakıyor abi..

• santamarıo adasına git orası tam senlik orda bisiklet satmıyorlar yanlız bisikletini yanında götür:D

• Heybeliadayı tavsiye ederim

• madagaskar

• grönland

• Kinali bisikletle tam bir ada turu yapabilirsin yanliz pazar kuruluyor o gun turunu (sali gunu)tamamlayamayabilirsin alisveris yapan insanlarin arasinda kalabilirsin iskeleden indiginde sag taraftan baslarsan oradan sag taraftan devam ederek arka taraftaki plajlara ulasma imkanin var dus ve yemek vs imkani var ,ucretsizde olabilir ama sana uymayabilir.Denizi temiz fakat son derece soguktur ozellikle istanbula bakan tarafi akinti nedeniyle

• byükada

• kınalı ismi bile güzel zaten.

• büyükada

• Cevaplara bakiyorumda aklıma face de gördüğüm bir yazı geldi Plajda güneş keyfi yazan kız annesiyle kapı önünde halı yıkarken yakalanınca göz yaşlarına boğuldu ! Bizimkilerde ayranı yok içmeye yurt dışı adalarına gider sicmaya :) sen heybeliye git boşver diğerlerini büyük adaya git diyeceğim ama çok kalabalık en iyisi heybeli :)

• yarım ada

• Sardunya adasına gidebilirsen git çok güzel sahilleri var =D

• avustralya

• heybeli ada veya kınalı ada

• Bence inişi-yokuşu fazla olmayan adaları tercih et. Bunun için Google Earth programını indirip kullanmanı tavsiye ederim

• Marmara adası!

• sakız adasına git bol bol sakız çiğnersin

• bora bora yı tavsiye ederim.. girit te olur, çok güzel biyer. :)

• burgaz adanın denizi iyi değil diyorsun,büyük ada kalabalık,...sana sakin bir ada söyledik kafa dinla diye neyapalım daha..

• heybeli ada iyi gelir.

• HEYBELİ ADA GÜZEL BENCE...

• ibizaaaa bence tek geçerim

• benden tavsiye gittiginde memnun kalırsın derim. heybeli adaya git derim. şayet halk pkajı biraz vasat dersen ben özel takılcam dersen yuzmek icin grenn beach tavsiye edebilirim. bisiklete binme konusuna gelince al gez doşal eglencenin tadını cıkar vapurdan ındıkten sonra sağ tarafta ilerde mevcut bisiklet kiralatanlar. faytona bincem dersen az daha gittiginde hemen gorursun saten bence Heybeli adaya git derim :)

• Ben 3 senedir gidiyorum, hem deniz, hem kafa dinleme , hemde bisikletle gezebileceğin güzel yolları var. Biraz belki mesafe uzaktır. İstanbuldan 350 km. geliboludan ceya canakkaleden vapura biniyorsun.

• ada ismi belirtmemişsin.bozcaadamı gökçeadamı.ben biraz bozcaadalı sayılırım aslında.

• büyükada iyidir biraz kalabalık olduğu doğru ama yinede güzel yok kalabalık olmasın diyosan heybeli adayıda tavsiye ederim.

• Heybeliadanın hem bisiklet sürmek için ideal ve denize girilebilecek güzel plajları var tercihim çam limanı koyunda ada beach var hem rahatsızedici hanzolarda giremiyor ;)

• Uzunada :)

• Eğer imkanın varsa Akdeniz adalarını ziyaret edebilirsin. Marmara adalarından ne olur bilmeiyorum. Sonuçta kirlenmiş bir denizden bahsediyoruz.

• Büyükada'nın doğu tarafı eskiden çöplük olan şimdi Adaların Rivierası olan kısım var Aya Nikola. Tatil dışında ben sık sık tek başıma hemen her pazar Kınalı ve Burgaz yaparım. Şile Ağva ise diğer tercihim. Bisiklet binmeye ben Burgaz'a gidiyorum. İskelede in sağ tarafa (batı ve güneybatı) doğru pedalla. Ancak o güzergah çok yosunlu kayalık, çok iyi yüzme bileceksin ya da can yeleğin üzerinde olacak. Burgaz hem daha serindir. Vücuttaki elektriği en kolay bu adada atarsınız.

