Saçlarım çok yağlı ne yapmam gerek

saçlarım çok yağlı bu sorunu çözemiyorum ne kadar şampuanda kullansam olmuyo bilen biri varsa yardımcı olabilirmi geçirmek için

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Saç yağlanması probleminden kurtulmak için yapman gereken ilk şey saçını kuvvetli deterjanlar içeren şampuanlarla yıkamaman.. Sülfatsız şampuanlar saç derisinin nemini dengede tutar. ayrıca saç kremi kullanma şampuanla karışık kullanma. ve saçlarını yıkarken ellerinle ovuşturma saç dersiine masaj yapma. saçlarının eskisinden daha az yağlandığını göreceksin

• tesekkur ederim

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• eğer kepek problemin yoksa Lush diye bir marka var ve bu markanın jumping juniper diye bir katı şampuanı var.Ben link veremiyomuşum levelım yüzünden de sen googledan bak türkiyede de satılıyo çünkü bu marka artık. Fiyatı biraz pahalı ama eğer güzelce kullanırsan uzun süre dayanıyor çok çabuk köpürüyo başına bi kaç kere sürmen yetiyo. Ön yargın olmasın yalnız çünkü aynı sabun gibi duruyor ama sabun değil bildiğin şampuan :) Benim saçım bir günden az bir sürede yağlanıyordu bu şampuan çok iyi geldi yağlanmayı 3 güne çıkardı. Ama kepek sorunum da var o yüzden kepeği artırdı ama yağlanmadan daha çok şikayetçiysen bunu kullan derim.bi de günü kurtarmak için sana bi şey önerebilirim:Bebe pudrasını eline dök sonra da tependeki saçlarına sür saçlarının beyazlığı gidene kadar da havluyla saçlarını ovala dışarı çıkmadan hemen önce de yapabilirsin ama akşam pudrayla yatıp sabah kalkarsan o pudra saçına çok güzel dağılıyo. Tüm pudrayı boca etme yalnız saçına eline döküp döküp sür. Pudra o yağlı görünümü tamamen kaldırıyor

• tesekkurler kepekte biraz var ya ne kdr arttiriyo fazlami

• Öncekileri Göster
    • öss senesi ygs-lys filan :D

• .d.d

• sicak suyu tercih etmelisin jolelerden falan uzak durmalisin

• jole surmuyorum ztn ama sicak suyu tercih etmiyodum ilik la dusumu banyomu yapiyodum denerin tesekkurler

• soguk su derideki yaglari bastirir sadece sicak suyla saclar yikandiktan sionra sampunlanmali ve yeniden sicak suyla yikanmali

Erkekler Ne Diyor 1

• her gün yıkaman lazım

Yükleniyor...