Esmere ne tür saç rengi yakışır?

Esmere ne tür saç rengi yakışır? Tercihim açık kahve, karamel ama yorumlarınızı bekliyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 15

• Esmere sarı, karamel, kızıl, platin sarı vs. vs. berbat oluyor bi tek koyu kahve ve siyah olur.

• siyah,koyu kestane,koyu kahve,sıcak çikolata iyi gider gerisi iğrenççç olur:D

• çikolata kızıl kahve (çok esmersen kestane)

• Fındık kabuğu/Karamel 2 sene sonra yaptıracağım ins :D

• koyu kahve

• Kızıl ama koyu kızıl

• bunu denedim gerçekten güzel oluyo çekici yapıyo :))

• tabi :)

• koyu tonlar yani viyole, akaju, kızıl kestane tonlarını seçmelisin. ayrıca saçlarını kızıl tonlara boyatan esmer saçlarını çok katlı kestirmemeli, bu tonu daha net ve düz kesimlerle çok hoş durabilir

• Canim sana koyu kahve tonlari yada siyah iyi gider...

• mutlaka koyu olmalı siyah yada kahverengi

• böööle sapppsarı civciv sarısı yaptır istersen:) ne açık kahvesi ya esmermişsin.ama saçın siyah tenin bugdaysa olabilr:)

• Esmersen kahve tonlarını dene bence yada simsiyah taş gibim olursun :)

• SİYAH DENEDİM DE ÇOK SERT BİGÖRÜNTÜ OLDU YA

• Ben beyaz tenli(ydim) gözler açık kahve, kaşlar çok siyah değil, saçlar da koyu kahveydi.. Çikolata kahve yaptım, yumuşak bi ton, çok sert göstermiyor, çok da abartı durmuyor... Herkes yakıştığını söylyor..Daha önce de siyah yapmıştım, uçları kızıldı.. Ama siyah zor bir renk olduğu için ve beyazlarım çıkınca parladığı için açık reng döndüm.. Siyah uçlara kzıl da olabilir.. ama o kızıl profesyonelin elinden çıkması gerek yoksa kötü olur.. basit olmasın, hoş olsun..

• siyah güzel oluyor

• siyah

• Esmer var esmer var. Aralarında fark var. Bakır kızılı veya sarı yapma yeter. Karamel herkese yakışmaz. Fındık kabuğu tercihimdir. Ben boyatmam o ayrı.

Yükleniyor...