Milletvekillerinin dokunulmazlığı kaldırılmalı mı?

Milletvekillerinin dokunulmazlığı kaldırılsın mı kaldırılmasın mı yoksa kısmen mi kaldırılsın? Peki nedir o kısmen kaldırılsın dediğiniz noktalar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• BDP nin milletvekillerinin kaldırılsın gerisi mühim değil.

• Suçladığın bdp milletvekillerinin dokunulmazlığını kaldırılmasını isteyen tek parti

• Öncekileri Göster
    • akp chp mhp ne ? onlar pkk yandaşı değil mi? Değillerse neden asmadılar apoyu ? Sana tavsiye yandaş medya izleme-dinleme.

• Size ne ya BDP yi sevmiyorum istemiyorum Apoyu sevmiyorum terörü istemiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 17

• anti bdp bir yasa tasırısı daha lakin şöyle bir durum var :Düşünce açıklamalarına yönelik fezlekeler (Çeşitli yerlerde yapılan konuşmalar):BDP %100, AKP-CHP-MHP % 0Sahtecilik dolandırıcılık: AKP %67, CHP+MHP %33, BDP %0Görevi kötüye kullanma: AKP %72, CHP+MHP %28, BDP %0İhaleye fesat karıştırma: AKP %83, CHP+MHP %17, BDP%0 düşünen ve başkaldırın bir parit sempatizanıyım şükürler olsun

• hacı sen bir de seçmen sicillerini araştırsaydın

• gel araştır<lım be hacı benden başlayalım istersen

• hacım hatta gel benden başlayalım bu işe

• devleti kaldırsınlar yerine daha az sömürgeci mevlet geçsin.

• Kaldırılsa mecliste adam kalmaz.

• becce de kaldırılmalı haberlerde intenette görmüşsünüzdür; hangi parti olduğunu hatırlamıyorum ama babası milletvekili olan bir adam karakolda polisleri hizaya çekmiş falan duymuşsunuzdur muhakkak.o adamın babası milletvekili olmasaydı bunları yapabilir miydi

• Alayının dokunulmazlığı kaldırılmalı, hatta dokunana ödül verilmeli...

• Kaldırılmalı.

• Hepsi boş adamlar hepsini öldürmek istiyorum

• kaldırılsın milletvekili diye her b*ku yiyip birde dokunulmazmı olsunlar?

• sadece milletvekillerinin değil, bütün bürokrat diplomat subay savcı başbakan falan herkesin dokunulmazlığı kaldırılmalı

• kaldırılmasın. katil olmak istemiyorum ;)

• Beni mecliste temsil eden adam benden daha üstün olamaz. Kaldırılmalı diyorum..

• özellıklerı ne ki . kaldırılsın tabi . biz sectık onları , gerekırse dokunuruz

• Kesinlikle evet benim dokunduğum oyla oradalarsa kalkmalı

• kaldırılsın ve idam geri gelsin

• kesinlikle

• Kaldırılsın ne varsa kaldırılsın.Maaşlarda öğretmen maaşlarını geçmesin

• Bence milletvekili olabilme şartları iyileştirilsin.Bana göre şartlar;4 yıllık örgün üniversite mezunu olacaksın.Kpds'den en az 80 alacaksın.Kpss'den en az 90 ve üzeri alacaksın.Yabancı dilinin yanında en az bir dil daha bileceksin.Ales sınavından 90 ve üzeri puan alacaksın.Bunlar gerçekleşirse eğer dokunulmazlıkları olsa da olur;)

• kesinlikle katılıyorum,sadece okuma yazma bilen bile mecliste

• Ben de katılıyorum size ama ekleme yapma gereği duyuyorum. Siyasal bilimler bölümünden mezun olanlara avantaj sağlansın.

Yükleniyor...