• Sor
  • Bence

Kuyruk sokumu iltihabı geçiren var mı?

Tam kuyruk sokumumda kışın sivilce şeklinde içi iltihap dolu küçük şişlikler oluyordu. Birkaç hafta önce yine böyle bir şişlik meydana geldi. Bu sefer epeyce büyük içi kan ve iltihap dolu zor oturuyorum. Bugün patladı büyük bir yarık şeklinde. Kuyruk sokumu iltihabı rahatsızlığı geçiren var mı, bunu nasıl geçirdiniz? Ya da vücudunun herhangi bir yerinde sürekli enfeksiyon oluşan. Benim ayağımın altı kolum her yerim enfekte oluyor. Bünye zayıflığım mı var acaba kilom falanda yerinde beslenmem iyi. Spor yapıyorum. Srtık bana bıkkınlık geldi. Benim durumumda olan var mı

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ben de vardı patlattım sonra geçti içinde iltihabı tutmamalısın birde iltihabı akıttıktan sonra antibiyotik kullanmalısın ben augmentin 1 gr kullanmıştım işe yaradı

• 1ay

uzak yerlerde nasıl patlattın görmeden merak ettımde bendede şu an cktı sanırm cok oturarak calısmaktan oluyor

• 32gün

aslında otururken kendiliğinden patladı

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence hemen bir doktora görünmelisin. Kuzenimde vardı aynı problem bi kaç defa ameliyat olmak zorunda kaldı.

• doktora gitmeyi düşünüyorum ama cerrahi işlemler benim kabusum.daha geçen yıl ayağımın altından enfeksiyon nedeniyle ameliyat oldum.lokal anestezi yaptılar canım çok yandı.korkuyorum açıkça

• Valla ne diyim bu ameliyatı da lokalle yapacaklar ancak siz önceden uyarın çok canım yanıyo falan diye bi de mümkünse alkol ve sigara kullanımını bırakın anestezi öncesi.

• tamam yardımın için teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 4

• sorun kıl dönmesine çok benziyor..kesinlikle ameliyat olmalısın..moralini bozmak istemem ama bir tanıdığımızın da böyle iltihap vardı kuyruk sokumunda..o iltihap büyüdü büyüdü ve en sonunda adamın kıçının yarısını aldılar iltihaptan..gün geçmeden doktora başvur..

• senin ki kıl dönmesi ameliyat olman gerekiyor

• O cok oturmaktan oluyor kıl dönmesi de değil korkma vucutta oluşan fazla mıkrobu atıyorsun aynısı bendede oluyor hatta şu an dada var genelde kış dönemi oluyor ben bu ılacları kullanıyorumm 1 veya 2 gune gecıyor Dıclomec 100 mg ve Cipro 500 mg

• alerjik bünyen olabilir. cilt doktoruna göründün mü?bu arada deriyi en hızlı iyileştiren bepanthen biliyorsundur belki. yaz aylarında daha kötü oluyor kuyruk sokumu falan, bepantheni deneyebilirsin. ama bu kadar sık oluyorsa cilt doktoruna bir görünmende fayda var. en azından sebebine dair bir fikir verir.

• görünüyorum sadece enfeksiyon var deyip ilaç veriyorlar.altındaki nedeni araştırma ihtiyacı duyan olmadı henüz.yorumun için teşekkür ederim

Yükleniyor...