İdeal kız kilosu kaçtır? Erkekler cevap verebilir mi lütfen?

Arkadaşlar kızlar sizce kaç kilo olmalı ve erkekler kaç kilo olan kızları tercih ediyor?

Güncellemeler:
arkadaslar boy ve kıloyu soyleyın tam olarak. arasında demeyın, tam olarak yazın.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Zamanında bu alanla ilgili bir çalışmam olduğu için san daha sağlklı bilgi verebilirim.İnsanların boyları ile kiloları arasında 10 kilo fark olması gerekiyor. yani 1 70 boyunda ise 60 kilo olman gerekiyor.Bazı insanların kemik yapıları kalındır bu yzden dıştan zayıf görünrsün ama tartıya çıkınca kilon fazladır ama görntüde bir bozukluk yoktur buda normal sakın bu şkeilde isen aniden kilo vermeye çalşma bu seferde vücudunu bozarsın.

Erkekler Ne Diyor 27

• kıze eger 1.77 ise kilosu 65 olmalı170 ise 55 olmalı

• 55 -65 arası tabi boyda 165 175 arası için

• Boy kilo farkı 15 olsa iyi olur..

• sütun gibi bacak, düz karın, dolgun kalça ve göğüslü olsun boyu kilosu kaç olursa olsun yine gelsin.

• süper cevap...

• 48-65 tabi boyla orantılı olacak.

• 50-65 arası..

• 45 ila 60 arası tabi boy da önemli ama ideali 55 derim

• 50-55 arası idealdir. boyla orantılı olarak değişebilir.

• bence vucut tipine göre değişir aynı boyda ve kiloda olmalarına rağmen kızların kimi cok zayıfım kimi cok kiloluyum diyor ben kadınlarda ayva göbek dediğimiz ufak göbeğe bayılıyorum mesela hafif toplu olucak yanları ele gelicek en ideali o bence cok zayıf olunca hiç çekici olmuyor bence

• senin boyun ve kılın kaç..her 2sıde orantılıdır.benım ıcın cok kılolu olmasın olabılır..

• 165 69 nasıl

• çok iyi boy ve kilodasın..benım ıcın tam ideal.?

• Boy kilo arasında bence 10 kilo fark olmalı. Boy 1.70 ise kilo 60

• yemeğin salçalısı kadının kalçalısı - ata sözünden yola çıkarak bayan dediğin balık etli olmalıdır derim

• 168-170 arasi 50-58 kg arasi... kivrimlar yerinde ancak ince bel... spor yapmiyorsa bu kiloda bile cirkin olur o ayri

• 58 deme hayırrrr :)))))))

• neden?

• 31

• 1.67 boyda olmalı ve 51 kilo olmalı. Hem sevgilim hem Megan Fox böyle.

• Kıskanç detected.

• 170 üstü için 55-60 iyidir.

• Tam sayı veremem ama ayva göbekten ötesi çıkmamalı

• bu boyla alakalı bir durum...eğer 150 ile165 arasındaki bayan için 50 kğ normal iken,165 ile 175 arası birisininde 55 normaldir...175 den 185 arası ise 60 normaldir...

• 165 cm 50 kg

• 1.85 kıza 77-78 kilo çok iyi gider. Ama sıkı vücutlu olmalı. At gibi dediğimiz kız biçimi budur, erkekler bunu bir tahayyül etsinler anlayacaklar dediğimi.

• 56 kilo 42 gram 21 miligramBoy 1 metre 65 cm 33 mm. Bu kadar yetermi ayrinti istermisin? :))

• Matematiksel açıklayalım x=ideal kız kilosu olsunrüzgada uçan<temas ettiğinde kemikleri batan<x<erkeğin kucaklarken zorlandığı<odadan çıkartmak için vinç gerekenaralıkları küçültmek gerek çok geniş oldu ama uğraşamıycam.İdeal kilo budur.Formül isterseniz bir de formül uydururum,zeka,güzellik,kültür vb değişkenleri kullanan.Bu boya,yapıya,adamın hangi türden hoşlandığına göre değişen çok kafaya takılmaması gerekn bir soru.Herkesin ayrı beğeneni var

• 165-55

• 90-60-90 olduğun sürece, veya bunları orantılı azaltıp arttırabildiğin sürece, ve karnın düzse (ayakta, dik durumda ve karnını içeri çekmeden) kilonun ve boyun önemi yok! 90-60-90dan vazgeçtim, düz bir karın ve no selülitse, sıkıntı yok.

• çıtaya bak :)))

• ne güsel, genel konuşup hedef vermedim işte:)

• 1.65 boy 58 kilo falan 60 da olablr zayıf olmasın çok..

• 55 60 benim için bu hatta 65 de olabilir balık etli olması sorun değil 65 çok değil heralde fazlada kilolu olmasın tabi :)

• 50 - 55 arası cok zayıf kızlar itici geliyor bana nedense

• boy 165 kilo 55 diyelim yukarsı olmaz asağısı 160 50

• Öncekileri Göster
    • ne 50 55 çok mu zayıfff :D ben ölm o zman :D

• yok ölmede 45 kilo isen cok zayıfsın demektir o ne öyle ya kemik torbası bi bayan var aynı yerde calısıoruz 42 kilo nasıl yasadığına hayret ediyorum en az 50 olmalı bence :)

Kızlar Ne Diyor 7

• 1.75 58 iyidir

• 50 ile 55 arası tam ıdeal kılo bence

• Ben kendi adima konusiyim.boyum 1.76 kilom 60 olculerim 85 62 90 gayet iyi bence.mutluyum vucudumdan cok

• Bir kadına selülit yakışmıyo ben 1.71 55 kiloyum ölçülerim 89 58 89 um iyi sanki :)

• 1.75-70 kg gibi 5 kilo az tabi minyonsa 10 kg de olabilir daha asagısı tipe göre

• 1.75 boyunda 70 kg olan kıza minyon diyen ilk kişi sensindir şu evrende.

• sen benim lafımı nasıl algılıyorsun? minyonsa 175 boyundaki kız 65 kilo olur değil 70 i kaldırır demek istedim orda ! zaten minyon tipliler kısaysa güzel

• ideal kız kılosu 62 dir .62 den tavsan bıle yapılır .Israrla 62 isteyın :))))

• boy?

• 168-170 arası işte

• Tamam oldu bu.

• o ne be 1.65 üstü yazan olmamis sanirim evde kalicam bu gidisle napsam kestirsemmi biraz acaba (:

• her kesin bi alıcısı vardır arkadaş 1.78 deve gibi boyumla beni alan var:))

• haha iyi bari 1.78 olmak nerdeee 1.72 nerdeee (:

Yükleniyor...