• Sor
  • Bence

Kezban ne demek? Çok sık duyduğum bir hitap kezban

Kezban ne demek? Çok sık duyduğum bir hitap ama anlamını bilmiyorum.Ah şu detaylarGizli kezban aylavyu <3

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• kezbanlar ikiye ayrılır : 1) görünüş olarak2) kişilik olarakgörünüş olarak, hemen hemen toplumumuzun kafasında baya bir yer edinmiştir. bıyıklı, tek ve kalın kaşlı, bol kıllı, dişler sarı, saçlar bakımsız ve soluk vs. vs.kişilik olarak kezban olanlar var ki bunlar 1.sinden çok daha iğrençler.kişilik olanların özellikleri;ailesinin cinsel baskısı altında yetiştiği için, erkek sineğin dahi kendisiyle sevişmek istediğini düşünür. sürekli çevresindeki erkeklerin ona baktığını, sanki kendisi biraz taviz verse hemen s***eceklerini zanneder. Bu yüzdendir ki akıllarında sürekli cinsellik vardır.trip atma konusunda uzmandırlar bu yüzden olur olmadık yerlerde can sıkıntısı ve huzurluk çıkarmada ustadırlar. Üstüne üstlük bu huzursuzluktan karşı cinsi sorumlu tutarlar. yani zeytin yağının su üstüne çıkması misali.Eğer bir ortama gelmiş ve erkeklerin hiç birinden hoşlanmamış ise her türlü saygısızlığı yapmaktan çekinmeyip ortalığı zehir eder. Eğer girdiği bir ortamda hoşlandığı erkek var ise kendi tarzının dışına çıkarak yapmacık tavırlara büğrünerek iğrenç bir duruma girmekten çekinmez. Facebook adresine sevgilisinin fotoğrafını veya sevgilisiyle çekindiği fotoğrafı koymadan rahat edemez. Bunu facebook adresindeki diğer kezban arkadaşlarına göstererek hava atmadan yapamaz. Bu onun için çok önemlidir. Sanki ilişkinin tüm amacı facebooka ilan etmektir. Tabi ki normal kızlar facebooka sevgilisi ile fotoğraf atabilir ama bunu yok pahasına yapanlar, gösteriş amaçlı yapanlar kezban sınıfına giriyor.Bazı konularda özgüvende sınır tanımayarak o ağırbaşlı denilen kız profilinin 180 derece zıttını çizerler. En önemli örneği, karşısında 185 cm boyunda, yakışıklı, karizmatik zengin vs. vs. erkek isterken aynanın karşısına geçip kendisine bakmamıştır bile.Bir erkeğin ona yüz vermesi için her türlü, aklınıza gelebilecek her türlü yolu denerler, daha sonra erkek ilgi gösterince bıçak gibi kesilirler, köşe bucak kaçarlar. Bir erkekle arkadaş ve sevgili olma mesafesini tutturamazlar. Bu yüzden ne seviyeli erkek arkadaşları vardır ne de stabil sevgilileri.Aşk birlikteliği isterler ama mantık evliliği yaparlar. Etkilendiği bir erkekle yatmak için yanıp tutuşurken bir o kadar da yapmamak için köşe bucak kaçarlar. Elbette sadece cinsel anlamda kendisini ön plana atmamak için geri çekilen kadınlara sözümüz yok. Ama bizim kezbanlar içlerinde şehvet ile yanıp tutuşurken hanım hanım gözükmeyi de aynı anda becerirler.Eleştirmeyi ve dedikoduyu severler ama eleştiriyi kaldıramazlar. Eğer bir kezban eleştiriyi kaldırabilmişse sizi takmıyordur.ohhhhhhhhh, içimi döktüm rahatladım ya... işte genel olarak özellikler bunlar. Sende var mı yok mu en iyi sen bilirsin. Kezban mısın sen karar ver. Eğer bunlardan bir tanesi bile varsa hemen terge o huyunu çünkü erkekler gerçekten sevmiyor bu huyları. Arkadaşlar hiç kızmayın birisi günah keçisi olup bunları yazmalıydı, ben seve seve üstlendim bunu

