Ehliyet sınavında hep aynı sorular mı çıkıyor?

yaa benim cumartesi ehliyet sınavım var yardım edin sınava girenler özellikle bu internetteki testleri çözüyorum.hep aynı sorular mı çıkıyo mesela nisan ve hazirandaki sınavların sorularına çalışıyorum geçmiş dönemin yanı.onlarmı çıkıyo yoksa farklı sorular mı beklio beni.motor dersi çok zor yaaaaaaa

Güncellemeler:
hiç derslere girmedim bu arada sadece ınternetten test cözdüm

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kursun verdiği kitaptaki soruların aynısı çıkıyor. sadece testleri çözsen yeter. O test soruları içinden soruyorlar. Motora çok çalış bayanlar motordan kalıyor genelde.

• rica ederm

• hadı ya cok tsekkurlerr

• ya korkma ben hiç derslere gitmedim 90-100 100 aldım sadece o kitaptaki testleri çözdüm soruları ezberledim. çok basit.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• Kitabı bir kere oku gir sınava.

• Temeli aldiysan egitimde. sorularda benzer cikar. mantigini kullan, sakin ol. geçersin sınavı. geçmiş sorular bir örnektir..

• Aynısının tıpkısının burnundan düşmüşü çıkıyor. Çıkmış sorulara bak yeter. Motorunda videolarını izle. Oldu da bitti maşallah.

• Son iki-3 senenin çıkmış sorularını çöz yeter

• link oto tamircisiyim alayı kolay zaten ehliyeti büyütüyorum ben D alacam sıkıntı yok ..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...