iPhone 4S'de ses kaydı yapabilir miyim?

iphone 4ste telefonla konuşurken ses kaydı yapmak istiyorum. mümkün mü? normal ses kaydını biliyorum "Sesli Notlar". Ben telefonla konuşurken konuşmayı kayıt altına almak istiyorum samsung corby deki gibi. onda bile var yani! Teşekkürler!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• benim tel samsung corby nasıl alacam ses kaydini öretsene

• şu an yönergeyi hatırlamıyorum. ama kullanım klavuzuna bi baksanız? orada yazar. yaptım, var. ama nasıl oluyodu hatırlamıyorum. konuşurken yandaki tuşlardan birine basılıyor galiba, emin değilim.

• isiniz gücünüz acan gibi Ses Kayidi yapmak yasal yönden Cezasi var belirtiyim .

• yasal olmasa teknik olmazdı :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Telefon konuşmasını kaydeden bir program yok diye biliyorum çünkü apple yönerrgelerine göre bu özel hayatı ihlal olarak kabul ediliyordu, değiştiyse bilmiyorum ;)

• totem tutuyorum, bir türk dehası böyle bir uygulama geliştirsin ve patlasın gitsin lütfen.

• :)

• Telefonu konulurken kulağına tuttuğunda ekran kapanıyor ya hani? Konuşurken kulağından çek ekran geliyor, ordaki seçeneklerde var.

• sessiz , klavye, hoparlör
      arama ekle, facetime, kişiler seçenekleri var. hangisi? ayrıntılı yazsanız?

• Iponede o ozellik yok

• var, var , var.. ben arandığımda kayıt sesine benzer bir ses duydum. 2 milyarlık telefon konuşmayı mı kaydetmiyor? atarım valla! (şaka şaka).

var.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...