• Sor
  • Bence

Eşinden şiddet gören kadınlar ne yapmalı?

ben birinden şiddet görmüyorum evlide değilim ama çevremde o kadar şiddete marus kalan kadınlar varki sizce ne yapmlılar

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kimine burdan demesi kolay geliyor.ama tutunacak dalı olmayanlar var.benim annem de zamanında çok çekti.şimdi iyiler ama bizi düşünerek kaldığına eminim.abisi,babası sahip çıkmayınca ne yapsın.hatta bu sebeple babama kinlenirim hala,15-16 yaşında iken hatta annemi dövmeye kalktığında el kaldırdığımda annem babandır yapma demişti..şimdi bir arkadaş salaktır demiş böyle birisi için..kusura bakmasın ama bunu diyen salağın önde gideni..erkekler yetersizliklerini şiddetle kapatıyor diye düşünüyorum.yoksa babamında iyi yönleri çok..ama o günler tekrar yaşanırsa kusura bakmasın..o günler aklıma gelince de hala kinlenirim..ama bana şu getirisi oldu haklı veya haksız da olsam eşimi ezmemem gerektiğini maalesef ailem sayesinde öğrendim.ve ailemden çevremden yakın olduğum bir kız okumayacağım dediğinde de çok terslediğim olmuştur..ayakları üstünde duran kız istenilmez pek,şımarık da dolu.ama gene de eşime haksızlık ediyorsam kendi maaşına güvenip ezdirmesin kendini bana..bu sığınma evleri falan da palavra arkadaşlar,maalesef reklamdan ileri gitmiyor.gene kadın evine dönüyor gene..erkek olmayı çükü olmak sanan beyinleri düzeltmek gerek önce.ki hani bunları kızları seven yalaka biri olarak söylemiyorum.ama annemden fazlasını çekenler de var.öyle görsem etsem duysam o günler geliyor aklıma.uzun oldu kusura bakmayın.

Erkekler Ne Diyor 7

• mor çatıya kayıtlar başlamıştır

• esinden siddet gören salagın önde gidenidir akrabasına söylüycek bugün enistem ablama el kaldırıcak olsa bi göz yumarsın 2 göz yumuarsın 3 ye kim olursa olsun dövülür affedilmez akrabadan yol bulamazsa veya tek cocuksa kendini egiticek ye yemegi otur spor desen tarih olmus beyin desen ewde kalmıs cok zor sizin cokk ...

• dediin bana uyar ama düşman olmasınlar sonra

• lan düsmanlıgı mı kalmıs seri dövüyosa ben karısı olsam döverim ama onun bilceği iş gene siddete karsı siddet

• Bu dini sitede dayak yesin cennetten çıkmadır diyeceklerdir.Yanlış bir yere gelmişim dini forummuş burası.

• Genelde çocuklarını düşünüyorlar bir şey söylemiyorlar. Şimdi ki kızlara bakıyorum sevgilisinden dayak yiyor hala seviyorum diye diretiyor. Bence toplumun bilinçlenmesi lazım. Adam karısıni sokak ortasında dövüyor birisi de çıkıp polisi aramıyor ya da yardım etmiyor

• Cahillerdir , boşayacaklar bu kadar basit bizim ailede bu yüzden dağıldı iyide oldu

• daha yaşlı sevilen biri yokmu karın el değil neden dövdün desin (bide ne yapıyolar o da önemli)

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...