İstanbul'da oturmak için en nezih semtler hangileridir?

İstanbul'a taşınacağım işim gereği... Aslında bir izmirli olarak büyük şehir havasına alışkınım.. Fakat yine de sormak isterim..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bende yeni taşındım istanbulaa allah yardımcın olsun ;) işin zorrrr

• teşekkür ederim Amin. senin de... ortam değiştirmek zor ama alışacağız mecbur

• Öncekileri Göster
    • evet kira arayacağız mecbur... sorma kaç haftadır bunun telaşesine düştük..

• özel bi soru olucak ama kiraa limitin ne kadar olabilir ? Pm at istersn ?

Erkekler Ne Diyor 24

• izmirliysen beşiktaşta oturman lazım ya da ortaköy civarında belki beylikduzu de olabilir. taksim civarı olur.şişli civarı. ya da karşıda kadıköy üsküdar diger yerler cok tekin olmayabiliyor.bizim buralar da iyidir. Ama aradıgın ne o onemli.egleneceye cok yakın mı orta uzaklık mı. okula/işe cok yakın mı orta uzaklık mı

• sen ilk önce paradan haber ver ona göre bi semt söyleyelim...

• Beşiktaş iyi bir seçim olabilir. Anadolu yakasında Kadıköy ve Kadıköy-Üsküdar sınırında kalan yerler güzeldir. Özellikle Altunizade, Validebağ ve Koşuyolu yaşamak için oldukça tercih edilebilir yerler.

• cihangir beyoglu teşfikiye ataşehir cadde bostan bostancı acıbadem

• bütçene göre birçok şeçenek vardır. hayat pahalı burada.

• Benim kuzenim Ataköy de oturuyor.Orası da güzeldir.

• cihangir beyoğlu şişli kadıköy erenköydde olarabilir

• Ataşehir.

• elit arıyoarsan maltepe caddebostan tarafına git derim.

• Öcelikle avrupa mı anadolu yakası mı onuda belirtseydin iyi olurdu.

• Moda olabilir...

• adalar..

• Ataşehir der geçerim. istanbulun en nezih en sakin yeri. Heryere de bir o kadar yakın.

• Ataşehir.

• levent, 4. levent, kağıthane, beşiktaş.. daha elit bi mekan istiyorsan ortaköy, bebek, etiler..

• Vişnezade harikadır bizde orada oturuyoruz bebek maçka akaretler buralarda iyidir hangi yakada ikamet edeceğini söylemediğin için avrupa yakasından söyledim anadoludansa kadıköy moda olabilir en nezih semt olarak .

• Kadıköy - Moda :)

• ataşehiri es geçmişiz. sanırım en nezih yer istanbulda. ağaoğlunun bir sürü sitesi var daha nezih yer bulamazsın

• Beşiktaş ilçedir yalnız Bebek,Ortaköy falan da içinde.Hani millet demiş ya ondan :) Bebek olur,Nişantaşı-Teşvikiye olur,Sıraselviler cad olur.

• tüm ilçeden değil Beşiktaş semtinden bahsettiğimizi biliyorsun burada. ilçe- semt ayrımına bir bakıver .

• nereleri kast ettiğimi biliyorsun laf oyunu yapıyorsun. link
      oturup cadde sokak ismi verecek değilim genel soru altında.
      barbaros bulvarı tarafındaydım. fikrim buradan gelir.

• ilçsini semtini bilmem ama saydığın yerler güzel mekanlardır gerçekten de .. yıldız , barbaros ta güzeldir ..

• öncelikle iş yerinin nerde olduğuna bağlı olarak avrupa mı yada asya yakası mı belirlemen gerek.avrupa yakasında etiler, levent, fulya gibi semtler nezih iken asya yakasında da caddebostan, erenköy, kalamış gibi semtler iyidir tabi ben bazılarını saydım daha bir çok semt mevcut. kiralara baktığında zaten anlarsın

• İşiniz avrupa yakasında mı asya yakasında mı? Ona göre cevap yazalım.

• Avrupada

• Öncekileri Göster
    • gittiğimiz yere olabildiğince uyum sağlamaya çalışacağız. ben çok şehir gezdim doğuda da bir zamanlar yaşamış biri olarak pek zorlancağımı zannetiyorum.. o konuda süpheniz olmasın..

• Bana hep mollalar geldi valla umarım dediğin gibidir hadi kal sağlıcakla

• maddi duruma göre değişir

• para ganiyse bebek :)

• ne kadar komik olmus soru ve inanılmaz yanıltııcı. istanbul kocaman bir şehir. senin işin nerde onu bilmek lazım buna yorum yapmak için. işin tuzladaysa gidip etilerde ya da bjk de oturman gününün 3-4 saatini yolda geçirmen demek. işin mecidiyekoy vs de ise gidip maltepe de bostancıda vs oturamazsın.

Kızlar Ne Diyor 9

• Herkes Bebek falan demiş ama, kiraya ayırabileceğin likidite de önemli şimdi:) Bir de işin hangi yakada. Şimdi bunun bir ucu Gebze bir ucu Silivri Bir ucu bilmem nere. Çemberi biraz daraltırsan daha sağlıklı öneriler alabilirsin.

• Besiktas gayet guzel.

• Etiler, bebek gayet nezih.

• etiler ,bebek,levent,moda

• nezihlikten ne anladığınıza bağlı. pahalı burnu havada yaşayan insanlarsa etiler, nişantaşı, şişli,sarıyer,bağdat caddesi,anadolu hisarı v.s. doğayla iç içe sakin güvenli huzurlu biyerse dragos, ataşehir, yakacık, adalar, v.s. gelir düzeyi yüksek olmayan tek suçu zengin olmamanın dışında naifliğin den modernliğin den ödün vermeyen se moda,v.s. nezihlik nedir sizin için. keşke bu soruyu sorarken maddi durumum şukadar ev alıcam ya da kiralıycam tercihim şunlardır şu türden insanların yoğun olduğu bi yer önerirmisiniz deseniz daha doğru olmazmıydı.çok parasımı olmalı insanın kendisini nezih ilan edebilmesi için. nezih nedir diye bana sorsanız nezihlik yaşanan semt gelir düzeyi yüksekliği dış görünüm v.s. olarak değilde. kişiliktir ve isterse anadolunun en ücra köşesinde bile yaşamak zorunda kalsa orayı yadırgamadan ama kişisel nezihliğinide kaybetmeyen insandır derim. bu yorumumu tepki amaçlı olarak algılamayın sadece fikrim bu. istediğiniz gibi bir yer bulursunuz umarım.

• Bebek

• 1 levent kanyonun karşısında ki sokaklar ama bayağı para lazım :) ya da akatlar

• üsküdarsarıyer

• hangi yakaya? işin nerede?

• işyerine uzaklık farketmez Avrupa da

• Öncekileri Göster
    • Prensessin galiba oraları bile beğenmediğine göre.Boşversene takmıyoruım

Yükleniyor...