Kızlar kıllı erkek sevmez mi?

Son zamanlarda çok duymaya başladığım bir konu bu, ben de bu konuyla ilgili bir kaç soru sorayım dedim :)Kızların büyük bir çoğunluğu kıllı erkek sevmediklerini söylüyorlar nedeni ne ? Birde Uğur Pektaşı örnek vereyim oda kıllı, onu yakışıklı bulmuyor musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu yaşa göre değişir,ben 27 yaşına kadar ıyy sevmem falan diyenlerdendim nişanlımın gömleğinden fışkıran kıllarını bile seviyorum:)yani sevince kıl olmuyoruz:)

• çok kıl sevmem ıy gömlekten falan fışkırıyor ya Allahım sevgilm öyle olmasn ilerde

• Tamamen kılsız olmasın,kıllarınıda orman gıbı yapmasın arada sırada kessin.Özellikle gögüsteki kıllarını uzatmasın kısa kessin ve jilet yapmasın sert oluyo tras makınalarıyla yapsın

• Tamamen kılsız da olmasın ama aşırı kıldan her kız nefret eder..Darwinin teorisini haklı çıkaracak kadar olmasın yeter bence ^_^

• Maymundan 5 dk önce doğmuş olmasında gerisi teferruat.

• vala öyle kız gıbı erkekler benı pek cekmıyor , kıl olayı abartılı olmadıgı muddetce erekegı erkek yapan bır ozellık ( kol altlarından sarkanları hiiiç saymıyorum bööööğğğ )

• Koltuk altlarına fön çekenler var ne diyosun:)))

Erkekler Ne Diyor 7

• kıza göre değişir.

• killiyim emme para bende diyorsan sorun olmaz

• döşü kıllı olsun yaa diyen çok kız tanıdım onlarda mı var acaba bi sorun o_O

• abi sırtında kıl olanlardan ben bile tiksiniyorum kızlar napsn?:D

• Kol altı,genital bölge ve sırt hariç kıl olayını sevebilirler.ben mesela çok dikkat dikkat ederim.genelde kirli sakal duruyorum işyerinden uyarı aldım artık top salak öyle çıplak olmamalı özellikle yüz çene bölgesi

• iyice topa özenmeyin. Erkeği erkek yapan o kıllardır.

• Kıllıyım ama kıl degilim.Muhim olan bu sanırım.

Yükleniyor...