Sevgisini belli edemeyen babanıza nasıl seslenirsiniz?

halley200
Gece uyurken başınızı okşayan sizi gizliden gizliye öpen sevgisini belli edemeyen babanıza nasıl seslenirsiniz?

Dip not:Bayram yaklaşıyor kimimize göre anlamını kaybetsede bir sevgi yumağı olma adına büyüklerin küçüklerle küçüklerinde büyüklerle ikili ilişkileri adına çok önemli bir yerdedir bayram.Babamızla aramızda bir kırgınlığımız varsa bunu düzeltmek için en büyük fırsat bize...
Güncellemeler
+1 yıl
Sorudaki ince ayrıntıyı kaçırmayalım elbette babalarımız bizi seviyor yeri geldiğinde seviyor öpüyor ama an geliyor bunu gizliden gizliye yapıyor,kimi babalarda varki bunu göstermekte zorlanıyor...
Sevgisini belli edemeyen babanıza nasıl seslenirsiniz?