Erkekler Ne Diyor 74

• İnekten süt sağan sacda ekmek pişiren keçi güden ahırı düzenleyen evinde her daim taze 12 kişilik yemek olan buram buram anadolu kokan yiğidim aslanım kezbanım.kezbanlar olmasa babanın adı maykıl olurdu:/

• Kezbanı kezban yapan kezbani değerlerdir :p

• tüm türk kızları kezbandır fikri herkese benimsetildiği için bu damgadan kurtulmak oldukça güçtür. aşağılama sıfatı olarak kullanılır son zamanlarda. özentilik olsun, saçma ergence hareketler olsun ve daha her türlü olumsuz hareketinizde kezban damgasını yersiniz. aynı erkeklere apaçi demenin küfür gibi karşılanması nasılsa sizde de kezban öyle oldu işte. neye dayanarak sana kezban dediler bilmiyorum ama sen kendini o şekilde görmüyosan takmayıver. ilk defa duyuyo olman da pek bir garip tabi.

• Kezbanlık tarif edilemez

• saf temiz düzgün kızların adı kezban oldu ne yazıkki :S

• Çok duyuyorsan safkan kezbansındır gizli kardeş

• tamam kamil.

• tanım 1: bir kadın ismi. tanım 2: kezbanlıkları yüzlerine vurulunca deliye dönen türk kızı'nın hunharca savunmaya giriştiği tanımlama.

• Yenge yenge Kezban yenge var bi de :))

• Onu unutmuşum :D

• kendinde gizlenmeseydin

• :/

• welcome to kezban turkish girls :)

• bak bunlar kezban :D link

• biz erkeklerin aletsiz versiyonu

• Kezban isim demek. başka ne demek? he birde Kezban yenge demek. o da filmlerden kopan bir senaryoydu hatırladım şimdi. vallahi eskiler geldi aklıma biliyon mu? bilmiyon tabi nerden bilecen ki...

• yalnız kezban hoş bir isim değil yalancı anlamına geliyor:)

• Kendini bir b** zanneden kültürsüzburnu havada cahil,özenti kişiye denir. Ha bide kezbanın dış görünüşlülüklealakası yok.

• cadillacına kezban süsü takayım senin emi :D:D:D ...

• O ne la? Kezban süsüde mi varmış?
      Aman Allah'ım daha neler görcez neler...

• Ks de türemedi yurt genelinde kullanılan bir itham

• Kamil' in bayan versiyonu oluyor sanırım :D

• Kezban kızın fazla salağına denir. başka birşeye gerek yoktur.

• Kızın kırosuna "kezban" denir

• anadoluyu küçümseme ifadesi haline gelmiş.

• hoş bir anlamı yok ama boşver.. insanlar ikiye ayrılır. iyi insanlar ve kötü insanlar.. biz iyilerden olmaya bakalım.

• Saf özenti kız anlamında deniyor heralde gözlemlediklerime göre...

• Aklı zekası güzelliği mantığı olmadığı halde bir b*k muş gibi davranan kızlara deniyor.

• Türk kızların takma adı hahahahah

• Kezbansın...

• Erkeklere nasıl apaçi deniyosa kızlara da kezban deniyo. giyinmeyi bilmeyen konusmayı bilmeyen vs. vs. düşüncesi kezban olanlar da yok deeğilll

• Sen harbi kezbanmışsın :D :P

• kısaca türk kızlarına , bıyıklı , erkek gibi davranan kızlara denir :D

• Kızlarımıza verilen Kezban ismi vardır ki, zannederiz yanlış anlaşılan isimlerden biri de budur. Kezban'ı hep yalancı manasına anlayanlar, Kur'an'daki (tükezziban) ile karıştırmışlardır.Çoğu kimseler Farsçadaki (ev hanımı) manasına gelen (Kedban)'dan alınma Kezban'ı, Arapçadaki 'yalanlayan' manasına gelen tükezziban'dan alınma sanarak bu isimden hep ürkmüşlerdir. Halbuki "keziban" ismi "ev hanımı" manasına gelmektedir. Bu ismin konulması caizdir, değiştirmeye de gerek yoktur... Bu Kaynak Yeterli Sanırım

• Kezban yalancı demek.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 37

• benim adım da kezban :(

• belliydi zaten

• kezban normaldede kullanılan bir kelime oldu.istediklerini yapmazsan ya da söylemezsen erkek sana direk kezban diyor.

