Aile içi anlaşmazlık, okulu bitirememe, iş bulamama, daha bir sürü olay! Hiç birşeyden yüzüm gülmüyor. lütfen akıl verin napabilirim?

Exael123
üniversite 5. sınıf öğrencisiyim. 5. sınıfa ite kaka aile baskısıyla geldim. Daha en basından kazandıgım zamanlarda ben bu bölümü okumak istemiyorum dememe rağmen beni dinlemediler (bölüm matematik) Başarısız oldum haliyle okulu 5e uzattım ve halada biteceği yok.. Bunalıma girdim evdekilere söyleyemiyorum korkudan okulu bırakmak istiyorum diye çünkü söylediğimde iyi şeyler olmucağını çok iyi biliyorum.. Annem razı olur ama babam daha geri kafalıdır. Hak vermek anlayış göstermek onun kitabında yok.. Annemlede araları berbat ordan da ayrı dertliyim.. Evde kimseye değer vermiyor adam saygısı yok ne anneme ne bana ne kardeşime.. Beğenmiyorsanız gidin evden diyor açıkça.. Dışardan görenler babamı melek sanar.. iyiykende iyidir.. Ama evde aslan kesiliyor işte.. napıcam bilmiyorum. Okuldan mezun olamıyorum haliyle düzende kuramıyorum yerimde sayıyorum.. Babama söyleyemiyorum.. Evde zaten huzur yok iyice ortam gerilcek böyle bişeyi dillendirdiğimde.. Bana ciddi ciddi mantıklı bir akıl verin arkadaşlar napayım? Empati kurarak okuyun yazdığımı lütfen inanılmaz dipteyim herşey üstüme gelmeye başladı..
Aile içi anlaşmazlık, okulu bitirememe, iş bulamama, daha bir sürü olay! Hiç birşeyden yüzüm gülmüyor. lütfen akıl verin napabilirim?