Sevgilimin ailesiyle tanışmak istemiyorum, çok utanıyorum! Yardımcı olur musunuz?

ay_nur
Sevgilimin bi arkadaşının nişanı var ve bu nişana sevgilimin aileside gelicek.benide davet etti ve kesinlikle gitmem gerekiomuş ama ben gitmek istemiyorum çünkü ailesiyle ilk tanışmam olucak ve hiç bi sevgilimin ailesiyle yüzyüze bi konuşmam olmadı.Gitmemek için öyle bi bahane bulmalıyım ki sorgulamasın bile ? .s çok utanıyorum gidemem
Sevgilimin ailesiyle tanışmak istemiyorum, çok utanıyorum! Yardımcı olur musunuz?