• igneada

• mercedes yıldızı olan tek araba bunu tavsıye ederım modelını sorma mersedes olsunda caamurdan olsun

• Tabiki üzerinde benim bulunduğum Ada...ben de şuan itibariyle İstanbul yarım ADAsında olduğuma göre... :-)

• :)

• Phuket adası

• avşa adası.

• büyük ada

• heybeli iyidir bisiklet için bacak kaslarına güveniyosan git yokuşu boldur ama her yokuşun bi inişi vardır rüzgar deniz kokusunu burnuna getirirken terlemiş bedeninin serinlemesi güzel oluyo

• Ya aslında yokuş istemiyorum. En yokuşsuzları hangisi, büyükadada da çok yokuş ve fayton vardı.. eziyet gibiydi..

• ada sonuçta hepsi yokuşlu büyük ada kalabalık..heybeliye git derim bisikleti alınca evlerin olduğu sokaklara dal ordan yukarı çık diğer taraftan gidersen alıyolar girişe 3-5 lira falan hepsi aynı yere cıkıyo sonucta =) alman koyu var ordan git toprak yol ağacların arası sevişenleri rahatsız etmeden usulca geçebilirsn =)

• :O

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 34

• büyük

• bingo...:)))

• Kınalı. En yakını o, zaman kaybı olmaz.

• Heybeliada ile aralarında kaç saat var?

• Yarım saat ya da 1 saatti sanırım. Farketmez'e sor o istanbuldan

• bilmem büyük ada güzeldi bnce

• kınalı ve büyükadaya gittim büyükada çok kalabalık. kınalı hoşuma gitti

• Heybeli Ada Green Beach'e git güzel deniz istiyorsan daha sonra orda bisiklette sürebilirsin daha geçen hafta gittim gerçekten harika.

• bisiklet kiralama ve plaj fiyatı ne kadar?

• Öncekileri Göster
    • Yok o kadar para veremem. topu topu bir saat giricem zaten. Diğerlerinin fiyatları ne kadardır?

• bilemiyorum bundan aşağı olur mu bilmem

• Büyükada aksam cok güzeel oluyoor :)

• budur...+10000

• tsk

• waikiki adası :D

• Ne gülüyon kız :D Gel sende honşu' adasına sonra Kyoto'ya gideriz :D

• ORda önce Kinkaku-ji'ye geçecem. Yani Altın Tapınağa. :) Sonra Kyoto sokaklarındaki geyşaların elinden sake içmem lazım ve başka bir durak olan Honno-ji... 1582'de hain Akechi Mitsuhide, Oda Nobunaga'yı orda katletti. Tapınağı askerlerine yaktırdı. O senaryoyu kafamda canlandırmak isterdim :D

• Büyükada :)

• En iyisi büyükada o kadar da kalabalık olmaz haftaiçi felan gidebilirsin

• Büyükada en en en güzelii..

• yesssss

• CUNDA <3

• atla uçağa en güzel adaya gel.. akdenizin incisine KIBRIS'a :))

• heybeli ada

• büyükada tabi ki

• bozcaada kesinlikle

• mitos beach

• bozcaada

• Büyükada yahut heybeliada

• büyük ada tek geçilir...

• bora bora

• Kıbrıs :(

• burgazada. kalpazankayalara giderken bisikletle 500m falan kala bir plaj var. minicik bir patikasi var. o plaj super. yukari cikip aksam raki balik ta yapabilirsiniz. sut plajiydi sanirim.

• heybeli ada senin için ideal. hem rahatça bisiklet sürebilir hemde denize girmekte sıkıntı çekmezsin. büyükada'danın yeri ayrıdır fakat çok kalabalık.

• büyükada

• heybeli güzel diyorlar.geçen hafta büyükadadaydım ,bisiklete binmek eziyet.

• Aynen öyle. Eziyetin önde gideni... Mücadele ediyorsun resmen..

• Kusadasi

• v-adaaaaa

• Bozcaada ..

• phuket.

• Cunda <3.

• heybeli ada

• Vancouver adası, Kanada

• Ben bisiklet sürmeyi bilmiyorum biliyo musunuz hemen öğrenilir mi ya bana bisiklet de almıyolar illa kirala kirala

• Büyükada güzel heybeli adada güzel ama küçük..

• büyük ada...+1

• ist bırak gökçeadaya git :P

• büyükada çok kalabalık cidden.burgaz iyidir.heybeli de iyi diye duymuştum

Yükleniyor...