Aref nasıl ışınlandı? Merak edenler içeri dalın?

Gizli Üye
Evet tv de ne görürsek inanıyoruz bu bizim insanımızın çok büyük bir zaafıdır.

Şimdi Olay aynen şöyle gerçekleşiyor.
Öncelikle kızın seçtiği kağıtlarla arefin acunlara getirdiği kağıtlar aynı değil. El çabukluğuyla kendi yazdığı kağıtları verdi dolayısıyla kağıtlardaki isimler önceden ayarlanmış kişilerdi. Yani cep telefonlu çocuk ve kız arefin adamlarıydı. Evet acun gerçekten çocuğun telefonunu aradı. Ama aynı telefondan istanbulda'ki adamlarda da var.
Ve fark ettiyseniz eğer, Acun yapılan gösteride hiçde inandırıcı bir şaşırma olayı sergileyemedi çünkü işin içinde acun'da var. Önceden telefonlar arasında yönlendirmeler yapıldı. Yani telefon ışınlanmadı sadece yönlendirme ile bağlantılar kuruldu. Ve istanbulda'da ki çocuk şifre istiyor dedi ve telefon sahibi çocuk arkasında yazıyor diyerek bir işaret yollamış oldu bu işarete değineceğiz. Evet buraya kadar herşey gerçekti yani canlı yayındı. Taki Aref istanbuldaki 2. adamı diğer adamın yanına gönderene kadar. Evet buradan sonrası tamamen Band yayınıdır.
Kafes içerisinde aref silinerek gidiyor yani ışık oyunu ile bizlere görünmüyor. Ve pat aref orada herkez şaşmış durumda. Aslında orada değil sadece önceden çekilmiş bir band yayınını izlettiler bize. Neyse 'Keyifli' kelimesini koluna yazarken de kameralara hiç göstermiyor ve yazarken el hareketlerini dikkatlice takip ettim ve 2 harfi üst üste yazdıgını fark ettim ama üst üste değildi çünkü zaten önceden yazılıydı. Neyse band yayını çok kısa sürdü kestirip atıldı ve aref gözümüze soka soka telefonun arkasındaki logoyu gösterdi inandırıcı olsun diye. Ve kız, bu bölüme o kadar güldüm ki anlatamam. Kendisini kutuda getiriyor :D Ama kızı seyircilerin arasına ışınlıyor Yoh amu... a :D Neyse kız en başından beri oradaydı zaten. Herkez şaşırırken acun peki teşekkür ederiz diyor sanki hiç birşey olmamış gibi :D Uzun lafın kısası aref ışınlanmadı ışınlandım diye bize band yayını izlettiler. Yumurta olayınıda açıklıyacam ama yer kalmadı kusura bakmayın :D
Yaw he he
Hayır Aref müslüman bkree. s. s
Sana inanmıyorum hacı
Vay anasını nasıl buldun l*n
Acunun'da Arefin'de Senin'de Taaa...
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Bir kaç yere sordurdum :D Ve sim kartların bir klonu oluşturulabiliyor ve iki telefonda çalabiliyormuş araştırabilirsiniz. Yani çocugun hattı klonlanmış telefonu kaybederken telefonu aref kapatıyor. Çünkü telefon çaldığında buradakının çalmaması lazım.
Aref nasıl ışınlandı? Merak edenler içeri dalın?