Türkiye'de en yakışıklı erkekler nereli

Arkadaşlar Türkiye'de en yakışıklı erkekler nereli oluyor sizce ? Bence Adana, Mersin ve Antalyalı Türkmen ve Yörük kökenli erkekler çok yakışıklı oluyor :)

Güncellemeler:
Erkekler kendi memleketinizi yazmayın :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 31

• nihayet bizi yakısıklı bulan biri cıktı :) sagolasın, moralim duzeldi :)

• Adanadır .Akdeniz erkekleri her zaman 1 numaradır bununda türkiyedeki en büyük örnegi ADANADIR.bkz. Kıvanç Tatlıtug , Salih GÜNEY ,Melih GÖrgün , Sarp Apak , v.sha bide Evlenme programında Caner toygar , Popstar 1. ABİDİN gibi örnekleri çogaltabilriz.tabi bazı erkeler bu durumu kıskanıp aksini iddaa edebilirler

• bence ege erkekleri :D

• bloody rutz kendısı entelyalı..

• göçmenler

• olm adam senıde mikiledi..

• bloody, keselim konuyu, neden hiçbir pembe müdahil olmuyor mevzuya darlanıyorum yaf :D

• Öncekileri Göster
  • GÖÇMENLER...ÖZELLİKLE BALKAN.

• hindistan...sadasda :(

• Türkiye'de en çok İstanbullu ardından da Konyalı olduğuna göre teorik olarak İstanbullu ve Konyalı erkekler bu arada bende Konyalıyım ;)

• İzmir :D

• Kayserili :)

• Türkiyede yakışıklı erkek oranı oldukça düşük arkadaşlar he dünyada derseniz ona cevap verebilirim ama türkiye yakışıklı oranı yüksek olan bir ülke değil.Olanlarıda daha çok karadenizden çıkar bence.

• yakışıklı olmuş odun olmuş ne faydası var ki.

• Dogu kökenlilerin kaş goz yapısı güzeldir batıda da muhacir kökenlerinin boyu posu burunları güzeldir

• türkiyenin en yakışıklıları kafkasyada yani kars ardaha artvinde bulunur...

• ben bi antalyalı olarak şunu söyleyebilirim:antalyanın erkekleri yakışıklı değil...doğulu türkler yakışıklıdır.(doğulu kürtlerden bahsetmiyorum zira oradada türkler var)

• tabi ki hiç yakısıklı yok diyemem tabi.ama genel olarak kısa bodur,kilolu kavruk tipleriz.antalyalıyım diye celallenme hemen.genel olarak türkiyede de yakısıklı erkek sayısı az zaten.yalanmı söyleyeceğim şimdi antalyanın insanını bilmesek anlayacağım.kızlarıda kara,kıllı ve kısadır.ama ender olarak çok güzel kızlarda çıkar.oda olsun yani genelden konusuyoruz.

• bende antalyaliyim kime ne anlatiyorsun dostum genelleme yapma her ilde yakisiklida var tipsizde ;)

• antalyalıyım diye kendimi övecek değilim.insanıda ayı gibidir.doğruya doğru.çok ruhsuzdur.

• Öncekileri Göster
  • Türkiye'de en yakışıklı erkek senin güzel gözünle baktığın erkektir.Sen bakmasını biliyorsan Erzurum'luda olsa aynı İzmir'li olsada aynı :)

• Türkiyede yakışıklı erkek mi var ? O_O

• Bayburt

• Trakya diyeceğim boy ortalamsının en yksek olduğu yer erkek içinde önemli bir konu boy

• Adana,Mersin demişsin haklısın bence. Ben de Adanalı Türkmen erkeğiyim :)

• sen erkekten anlamıyon bacım ya erkek dedin karadenizden çıkar kıvanç abi gibi :D

• KIVANÇ ADANALI , ALLAHIN ADAMI , bu karadenizlilerin herşeyi kendilerine yama yapmalarına kıl oluyorum

• Türkiye'de en yakışıklı erkekler nereli ?Buralı ..

• bursa memleketim değilki bilmezmisin bursanın oğlanları meshurdur izmirin kadıköyün kızları bursanın oğlanları

• erkek dediğin esmer olur, nerde olduğu önemli değil :((

• buralı

• ayırt etmek yanlış yaradılanı yaradandan ötürü sevmek varken...

• bursa bursa :)))))

• doğulu adam lar karızma oluyorlar bence ve ben sakaryalıyım

• Ben Diyarbakırlıyım Diyarbakırdaki erkekler hiç de karizmatik değil :(

• ben hiç oralı değilim

• Bekar olduğundan şehir belirtemezsin tabii :)
      Evlenince beyan edersin nereli olduğunu Cemo.

• Hala en birincisiniz uzulme :D:D

• Digerinide goruyorsun aynaya bakinca ;)

• Karakteri güzelse nerden geldiği önemsiz :)

• izmirliyim

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...