Bir kız neden fotoğraf çekilmek istemez?

BendeKaldı
Normal bir kız arkadaşım var her zaman iyi anlaşmışızdır ve öyle anlaşmaya da devam ediyoruz. Eskiden benle ya da arkadaş grubunda fotoğraf çektirirken hiçbir şey demezdi. Ama artık foto çekilirken şu an çekilmek istemiyorum gibi bahanelerle fotoğraf çekilmek istemiyor. bir şekilde çekilirse de kendini saklamaya çalışıyor. Benimle neden fotoğraf çekilmek istemiyor diye merak ediyorum ama sormakta istemiyorum. Haa bazen kız kıza foto çekilirken hiçbir şey demiyor o ayrı. Bununla birlikte faceye falan resmi koyup etiketlersen beni niye etiketledin, bir daha etiketleme diyor.

Bunun sebebi ne olabilir, psikolojik mi yoksa saklamaya çalıştığı birşeyler mi var. Kızlar daha çok bilir.
Bir kız neden fotoğraf çekilmek istemez?