Esmere ne tür saç rengi yakışır?

Esmere ne tür saç rengi yakışır? Tercihim açık kahve, karamel ama yorumlarınızı bekliyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Karamelin az daha koyusu tam gider.

• BU İYİDİ

Erkekler Ne Diyor 18

• sarı yakışıyor

• Esmerde sari berbat duruyor.

• dogrudur belki ama benim hoşuma giden renk o ben yakışcagını düşünyorum :D

• siyah

• sarı ya da kızıl olmasın da ne olursa olsun kabul...

• siyah

• Çok esmer değilse karamel iyi gider

• Siyah...

• kızıllll... ablam hangi markaydı hatırlamıyorum ama sonbahar kızılına boyatmıştı harika olmuştu... zaten esmerlere en çok yakışan renk KIZIL dan başkası olamazzzzzzz...

• kızılın kötü yanı akıyo be arkadaşım

• kızıl olabilir

• Açık kahve ve kızıl. özellikle esmer kızıllara hayran oldugumdan olabilir. :)

• bacım sarı yapma da ne yaparsan yap ok :D esmere en fazla karamel ya da kestane sac ıyı gıder:)

• Ben siyah veya karamelden yanayım

• karamel

• sarı siyah karışık. manyak oluyo :)))

• bunu deneyim diorum da kararsızım

• esmere ne yakışmaz ki . :))

• simsiyah

• siyah ve koyu kahve, acik tonlar olunca itici duruyor

• ÇOK AÇIK OLUNCA EVET SIRITIYO AMA HAFİF AÇIK TONLU OLANLARADA DİKATLİ BAK İSTERSEN:)

• yapay oldugu bariz oldugundan bana yine de cekici gelmiyor :)

• Esmere sarı saç gitmez. Siyah tercih et sen.

• Civciv sarısı. Kaşları ellemeyin ama.

Kızlar Ne Diyor 15

• Esmere sarı, karamel, kızıl, platin sarı vs. vs. berbat oluyor bi tek koyu kahve ve siyah olur.

• çikolata kızıl kahve (çok esmersen kestane)

• siyah,koyu kestane,koyu kahve,sıcak çikolata iyi gider gerisi iğrenççç olur:D

• Fındık kabuğu/Karamel 2 sene sonra yaptıracağım ins :D

• koyu tonlar yani viyole, akaju, kızıl kestane tonlarını seçmelisin. ayrıca saçlarını kızıl tonlara boyatan esmer saçlarını çok katlı kestirmemeli, bu tonu daha net ve düz kesimlerle çok hoş durabilir

• Canim sana koyu kahve tonlari yada siyah iyi gider...

• siyah güzel oluyor

• siyah

• koyu kahve

• Kızıl ama koyu kızıl

• bunu denedim gerçekten güzel oluyo çekici yapıyo :))

• tabi :)

• mutlaka koyu olmalı siyah yada kahverengi

• böööle sapppsarı civciv sarısı yaptır istersen:) ne açık kahvesi ya esmermişsin.ama saçın siyah tenin bugdaysa olabilr:)

• Esmersen kahve tonlarını dene bence yada simsiyah taş gibim olursun :)

• SİYAH DENEDİM DE ÇOK SERT BİGÖRÜNTÜ OLDU YA

• Ben beyaz tenli(ydim) gözler açık kahve, kaşlar çok siyah değil, saçlar da koyu kahveydi.. Çikolata kahve yaptım, yumuşak bi ton, çok sert göstermiyor, çok da abartı durmuyor... Herkes yakıştığını söylyor..Daha önce de siyah yapmıştım, uçları kızıldı.. Ama siyah zor bir renk olduğu için ve beyazlarım çıkınca parladığı için açık reng döndüm.. Siyah uçlara kzıl da olabilir.. ama o kızıl profesyonelin elinden çıkması gerek yoksa kötü olur.. basit olmasın, hoş olsun..

• Esmer var esmer var. Aralarında fark var. Bakır kızılı veya sarı yapma yeter. Karamel herkese yakışmaz. Fındık kabuğu tercihimdir. Ben boyatmam o ayrı.

Yükleniyor...