Bütünleme sınavına 2 hafta kaldı ve canım hiç ders çalışmak istemiyor, ne yapacağım?

Arkadaşlar bütünleme sınavına 2 hafta kaldı ve canım hiç ders çalışmak istemıyor 3 tane alttan dersım kalmış(ingilizce,iletişim,işletme) geçemezsem sınıfta kalıcam nasıl ders çalışacağımmm:( moralim çok bozuk

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Benim gibi 2 günün kalmamış ya 2 hafta sürem olsa benim yardırırdım şimdiden :( ve 3 tane dersin var sadece benim 9 tane

Erkekler Ne Diyor 10

• aynı dert bendede var türk vergi ve is hukukunu geçsem 4. sınıfa geçeceğim çalışıyorum ama sanki hiçbirşey kalmıyor aklımda

• kütüphaneye git.

• Zor bi durum ben yeni atlattım.Zorlaya zorlaya çalışcaksın yapılcak başka bişey yok

• bak googleye online test yaz onları çöz hangi sınıf bölüm oldunu yaz sorular cıkan sorular hep :D

• Boşver ya nolcak 1sene uzasın

• benimde yarın sınavım var ama bak burda sana cevap yazıyorum rahat ol :) zaten konulara aşinasın sene içinde muhtemelen çalıştın az çok o kadar zorlamıyolar bütlerde ...

• hemen test çözmeye başlamalısın burada durduğun kabahat :))

• kalacağını ve okulunun uzayacağını daha sık düşün siteden çıkış yap kitaplarının başına otur

• Dönem uzatırsan yaşayacağın zorlukları düşün motive olmaya çalış.

• Otur kitap kalem defterle çalış. Herkes yapıyor bunları.

Kızlar Ne Diyor 4

• bölümün ne :)

• Sosyal hizmetler

• öncelikle kendini motive etmen gerekiyor:S calışmayı istet kendine kazanamazsan bütün emeklerinin boşa gitceğini düşün ve kendini derse ver bi mutded sonra muhteşem sekilde yogunlaşıyorsun:)) ALLAH zihin açıklığı versin.

• Burda daha fazla vakit geçirme. Sınava kadar çalış artık olursa olur. Olmazsa elden bi şey gelmeyeceğinden canını sıkmayada gerek yok :/

• otur kitabın başına,sıkılsanda,çalışmasanda kalkma o kitabın başından...bi alıysun,bi bırakıyosun derken mecbur çalışıyosun sonra...

Yükleniyor...