Bu halimle hicbir zaman normal bir insan olamayacagim 😷?

Gizli Üye
Hir hastaligim var henuz adini bile bilmedigim. Konusmadam bile girdigim bir odayi kokutacak kadar koku yayiyorum. Evet dogru duydunuz maalesef durum bu. Insanlarin artik yanimda burada ne kokuyo boyle demelerinden biktim tukendim. Bindigim dolmusta hergun ayni seyi yasiyorum. Yanima oturan insan helak oluyor. Bende kendimi sıka sıka daraliyorum, nefes almakta gucluk cekiyorum. Ne kadar basit gorukse de insani intihara surukleyecek kadar illet birsey. Cok temiz titiz bir insanim. Ama ne zaman bir sey hakkinda yorum soylemeye baslasam yarida kesiyorum cunku herkesin eli burnunda oluyor. Uni 1 deyim okulu birakmayi dusunuyorum ama zaten sosyal bir insan degilim okulu birakirsam kotu olacagini biliyorum. Bana akil verin ne olur ne yapmaliyim?
Güncellemeler
+1 yıl
Cinsellik sorusu olsa cevap verirsiniz degil mi?
Güncellemeler
+1 yıl
www.kizlarsoruyor.com/.../q1605001-erkek-arkadasimin-bir-hastaligi-var bu sitede birinin actigi bir baslik ve sevgilisi intihar edip ölmüş bu da kizin son yazdigi yazi

Evet :((((( testlerin sonucunu görmüş ailesi doktorlar çaresinin olmadığını sölememiş. Gidip evde doğal gazı açıp uyku haplarını yutmuş. kendimi çooook suçşu hissediyorum. vijdan azabından geberiyorum. cenazesine bile gidemedim. ben vu yükle nasıl yaşıycam. ben terk etyikten 2 gün sonra oldu bu olay. Ölüyorum geceleri yatamıyorum...
Bu halimle hicbir zaman normal bir insan olamayacagim 😷?