Ölmüş eşimi rüyamda gördüm, ne anlama geliyor?

merhabalardün akşam 3 ay önce kaybettiğim eşimi rüyamda çok feci gördüm lütfen yorumlayın.annemle biz eve gidiyorduk ve eşim yatakta ölmüş bir şekilde ve vücudu çürükler içerisinde yatıyordu.annemle bende eşimi gömmeyi unuttuk diye aramızda konuşuyorduk lütfen yorum yapın kafayı yiycem

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 9

• Ölmüş eşini rüyanda ne halde gördüğün önemli ve sen rüyayı görmeden ne halde yattın bunlar bü tür rüyalarda etkendir... bu durumda şudur demek isabetli değildir..

• ooo feci bir bisey kesinlikle mesaj niteligi tasiyan bir ruya tam anlamini kimse bilemez ama kocan senden bisey istiyor olabilir

• Mezarını ziyarete gidin,bayramda gittiniz mi bilemiyorum ama,böyle durumlarda ziyaret bekler denir,

• Allah sabırlar versin

• senden dua ve seva bekliyor onun adina sevap isle

• Azap görüyor olabilir eşiniz,lütfen düzenli olarak günlük 1 yasini şerif okuyup hediye ediniz ruhuna.

• gördüğün rüyayı hiç zaten anlatma iyi yada kötü kötü rüya gördüysen sol tarafına 3 defa kış de

• Basın sagolsun normaldır daha uzun süre göreceksin rüyanda

• profesyönellerden yardım almayı dene

• sağol ya çok yardımcı oldun

Kızlar Ne Diyor 5

• başınız sağolsun ölüm daha çok yeni ondan olmuştur..eşinize bol bol dua edin..

• eşinle vedalaşamamışsın. manevi anlamda değil, psikolojik anlamda. onun öldüğü gerçeğini kabullenmek istemiyorsun ve hala hayatında imiş gibi davranmaya çalışıyorsun. belki de ailenin tutumundan ötürü böyle. oysa aklın artık yalnız olduğunu kabullenip yoluna devam etmen gerektiğini söylüyor sana.

• vucudu curukler içersinde ise azap cekiyordur muhtemelen (tabi ALLAH bilir ama) basınız sagolsun bol bol dua edin hayır edin sizden onları isityor cunki.. ölüyü rüyada görmek hayır ister diye duymustum çok kişiden..

• başınız sağolsun öncelikle ve gidin mezarına bi ziyaret edin dua filan okuyun. şeker filan dağıtın. ruhu rahatlasın.

• daha 3 ay olmus...acin taze olabilir boyle durumlar...bu arada basin sagolsun

Yükleniyor...