Anket doldurarak internetten para kazanan var mı?

İnternetten anket doldurarak para kazanan var mı? ne kadar güvenli ben bu işi başlıcam. Siz ne düşünüyorsunuz?Yakınlarınızda bu işi yapan var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• saadet zinciri denilen saçmalıklardan hiç bulaşma senin bir kazancın sadece en tepedeki adam kazanıyor. Çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkk uğraşman lazım

Erkekler Ne Diyor 10

• böyle siteler var ama uğraştığına degmiyor eline geçen 50 lira falan .

• Hiç uğraşma...

• Anket sitesini iyi incelemek lazım. Belirli zaman sonra anket gönderimi duruyor. Birde sürekli anket göndermek için bilgi güncellemesi isteniyor. Ancak profilinize uygun anket bulunamadı mesajı geliyor veya aradığımız kitledeki katılımcı sayısına ulaşılmıştır uyarısı veriyor.En güzeli günlük ziyaretlerde puan veren anket firmalarıdır.

• Anket işlerine hiç bulaşma derim.Ancak internetten para kazanabilirsin.Mesela satış ortaklığı yapabilirsin.

• İnternetten para kazanamassınız. elinizdekindende olursunuz vallahi.

• öle bişi ilk senden duydum, boi işler bana göre, bi işe girsen daha mantıklı...

• Belirli bir zaman sonra sana anket yollamıyorlar onlarda da puan olayı gibi bir şey var atıyorum1 puan 1tl. diyelim ama onlar 50 tl yapmadan paranı çekemezsin diyorlar 30 tl. ye kadar düzenli olarak anket geliyor sonrasında ise çok nadir anket gelmeye başlıyor tabi sende doğal olarak soğuyorsun ve anketleri doldurmuyorsun. Birde çoğu dolandırıcı

• DOĞRULUK PAYINIZ VAR. ANKET SİTESİNİ İYİ İNCELEMEK LAZIM. BİRDE SÜRKLİ ANKET GÖNDERMEK İÇİN BİLGİ GÜNCELLEMESİ İSTİYORLAR ANCAK PROFİLİNİZE UYGUN NKET BULUNAMADI MESAJI GELİYOR. VEYA ARADIĞINIZ KİTLEDEKİ KATILIMCI SAYISINIA ULAŞILMIŞTIR UYARISI VERİYOR.

• hiç boşa uğraşma yok öyle bi dünya

• internet sanal ortamda hiç bişeye güvenme

• internetteki tüm para kazanma siteleri dolandırıcılıktır kanmayın.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu konuda seçici olmanı tavsiye ederim. Bence buraya bir göz at sorunun cevabı burada yer alıyor. Herşey açık seçik ve net anlatılmış uçuk şeylere yer verilmemiş. link

• oyun oynadığım sıralar bi yerden gördüm anket doldurunca oyuna gerçek para yyüklüyolardı 200 tl lik bir kâra girdim

Yükleniyor...