• ergen saçmalaması takılma koo gitsin..

• hiç bir özelliği olmadığı halde kendini beğenmiş takılanlara diyesim geliyor.

• giyinmesini bilmeyen bakımsız olan kro olan kızlara kezban diyolarda sadece ks' de cıkmadı ki bu :D

• Kezban kelimesi yeni türemedi canımBizim türk erkelerinin bir ' çeşit ' Türk kızına taktığı lakabdırNe anlama geldiğini mavi profillilere bırakıyorum,onlar açıklasın,zira çoğusunun gözünde ülkemizde her üçüncü kız Kezban :)

• saf temiz fazla brsey bilmeyen aile kizi olur ya hani o.. olmayan onlari beyenmiyen kibar feyzolar kezban diye dalga geciyorlar hani bir kiz erkeksi isr erkek fatma fazla namusluyada kezban diye lakap takiyorlar

• Keşke herkes kezban olabilse:D

• Istedigi cevabi alamayan erkekler kendi caplarinda geri kafali diye dusundukleri bayanlara kezban diyip geciyorlar

• bakımsız çirkin habire abur cubur yiyen fazla kilolu bıyıklı sakallı tırnakları pis kötü giyimi kötü eğitimsiz ama kendini adriana lima sanan ve her erkeğin onun peşinden koşacağını sanan kız

• bizim buralarda yalancı diorlarmışşş ama tabi bilemicem. Bence çok samimi bi şey kezban :D

• Kezban'ı hep yalancı manasına anlayanlar, Kur'an'daki "tükezziban" ile karıştırmışlardır.Çoğu kimseler Farsçadaki "ev hanımı" manasına gelen "Kedban'an alınma "Kezban"ı, Arapçadaki 'yalanlayan' manasına gelen tükezziban'dan alınma sanırlar.ama eğer insanların dilindeki kezban ı soruyorsan saf anlamında söylüyorlar en azından bizim buralarda öyle 'kezbanmısın ' derler nerden çıktı nerden böyle bir anlam kattılar işte onu bende çözebilmiş değilim :)

• Kınalı Yapıncak o.

• köylü gibi bisey :D

• bilen biri yok :D:D:Dyüz vermeyince Kezban diyorlar işte :P

• kendini bir halt zanneden erkeklerin aşağılamak adına kullandığı bir isim haline geldi dönüp bir aynaya baksa bir halta benzemediğini görecek ama o bakmayıda bilmez öyle bir kapasitede yoktur

• benim ara ara içinde bulunduğum hal.

• link bu salaklardan sonra çıkan dedikodu kezban dedikodusu :)

• bn kezbanı kendini bir bok sananlara deniyo diye biliyorm senn adına üzüldm:(

• bi bakarmısınoha resmen yavşadı :D

• erkeklerin kullandığı bir tabir çok kıllı isen(almıyorsan) saçma sapan tripler atıyorsan kezbansın ergenler kullanıyo genelde artık zaten sitede de bir ergen söylemiştir mutlaka takma

• işte kezban sen ben

• arkadaş kendini bilio.dsdasdsasd

• tenk yu heman tenk yu

• burda kızlar kezban erkekler şakirt bu dava süreeeerrr gider kardi ;)

• kezban kelimesini diyenlere sinir olurum kendisi heralde çok şey neyse başkasına kezban diyo safsata yani salla

• Onu diyenlerin 7 göbek ceddinde olan akrabalarından birinin ismi.. O kadar çok seviyorlar ki o dediklerini, öyle hitap ediyorlar birbirlerine!..

• Sözlük stayla...

• köylü kızı demek .yani böle köyden gelmiş yada taşradan gelmiş okusa bile bunu sindiremeyen kızlara kezban deniliyor .hatta bunlar özgürlükçüyüm diye geçenir insanı gülme krizine sokarlar

• kezban yenge

• Kezban'ın anlamını bilmiyorsan gizliye nasıl Kezban diye hitap edebiliyorsun?

• iyi bir şeydir diye düşünmüştüm

• Daha Fazla
Yükleniyor...